sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pierwsza anglojęzyczna konferencja w Ostrołęce (konkurs)

Wydarzenie TEDxYouth@JBHS to wydarzenie z cyklu TEDx, marki znanej na całym świecie z organizacji konferencji o tematyce naukowo-kulturalnej. W poniedziałek 20 września o godzinie 15.00, na małej sali Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się pierwsza anglojęzyczna konferencja w Ostrołęce.

Formuła wydarzenia opiera się na dzieleniu się doświadczeniami, a forma wydarzenia skupia się na krótkich wystąpieniach mówców w formie TED talk, występach artystycznych oraz wzajemnej interakcji publiczności z wykonawcami.

Wydarzenie to daje możliwość wyrażenia siebie i pokazania swoich idei większemu gronu odbiorców. Na wydarzeniu TED bądź też TEDx wystąpili najwybitniejsi naukowcy oraz artyści z całego świata tacy jak: Stephen Hawking, Steve Jobs, Al Gore, czy Isabel Allende.

W tym roku ostrołęczanie będą mieli możliwość "Odkryć NieOdkryte", gdyż taki jest właśnie temat przewodni wydarzenia - Discover UnDiscovered, a więc spojrzeć na znane nam tematy takie jak inżynieria genetyczna, sztuka, czy strach przed ciemnością z innej perspektywy.

W wydarzeniu udział może wziąć każdy, bez względu na wiek, a także bez względu na miejsce zamieszkania, gdyż bilety można kupić na wydarzenie stacjonarne w OCK oraz na wydarzenie online, które może obejrzeć każdy nawet we własnym łóżku przy ciepłej kawie. Z pewnością jest to wyjątkowa okazja do poznania nowego punktu widzenia, ciekawych ludzi oraz spędzenia popołudnia w niecodzienny sposób.

Bilety są możliwe do kupienia na stronie https://fienta.com/tedxyouthjbhs.

TEDx oznacza wydarzenie organizowane na podstawie licencji TED, gdzie x=wydarzenie organizowane niezależnie, przez entuzjastów formuły TED. Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz konferencji TED dostępne pod linkiem: https://www.ted.com/tedx/events/46087 oraz w mediach społecznościowych wydarzenia na Facebooku i Instagramie.

Konkurs:

Dla naszych czytelników mamy pięć bezpłatnych biletów.

Otrzyma je pierwsze pięć osób, które wyślą na adres e-mail wiadomość ze swoim imieniem i nazwiskiem.

Nie zwlekajcie! O wygranej powiadomimy Was w wiadomości zwrotnej. 

Aktualizacja:

Konkurs został zakończony. Zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 1505 komentarze: 0
10:30, 13.09.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót