Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kolekcjonerska Giełda Różności tym razem obok Galerii Bursztynowej

Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów "Unikat" zaprasza kolekcjonerów, miłośników staroci i rzeczy niepowtarzalnych, osoby lubiące oglądać nietuzinkowe przedmioty i wszystkich zainteresowanych na Kolekcjonerską Giełdę Różności w Ostrołęce. Giełda odbędzie się na placu przy Galerii Bursztynowej. 

Będzie to piąta edycja imprezy, która powoli zaczyna wpisywać się w kalendarz imprez kolekcjonerskich w kraju.

Reklama

- Co na pewno znajdziecie na naszej giełdzie? Monety, kapsle, etykiety, karty telefoniczne, otwieracze, banknoty, 0 euro, znaczki pocztowe itp. Co jeszcze? Tego sami do końca nie wiemy, bo zgłoszenia od wystawców wciąż napływają. Niezmienna pozostaje jedna rzecz: stoiska, parking, a także wstęp dla odwiedzających będą darmowe! - informuje Staszek Orłowski z klubu "Unikat".

Tym razem giełda odbędzie się na placu tuż obok Galerii Bursztynowej. Taka lokalizacja sprawia, że zarówno wystawcy, jak i odwiedzający, będą mieli dostęp do kilku różnych punktów gastronomicznych.

Reklama

Osoby chętne do wystawienia się na giełdzie proszone są - po zapoznaniu się z regulaminem - o kontakt e-mailowy: okk.unikat@interia.pl, lub telefoniczny: 604-667-928, 881-412-412.

Kolekcjonerska Giełda Różności odbędzie się 25 czerwca w godzinach od 10.00 do 15.00 na placu przy Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.

Fot. materiał organizatora

Odsłon: 2319 komentarze: 0
11:10, 22.06.2022r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót