wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wiemy kim był zmarły, którego zwłoki znaleziono w toalecie w parku Bursztynowym

Znamy wstępne ustalenia prokuratury w sprawie zwłok znalezionych wczoraj w parku na osiedlu Bursztynowym w Ostrołęce. Jak się okazuje, ciało leżało tam do czasu odnalezienia dwa dni.

- Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce w dniu 27 marca podjęła czynności w związku z ujawnieniem zwłok mężczyzny w rejonie placu zabaw dla dzieci na osiedlu Bursztynowym w Ostrołęce. Zwłoki ujawniono w leżącej na ziemi przenośnej toalecie. Podczas oględzin zewnętrznych zwłok pod nadzorem prokuratora z udziałem biegłego lekarza, wykluczono udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci pokrzywdzonego. Na ciele zmarłego nie ujawniono żadnych obrażeń. Biegły stwierdził, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych, prawdopodobnie około 48 godzin przed ujawnieniem zwłok - poinformowała nas Edyta Łukasiewicz - rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Reklama

Dodają, że ciało zostało przekazane do dyspozycji właściwych instytucji w celu zorganizowania pogrzebu.

- Ustalono tożsamość zmarłego, to mężczyzna w wieku 32 lat, narodowości ukraińskiej. Przy zwłokach znaleziono różne przedmioty i dokumenty, między innymi pieniądze - dodaje prokurator Łukasiewicz.

Przeczytaj też: Tragiczna śmierć w parku. Ciało mężczyzny znalezione w toalecie

Wyświetleń: 16377 komentarze: -
14:21, 28.03.2024r. Drukuj