sobota, 27 kwietnia 2024 r., imieniny Teofila, Zyty, Żywisława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

JBB w Łysych szuka specjalisty ds. rozliczeń i sprzedaży. Oferta pracy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych poszukuje kandydatów na stanowisko: specjalista ds. rozliczeń i sprzedaży. JBB oferuje pracę w dużej, stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę, z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia i możliwością rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Miejsce pracy: Łyse.

Opis stanowiska:

•  Raportowanie wyników sprzedażowych regionów

•  Analiza dostępności produktów w placówkach handlowych

•  Monitoring sprzedaży produktów

Wymagania:

•  wysokie zdolności interpersonalne,

•  bardzo dobra znajomość programu Excel,

•  łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,

•  umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,

•  wykształcenie min. średnie,

Firma oferuje:

•  pracę w dużej stabilnej Firmie,

•  atrakcyjne warunki zatrudnienia,

•  umowę o pracę,

•  możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Oferty pracy proszę przesyłać na adres:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JBB sp. z o.o. z siedzibą w Łysych (07-437, ul. Kościelna 25,

2) kontakt z Administratorem Danych Osobowych

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego  rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji,

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia  lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 6322 komentarze: - Wrzuć na Facebooka 15:00, 31.03.2021r. Drukuj