wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wypadek na moście im. Stefana Wyszyńskiego. To były dwa odrębne zdarzenia! (zdjęcia)

Ostrołęccy policjanci podali okoliczności porannego zdarzenia. Okazuje się, że doszło do dwóch wypadków - jeden po drugim. Kierujący volvo nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył BMW. Gdy te auta stały, doszło do kolejnego zdarzenia. Kierowca forda uderzył w tył volvo, które wskutek uderzenia ponownie uderzyło w BMW.

Droga do prac i szkół zajęła dziś trochę dłużej niż zwykle. Nie dość, że w rejonie ul. Stacha Konwy pojawiają się korki spowodowane remontem, to dodatkowo na moście im. Stefana Wyszyńskiego doszło do dwóch wypadków. Jeden z pojazdów był poważnie uszkodzony. Z auta wydobywał się dym.

Do zdarzenia doszło we wtorek 26 marca przed godziną 8.00 na moście im. bł kard Stefana Wyszyńskiego. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- 28-letni kierujący volvo nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył BMW, którym podróżowała 54-letnia kobieta. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych oraz 10 punktami karnymi. Następie, gdy te auta stały, doszło do kolejnego zdarzenia. 23-letni kierujący fordem uderzył w tył volvo, które wskutek uderzenia ponownie uderzyło w BMW. Kierowca forda został ukarany mandatem w wysokości 1,5 tysiąca złotych, a na jego konto kierowcy dopisano 10 punktów karnych - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Straż miejska kierowała ruchem, by kierowcy mogli sprawnie dojechać do celu.

Zobacz zdjęcia:
Kolizja z udziałem na moście im. Stefana Wyszyńskiego

Więcej zdjęć: Kolizja z udziałem na moście im. Stefana Wyszyńskiego

Wyświetleń: 16302 komentarze: -
08:21, 26.03.2024r. Drukuj