środa, 8 lutego 2023 r., imieniny Piotra, Żakliny, Gniewomira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

W prognozie pogody na najbliższy czas widać kolejny zimowy epizod. Gdzie i kiedy spadnie śnieg (wideo)

Wtorek przyniesie pochmurną aurę z niewielkimi przejaśnieniami w północnym pasie kraju. Na południu prognozuje się zamglenia i mgły utrzymujące się miejscami do południa. Lokalnie możliwa jest mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Mazurach, przez 2 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na południu i południowym wschodzie. Powieje słaby wiatr z północy.

Reklama

Środa zapowiada się pochmurna z lokalnymi przejaśnieniami. Rano na południu kraju będzie mglisto. Termometry pokażą maksymalnie od 0 st. C na północnym wschodzie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na południowym zachodzie. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zmienny.

Czwartek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Na północy kraju wystąpią opady śniegu i śniegu z deszczem do pięciu centymetrów. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby wiatr ze zmieniających się kierunków. 

Reklama

Źródło: x-news.pl

Wyświetleń: 1035 komentarze: 0
08:10, 24.01.2023r. Drukuj


Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót