poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Podsumowano akcję charytatywną w ostrołęckiej komendzie policji. Podziękowano wszystkim, którzy dołączyli do inicjatywy

Sukcesem zakończyła się akcja charytatywna zorganizowana przez ostrołęckich policjantów, której celem było wsparcie rodzin koleżanek i kolegów - policjantek i policjantów pełniących służbę w ostrołęckiej komendzie i mających na wychowaniu dzieci z niepełnosprawnością, bądź przewlekle chore.

30 kwietnia w siedzibie ostrołęckich policjantów miało miejsce uroczyste podsumowanie akcji.

Reklama

- Dziękujemy przede wszystkim partnerom, którzy przez cały czas wspierali te przedsięwzięcie. Serdeczne podziękowania kierujemy także do osób, które dołożyły tzw. cegiełkę do akcji poprzez nabycie kalendarzy. Spotkanie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policjanci z Ostrołęki od wielu lat wspierają i sami organizują tego typu akcje. W tym roku wydali kalendarz charytatywny, który przedstawiał policyjną służbę.

- Pomysł akcji charytatywnej zrodził się wśród policjantów Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Celem przedsięwzięcia było finansowe wsparcie rodzin koleżanek i kolegów - policjantek i policjantów - pełniących służbę w ostrołęckiej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore. Został stworzony komitet społeczny "Policjanci - dzieciom policjantów" zarejestrowany w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, którego podstawowym zadaniem jest koordynowanie zbiórki pieniędzy - czytamy na stronie KMP w Ostrołęce.

W uroczystym spotkaniu wziął udział Komendant Miejski Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosław Olszewski, bohaterzy akcji, czyli rodziny biorące w niej udział, partnerzy, których swoją obecnością reprezentował fotograf robiący zdjęcia do kalendarza Jakub Subczyński oraz inicjatorzy akcji, czyli policjanci z ostrołęckiego wydziału prewencji.

Reklama

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce podziękował partnerom, organizatorom oraz osobom, które nabyły kalendarz za udział w tym szczytnym przedsięwzięciu. Ciepłe słowa skierował także do przybyłych rodzin, które brały udział w akcji. Oprócz pomocy finansowej rodzinom przekazano także elementy odblaskowe oraz słodkości. Przekazane środki będą dużą pomocą dla rodzin w postaci pokrycia choć w części kosztów leczenia i rehabilitacji ich dzieci.

Reklama

- W trakcie akcji udało się rozdysponować prawie 1000 sztuk kalendarzy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom, które dołożyły przysłowiową cegiełkę do tej szczytnej akcji - dodaje podkom. Tomasz Żerański.

Poniżej lista partnerów, którzy przyczynili się do powstania przedsięwzięcia:

- Jakub Subczyński "Supelek Fotografia" - zdjęcia,

- "ErgoHestia Ubezpieczenia Sikorscy S.C.",

- Stanisław Kubeł Starosta Ostrołęcki,

- Łukasz Kulik Prezydent Miasta Ostrołęka,

- "Oscar" dealer samochodów osobowych i dostawczych,

- "Hexan" Agencja Reklamy,

- Edyta Zajkowska "Zakład Fryzjerski",

- Monika Antczak - makijaż.

Fot. KMP w Ostrołęce

Odsłon: 603 komentarze: 0
09:41, 04.05.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter