wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ogrom kwiatów w jednym miejscu. W Ostrołęce trwa Festiwal Roślin (zdjęcia)

W Ostrołęce trwa wydarzenie dla wszystkich miłośników roślin. Mowa o Festiwalu Roślin. W hali im. Arkadiusza Gołasia znajdziemy rośliny kolekcjonerskie i nie tylko. Pierwszy dzień targów cieszy się sporym zainteresowaniem. Jakie kwiaty kupiliście?

Wydarzanie trwa w dniach 23-24 marca. W sobotę targi można odwiedzić do godz. 20.00, a w niedzielę w godz. 10.00-18.00. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają, że za zakupy można płacić gotówkę, kartą i blikiem.

Reklama

Festiwal Roślin w Ostrołęce odbywa się po raz pierwszy. To wydarzenia zarówno dla zaprawionych w boju miłośników roślin, jak i początkujących. Oglądanie roślin niezwykle odpręża. Dlatego warto wybrać się na festiwal. A zajdziemy na nich wyjątkowe okazy oraz całą paletę barw i gatunków.

Ostrołęczanie z zainteresowaniem wybrali się na wydarzenie. Widzieliśmy, że w koszykach znalazły się piękne rośliny. Niektóry wybrali kwiaty w okazyjnych cenach, a inni skusili się na kolekcjonerskie kąski. Byliście na festiwalu? Co upolowaliście? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz zdjęcia:
Festiwal roślin w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Festiwal roślin w Ostrołęce

Wyświetleń: 17295 komentarze: -
14:38, 23.03.2024r. Drukuj