poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Dariusz Młodzianowski, lat 54, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek 30 kwietnia o godz. 14.00 w domu pogrzebowym przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce.

Danuta Stolarczyk, lat 59, nabożeństwo żałobne zostało odprawione w piątek 29 kwietnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Jerzy Klonowski, lat 63, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w sobotę 1 maja o godz. 13.00 w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Reklama

Wiesław Kozicki, lat 65, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek 30 kwietnia o godz. 13.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Wiesław Kucisz, lat 65, nabożeństwo żałobne zostało odprawione w czwartek 29 kwietnia w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce.

Edward Załęski, lat 71, nabożeństwo żałobne zostało odprawione w czwartek 29 kwietnia w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Wyświetleń: 17013 komentarze: -
30.04.2021, 11:31r. Drukuj
Powrót