wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Eldor-Bud zaprasza na Black Week! Codziennie nowe promocje!

Od poniedziałku 21 listopada w Eldor-Bud wystartował Black Week czyli tydzień rewelacyjnych promocji. Deweloper codziennie ma dla klientów nową ofertę, z której aż żal nie skorzystać. Zajrzyj na profil facebookowy Eldor-Bud i przekonaj się sam!

Nowe oferty i promocje sprawdzisz codziennie na profilu facebookowym Eldor-Bud. Firma wykonuje realizacje także w Ostrołęce i okolicach. Jeśli szukasz mieszkania lub domu w dogodnej lokalizacji - skorzystaj z oferty Eldor-Bud! W tym tygodniu czekają na klientów mega rabaty i cięcia cenowe!

Eldor-Bud to firma zajmującą się budową oraz sprzedażą osiedli domów jednorodzinnych. Działalność spółki skupia się na kompleksowej budowie domów jednorodzinnych i świadczeniu powiązanych z tym procesem usług budowlano-remontowych. Swoją ofertę kieruje głównie do osób zainteresowanych całościową obsługą budowlaną, a w jej efekcie zakupem upragnionego domu dla siebie oraz najbliższych.

Firma gwarantuje pewność przeprowadzenia inwestycji, bezpieczeństwo jej finansowania oraz konkurencyjność cenową - hasło o domu tańszym niż mieszkanie nie było kwestią przypadku.

Zespół tworzy grono doświadczonych inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, sprawdzonych w prowadzeniu procesu budowlanego od załatwienia niezbędnych formalności na samym początku, aż do momentu odebrania kluczy do domu. 

 

Zapraszamy!

Eldor-Bud

Łomża

ul. Poznańska 125, 

Tel. 884-897-190

www.eldorbud.pl

Zobacz zdjęcia:
Eldor-Bud

Więcej zdjęć: Eldor-Bud

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 1324 komentarze: -
11:43, 24.11.2022r. Drukuj


Powrót


Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com