Quantcast

poniedziałek, 4 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Studia podyplomowe Executive MBA do zdobycia od teraz w Wąsewie!

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie we współpracy z Gminną Biblioteka Publiczną w Wąsewie zaprasza wszystkich chętnych na prestiżowe studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA). Kierunek ruszy już w październiku br.

Studia Executive MBA są dla każdego, komu zależy na rozwoju umiejętności kierowniczych i rewizji spojrzenia na zarządzanie firmą lub organizacją. Adresowane są zarówno do kadr kierowniczych, menedżerów, dyrektorów spółek handlowych, czy członków organów zarządczych i nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, jak i do osób, które chciałyby pracować na tego typu stanowiskach.

Program nauczania na studiach Executive MBA obejmuje zagadnienia przydatne ściśle z punktu widzenia zarządzającego przedsiębiorstwem lub organizacją, uznane przez praktyków za kluczowe. EMBA realizowane są w oparciu o liczne case studies (ang. studium przypadku), czyli analizy prawdziwych sytuacji z praktyki menedżerskiej. Daje to holistyczne, realistyczne spojrzenie w przywództwo w biznesie. Słuchacz EMBA buduje sieć kontaktów z osobami piastującymi podobne stanowiska, a po uzyskaniu dyplomu zyskuje istotną przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Absolwenci studiów Executive MBA otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych w j. angielskim i j. polskim oraz nabywają wykształcenie stanowiące kryterium do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa (zgodnie z art. 19 ust.1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym).

Grupa chętnych słuchaczy rozpocznie studia podyplomowe w Wąsewie już w październiku br. Studia będą odbywały się przez dwa semestry (osiem zjazdów, sobota/niedziela). Zakończenie studiów w czerwcu 2022 roku.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie rekrutacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w piątek 17 września br. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie przy ul. Zastawskiej 13A.

Więcej informacji pod numerami tel. 507-185-443, 692-543-067.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3315 komentarze: -
03.09.2021, 14:54r. Drukuj


Powrót