sobota, 18 września 2021 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

52-latek ukrywał się przed karą więzienia. Zatrzymali go myszynieccy policjanci

Policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu ustalili miejsce przebywania i zatrzymali 52-latka, który od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony na komendę i osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce trafi do zakładu karnego.

Jednym z ważnych działań policji jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, tak, aby takie osoby nie uniknęły odpowiedzialności karnej. Funkcjonariusze każdego roku zatrzymują kilkadziesiąt osób poszukiwanych.

Reklama

- Wczoraj policjanci z Myszyńca ustalili, że na terenie naszego powiatu przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany pozbawienia wolności. Policjanci ustalili miejsce jego przebywania, zatrzymanie zaplanowano na terenie miejscowości Myszyniec. Po zauważeniu mężczyzny, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego policjanci przystąpili do jego zatrzymania. Mężczyzna był zaskoczony, przewieziono go do komendy i osadzono w policyjnym areszcie.  Dziś zostanie doprowadzony do zakładu karnego - informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Dzięki bardzo dobrej pracy policjantów kolejna osoba nie uniknie odpowiedzialność karnej.

Wyświetleń: 1913 komentarze: -
28.07.2021, 12:01r. Drukuj
Powrót