wtorek, 28 września 2021 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Komfortowo, cyfrowo i ekologicznie - nowoczesny oddział Alior Banku w Ostrołęce

W poniedziałek 19 lipca w Ostrołęce został otwarty digitalowy oddział Alior Banku. To już 39 tego typu placówka uruchomiona przez bank. Zmodernizowana przestrzeń, znajdująca się przy ul. Inwalidów Wojennych, zaskakuje klientów wygodą, nowoczesnym wystrojem oraz rozwiązaniami ekologicznymi.

Dzięki innowacyjnemu zagospodarowaniu przestrzeni projekt całkowicie zmienia sposób kontaktu klienta z bankiem. 

 - Nieustannie inwestujemy  w sieć naszych oddziałów stacjonarnych. Zależy nam, żeby były nowoczesne i przyjazne. Rewolucja technologiczna sprawiła, że ich rola również się zmienia. Dziś oddziały są łącznikiem pomiędzy światem online i offline. Placówki Alior Banku w nowym formacie są najlepszym przykładem na to, jak technologia zmieniła świat usług bankowych - mówi Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca pionem sprzedaży dla klienta indywidualnego Alior Banku. 

Oddział w nowej formule sprawia przyjazne i przytulne wrażenie, a jednocześnie kojarzy się z profesjonalizmem i budzącym zaufanie światem finansów.

Wnętrze podzielone na strefy

W oddziale Alior Banku w Ostrołęce wydzielono trzy główne strefy, z których każda pełni odmienną rolę. Pierwsza, czyli strefa obsługi, obejmuje m.in. przestrzeń powitalną, gdzie na klientów czeka kawa i herbata z upraw ekologicznych oraz filtrowana woda. Następnie mogą oni przejść do wydzielonych stanowisk obsługowych, które dają poczucie komfortu oraz zapewniają dyskrecję.

Z kolei w strefie digital klienci wypróbują bankowość internetową i aplikację mobilną Alior Banku. Tu wsparcia udzieli im bankier, który nie tylko pomoże zalogować się do urządzeń, ale również przedstawi możliwości wspomnianych systemów.

Z myślą o komforcie klientów, wydzielona została także strefa spotkań, zaprojektowana do rozmów sam na sam z bankierem. Wyciszone akustycznie pomieszczenia sprzyjają spotkaniom, które wymagają szczególnej prywatności. Szklane ściany gabinetów są natomiast przesłonięte grafiką uniemożliwiającą identyfikację przebywających w nich osób.

- Oddział  w Ostrołęce położony jest  w samym sercu Kurpiowszczyzny, która  w ostatnich latach  bardzo mocno rozwija się i potrzebuje wsparcia finansowego, zarówno na poziomie gospodarstw indywidualnych, jak i firm.  Nowy format  z całą pewnością  usprawni  naszą pracę i  zapewni możliwość  zaproponowania klientom  jeszcze  szerszej i bardziej dopasowanej do ich potrzeb oferty, co wpłynie na zwiększenie komfortu obsługi . Kluczowe wyzwanie to edukacja w zakresie digitalizacji  i zapewnienie kompleksowej  obsługi klientów zarówno już aktywnych, jak i nowo pozyskiwanych  - mówi Edyta Ołdak, dyrektor regionu Alior Banku.  

Ekologiczna przestrzeń

W oddziale zostały wykorzystane materiały i produkty od lokalnych dostawców, a duża część z nich została pozyskana z recyklingu. Przykładem są blaty wyprodukowane z przetworzonych kubków po jogurtach, a także tapicerki i sufity z materiału po recyklingu butelek PET. Część wyposażenia została wytworzona z drewna z roślin szybkorosnących.

Placówka została zaprojektowana tak, by ograniczać zużycie zasobów, poczynając od redukcji drukowanych dokumentów po oświetlenie. Zamontowane w przestrzeni światła LED dopasowują natężenie światła do pory dnia. W oddziale można napić się filtrowanej kranówki - zarówno gazowanej, jak i niegazowanej, a akcesoria do serwowania napojów są w 100 proc. biodegradowalne.

Więcej niż bank

W oddziale Alior Banku w Ostrołęce oprócz kwestii związanych z finansami osobistymi, domowymi oraz firmowymi, można też uzyskać wsparcie w przypadku coraz bardziej popularnych usług pozabankowych.

- Dotyczy to na przykład złożenia wniosków w programach, którymi interesuje się wielu Polaków, jak Rodzina 500+ czy Dobry Start lub oferty związanej z termomodernizacją w ramach programu "Czyste powietrze". Co prawda wnioski o uzyskanie dofinansowania wyprawki szkolnej od 1 lipca tego roku można składać wyłącznie przez internet, w tym za pośrednictwem bankowości internetowej, ale jesteśmy gotowi w oddziale pomóc klientom w przejściu tego procesu - mówi Katarzyna Dziwulska. 

Oddział Alior Banku przy ul. Inwalidów Wojennych 32/2 w Ostrołęce dostępny jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Alior Bank sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. Plan zakłada, że do końca 2022 roku zostanie otwartych 110 takich placówek. 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 5056 komentarze: -
20.07.2021, 11:07r. Drukuj
Powrót