wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Operetka na wynos". Trzy koncerty w powiecie ostrołęckim

W Lelisie, Olszewie-Borkach i Czerwinie odbędą się koncerty plenerowe w wykonaniu znakomitych śpiewaków oraz tancerzy baletu.  Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Miłym elementem z pewnością będą niespodzianki dla dzieci.

Na koncertach zaprezentują się artyści: Liza Wesołowska - sopran, Tomasz Maleszewski - tenor, Damian Domalewski - wokal oraz tancerze baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni.

Reklama

- Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania - informują organizatorzy.

W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym.

Reklama

- W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek "Księżniczka Czardasza", "Zemsta Nietoperza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", a także czardaszy, walców i foxtrottów - czytamy na facebookowym profilu wydarzenia.

Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki "Pokoloruj operetkę". Będą one zawierać ciekawostki rebusy, krzyżówki i wykreślanki. Z wysłanych prac zostanie stworzona galeria zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na facebookowym profilu stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki.

Reklama

Plan trzech koncertów w powiecie ostrołęckim, które odbędą się 23 czerwca:

Lelis

Plac przy Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu, ul. Szkolna 48

godz. 16.00

Olszewo-Borki

Plac przy budynku Szkoły Podstawowej, ul. Dojazdowa 14A

godz. 17.30

Czerwin

Plac przy Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Szkolna 1

godz. 19.00

Reklama

Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu.

Fot. Plakat promujący akcję

Odsłon: 1124 komentarze: 0
13:43, 08.06.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com