poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności

Kino Jantar przedstawia najnowszy repertuar i zaprasza na Poranki Filmowe

Kino Jantar zaprasza na seanse oraz Poranki Filmowe. Na wielkim ekranie zobaczymy m.in. "Bullet Train" - komedię akcji z 2022 roku z Bradem Pittem w roli głównej, opartą na japońskiej powieści "Maria Beetle" autorstwa Kōtarō Isaki.

Poniżej repertuar od 5 do 8 sierpnia br.

DC Liga Super-Pets

Prod. USA 2022, animacja, 100 min.

Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska - Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa - do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

sala 1:

5, 9 - 11 sierpnia, godz. 16.00,

6 - 7 sierpnia, godz. 14.00, 16.00

Reklama

Lena i Śnieżek

Prod. USA 2022, familijny, 100 min.

Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem?

sala 2:

5, 9 - 11 sierpnia, godz. 16.15,

6 - 7 sierpnia, godz. 14.15, 16.15

Bullet Train

Prod. USA 2022, akcja, 130 min.

Pięcioro zabójców, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą wzajemnie powiązane. Powstaje pytanie, kto wyjdzie z pociągu żywy i co ich czeka na stacji końcowej.

sala 1:

5 - 7, 9 - 11 sierpnia, godz. 20.00

sala 2:

5 - 7, 9 - 11 sierpnia, godz. 18.15

Każdy wie lepiej

Prod. Polska 2022, komedia, 100 min.

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

sala 1:

5 - 7, 9 - 11 sierpnia, godz. 18.00

sala 2:

5 - 7, 9 - 11 sierpnia, godz. 20.30

Reklama

Poranki filmowe

Dogtanian. Psi muszkieterier

Prod. Hiszpania 2021, animacja, 85 min.

​Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Ptysiem wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Po brawurowym pokazie swoich umiejętności Dogtanian zyskuje szacunek i zaufanie trzech słynnych muszkieterierów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ta dzielna psia czwórka będzie musiała obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu, który chce przejąć władzę. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i zdobyć serce pięknej Juliette?

sala 1:

10 sierpnia, godz. 11.00

Foki kontra rekiny

Prod. RPA 2021, animacja, 100 min.

​Quinn jest uroczą, ale i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!

sala 1:

11 sierpnia, godz. 11.00

Jeżyk i przyjaciele

Prod. Niemcy 2019, animacja, 90 min.

​Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna języczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

sala 1:

17 sierpnia, godz. 11.00

Buzz Astral

Prod. USA 2022, animacja, 100 min.

​Młody pilot testowy zostaje bohaterem w kosmosie i dzięki temu dostaje swoją własną zabawkę - Buzza.

sala 1:

18 sierpnia, godz. 11.00

Niezgaszalni

Prod. Francja/Kanada 2022, animacja, 100 min.

Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

sala 1:

24 sierpnia, godz. 11.00

Ogliki

Prod. Belgia/Niemcy 2022, animacja, 90 min.

Urocza rodzina Oglików szuka nowego domu. Trafia do przepięknej, spokojnej wioski Śmierdziuszkowo, która ma problem z lokalnym wysypiskiem śmieci. Wszystko składa się znakomicie, bo Ogliki żywią się śmieciami i mieszkają na śmietniskach. Dla każdego na świecie znajdzie miejsce!

sala 1:

25 sierpnia, godz. 11.00

Fot. Bullet Train/filmweb.pl

Odsłon: 2175 komentarze: 1
09:53, 05.08.2022r. Drukuj


Powrót


gość @ 11:16, 06.08.2022

Zgłoś komentarz zgłoś IP: 2a01:110f...82fb

Pada pada deszcz , a uczestników Runmageddonu bardzo dużo i super , że juz po raz któryś to sie odbywa zawsze to fajnie jak cos się dzieje i młodzi i dzieci i starsi super sie bawią brawo Panie Prezydencie Ostrołęki , nareszcie coraz wiecej się dzieje w tej dziurze dziękujemy, obserwuję uczestników tej zabawy napr5awdę super atmosfera.
Brawo zawodnicy.i do przodu.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót