wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Po zderzeniu z ciężarówką quad spłonął! Nie żyje jedna osoba (zdjęcia, aktualizacja)

Niewyobrażalna tragedia na drodze koło Łysych. Po zderzeniu quada z ciężarówką niewielki pojazd doszczętnie spłonął. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek około godz. 6.00 na drodze Łyse-Dęby. Na niewielkim skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i quada, którym podróżowały dwie osoby.

Reklama

Siła uderzenia spowodowała, że quad stanął w płomieniach. Z niewielkiego pojazdu pozostał tylko spalony wrak. Zginęła jedna osoba.

Droga jest całkowicie zablokowana.

Aktualizacja

- Dzisiaj, około godziny 6.30 w miejscowości Łyse, na drodze wojewódzkiej nr 645, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem quada i dostawczego iveco. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego wraz z 20-letnim pasażerem podróżował quadem w kierunku Myszyńca. Nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z dostawczym iveco, którym w kierunku Łysych jechał 54-latek. W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł kierujący quadem. Pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierującemu iveco nic się nie stało. Był trzeźwy. Tuż po zderzeniu, quad stanął w płomieniach i spłonął doszczętnie - mówi asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, zabezpieczają ślady, przesłuchują świadków oraz dokonują oględzin miejsca zdarzenia oraz pojazdów biorących w nim udział.

- Utrudnienia potrwają prawdopodobnie co najmniej do południa. Pojazdy kierowane są na objazdy. Apelujemy o ostrożność w tym miejscu i na pozostałych drogach powiatu ostrołęckiego - dodaje asp. Krzysztof Kolator.

Zobacz zdjęcia:
Po zderzeniu z ciężarówką quad spłonął!

Więcej zdjęć: Po zderzeniu z ciężarówką quad spłonął!

Wyświetleń: 41568 komentarze: -
31.05.2021, 08:47r. Drukuj
Powrót