niedziela, 26 września 2021 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Andrzej Mażewski, lat 54, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 13 września w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lelisie.

Andrzej Nikodemski, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 14 września o godz. 15.00 w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Ewa Żebrowska, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 15 września w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce.

Reklama

Hanna Chludzińska, lat 85, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 15 września o godz. 12.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Maria Głażewska, lat 96, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 11 września w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 12282 komentarze: 0
09:15, 14.09.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót