sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nadciąga OSPA! Na scenie Tomasz Jachimek, Kabaret Młodych Panów i kabaret Chyba

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na 36. Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA - Wieczór Kabaretowy. W tym roku na scenie bawić będą nas Tomasz Jachimek, Kabaret Młodych Panów oraz kabaret Chyba. Sprzedaż biletów właśnie ruszyła w kinie Jantar, w biletomacie i online.

Przed ostrołęcką publicznością wystąpią:

Kabaret Młodych Panów

Kabaret wywodzi się z Rybnika, ale obecnie doprowadza do łez ze śmiechu fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Młodzi Panowie zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych .Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu.

Reklama

Tomek Jachimek

Komik, standuper, konferansjer, tekściarz, scenarzysta, dramaturg. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na estradzie, na scenie, w telewizji i radiu. Jest laureatem wszystkich największych przeglądów kabaretowych w Polsce oraz autorem programów kabaretowych, tekstów piosenek, monologów, sztuk teatralnych i radiowych.

Kabaret Chyba

Kabaret pochodzi z Wrocławia, jest bez wątpienia najlepszym i najzdolniejszym kabaretem młodego pokolenia. Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. W listopadzie 2019 do składu dołączyła Magda Gumulec. Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji.

Reklama

Bilety w cenie 80 zł będzie można kupić od 12 września w Kinie Jantar, w biletomacie i online

W sprzedaży biletów na OSPĘ pojawia się rozgraniczenie zakupu biletów dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 oraz dla tych, którzy statusu osoby zaszczepionej nie mają. Do obowiązującego obecnie limitu 75 proc. miejsc na widowni nie wliczają się bowiem osoby legitymujące się dokumentem potwierdzającym pełne zaszczepienie przeciw COVID-19 (Unijny Certyfikat COVID - Certyfikat Szczepienia).

Osoba posługująca się biletem dla osoby zaszczepionej będzie poproszona przed wstępem na wydarzenie o okazanie certyfikatu z kodem QR lub wydrukowanego zaświadczenia pobranego z portalu pacjent.gov.pl. Bilety dla osób zaszczepionych będzie można zakupić tylko w kasie kina Jantar.

36. Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA - Wieczór Kabaretowy odbędą się już 9 października 2021 r. Początek o godzinie 18.00.

Odsłon: 1430 komentarze: 1
08:19, 13.09.2021r. Drukuj
Powrót


Aids @ 07:25, 14.09.2021

IP: 37.30...38

Marna segregacja sanitarna

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót