wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mały Alanek i jego mama potrzebują naszej pomocy

Mały Alanek urodził się z wadą jednostronnego rozszczepienia podniebienia twardego i miękkiego. Tuż po przyjściu na świat został zoperowany, ale skutki choroby pozostały. U dziecka zdiagnozowano także niedosłuch i inne problemy. Każdy dzień to dla niego i jego mamy ogromne wyzwanie. Okażmy im wsparcie!

Historię chłopca możemy przeczytać na stronie zrzutka.pl. Tam możemy też dołożyć cegiełkę, aby wesprzeć Alana w codziennych zmaganiach i walce o zdrowie.

Reklama

- Po moich narodzinach okazało się, że nie będzie kolorowo. Urodziłem się z wadą jednostronnego rozszczepienia podniebienia twardego i miękkiego. Od razu po moim wyjściu na świat zostałem zoperowany. Niestety, została mi po tym pamiątka w postaci deformacji noska (prawa dziurka jest zwężona, jej światło jest zatkane, oddycham tylko lewą) oraz blizny od noska do górnej wargi. Okazało się, że to nie jest mój jedyny problem - urodziłem się z niedosłuchem. Teraz, kiedy mam już cztery latka, mówię tylko kilka pojedynczych słów - czytamy w smutnej historii chłopca.

Alan jest pod stała opieką, uczestniczy w zajęciach logopedycznych, uczy się funkcjonować w codziennym życiu, ale nie jest łatwo. Do tego dochodzą inne problemy zdrowotne m.in. nadciśnienie płucne.

Reklama

Mama chłopca zbiera fundusze na kosztowne leczenie i operację w Niemczech, ale też na codzienne funkcjonowanie, leczenie i rehabilitację. Za wszystko muszą płacić wysokie stawki, a są sami.

Jeśli chcesz pomóc, przeczytaj historię chłopca i jego mamy, wejdź na stronę zrzutka.pl i pomóż.

Wyświetleń: 1571 komentarze: -
06.06.2021, 09:09r. Drukuj


Powrót