Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Podejrzewany o kradzież kabli zatrzymany przez ostrołęckich policjantów

Kryminalni z Ostrołęki ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o kradzież przewodów elektrycznych o wartości kilku tysięcy złotych z terenu budowy na terenie naszego miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do ich popełnienia.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży przewodów elektrycznych, która miała miejsce na terenie Ostrołęki. Sprawca dwukrotnie ukradł kable z jednej z ostrołęckich firm, która wykonywała na osiedlu Stacja prace ziemne.

Reklama

- Właściciel wartość strat oszacował na kwotę czterech tysięcy złotych. W sprawę włączyli się policjanci z ostrołęckiego wydziału kyminalnego, którzy szybko ustalili tożsamość podejrzewanego o te przestępstwa mężczyznę. Okazał się nim 31-letni ostrołęczanin. Kryminalni przekazali powyższą informację do wszystkich ostrołęckich patroli. We wtorek jeden z ostrołęckich dzielnicowych namierzył wytypowanego do kradzieży mężczyznę. 31-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wczoraj były z nim wykonywane dalsze czynności procesowe podczas których zostały mu przedstawione zarzuty dotyczące kradzieży  do których się przyznał. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Wyświetleń: 2255 komentarze: -
26.05.2022, 15:09r. Drukuj


Powrót