środa, 1 grudnia 2021 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Mariusz Dobrowolski, lat 46, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 12 listopada o godz. 13.00 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Radosław Kopeć, lat 47, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 13 listopada o godz. 13.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

Irena Krystyna Grec, lat 64, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 13 listopada o godz. 12.00 w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Reklama

Ryszard Murzyn, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 11 listopada w kościele pw. Królowej Rodzin w Ostrołęce.

Józef Kotowski, lat 83, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 11 listopada w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).

Stanisław Piersa, lat 85, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 10 listopada w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Irena Popiołek, lat 91, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 13 listopada o godz. 11.30 w kościele barokowym p.w. Przenajświętszej Trójcy.

Wacława Niewiarowska, lat 91, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 13 listopada o godz. 14.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Reklama

Franciszek Kałętek, lat 91, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 13 listopada o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Borawem.

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 26149 komentarze: 0
08:49, 12.11.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót