poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policjanci zatrzymali trzech kierowców, dwóch pijanych i jednego bez prawa jazdy

Ostrołęccy policjanci dzisiejszej nocy udaremnili jazdę trzem kierowcom. Dwóch z nich kierowało autem będąc pod wpływem alkoholu, natomiast trzeci jechał volkswagenem nie posiadając prawa jazdy. Mężczyźni zostali zatrzymani w naszym mieście, Kadzidle oraz w  Myszyńcu.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce każdej doby prowadzą działania skierowane na zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Patrole są kierowane zarówno na tereny miasta, główne ciągi komunikacyjne, jak również na tereny małych lokalnych miejscowości.

Reklama

Tylko w ciągu ostatnich 24 godzin mundurowi wyeliminowali dwóch kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu.

- Pierwszy z nich został zatrzymany wczoraj na ul. Targowej przez policjantów z ostrołęckiej drogówki. 26-letni ostrołęczanin jechał fordem mając w organizmie promil alkoholu. Drugi bezmyślny kierowca to 24-letni mieszkaniec naszego powiatu, został zatrzymany w Kadzidle. Kierował audi mając w organizmie ponad promil alkoholu. Mężczyznom zatrzymano już prawa jazdy -  informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ostatni niebezpieczny kierowca został zatrzymany kwadrans po godzinie 2.00 w nocy w Myszyńcu.

- W tym przypadku mieszkaniec powiatu szczycieńskiego kierował volkswagenem nie posiadając prawa jazdy. Jego auto zostało odholowane na policyjny parking - dodaje podkom. Tomasz Żerański.

Reklama

Bezmyślni kierowcy odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

- Apelujemy o odpowiedzialność. Jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do dwóch lat pozbawienia wolności - przypomina rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Wyświetleń: 1496 komentarze: -
07.04.2021, 08:42r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter