Quantcast

piątek, 20 maja 2022 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Majówka na Białej Górze w Łęgu Starościńskim

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie z mieszkańcami miejscowości Łęg Starościński w gminie Lelis zapraszają na wydarzenie profilaktyczno-edukacyjne pn. "Majówka na Białej Górze". Będzie to wyjątkowe spotkanie oraz spacer ekologiczny ze stowarzyszeniem Ekomena.

Spotkanie z przyrodą nad rozlewiskiem starorzecza Narwi ma na celu pokazanie, jak ważną sprawą jest realizacja zamierzeń dotyczących ochrony przyrodniczych walorów środowiska wodnego.

Reklama

- W programie spacer ekologiczny z członkami stowarzyszenia Ekomena, który pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z bogactwem przyrody i poszerzy współpracę w zakresie ochrony środowiska. Przewidujemy również udział służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo czyli policji, WOPR Ostrołęka, Straży Rybackiej oraz Grupy Ratowniczej Nadzieja Ostrołęka. Dodatkowo odbędzie się pokaz rekreacyjnego sprzętu wodnego i ognisko integracyjne - zapraszają organizatorzy.

Współorganizatorami imprezy są: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz Zarząd Zlewni w Ostrołęce.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 maja 2022 r. w Łęgu Starościńskim kolonia mała wioska. Początek spotkania godz. 14.00.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Fot. Kurpie na luzie/Facebook

Odsłon: 4673 komentarze: 1
09:29, 08.05.2022r. Drukuj
Powrót


Karol @ 22:19, 09.05.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 87.205...253

a po co to komu!? żeby się polansowali znowu!!!

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót