sobota, 25 marca 2017 r., imieniny Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Kontakt z redakcją

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród czasopism internetowych na północno-wschodnim Mazowszu. Odwiedza nas codziennie ponad 32 tys. unikalnych użytkowników (na podstawie Google Analytics).

Bierzemy udział we wszystkich ważnych uroczystościach, koncertach, wydarzeniach szkolnych itp. w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Dzięki naszemu serwisowi o tym co robisz, może dowiedzieć się szersze grono lokalnej społeczności.

Przyjmujemy zaproszenia na wszelkiego rodzaju imprezy szkolne, sportowe i firmowe. Zapraszając nas masz gwarancję, że po imprezie znajdziesz w naszym serwisie galerię zdjęć oraz relację. Można także nadesłać gotowe materiały, które zostaną zredagowane przez redakcję.

Udzielenie patronatu medialnego naszemu portalowi pomoże ci w promocji imprezy, bezpłatnego zamieszczenia zapowiedzi oraz relacji i galerii zdjęć po imprezie. W zamian prosimy o reklamę naszego portalu podczas imprezy i/lub zamieszczenia logo na plakatach promujących wydarzenie.

 

Moja Ostrołęka to dziennik internetowy zarejestrowany jako tytuł prasowy w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Wydawca: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6b, 07-410 Ostrołęka, NIP: 7582123453, REGON: 140784668.

 

Nie zwracamy niezamówionych materiałów. Zastrzegamy sobie prawo do skrótów i opracowań tekstów. Przesyłając zdjęcie, wideo, nagranie audio lub inny materiał mogący podlegać prawom autorskim, autor oświadcza, że materiały nie naruszają przepisów polskiego prawa ani chronionych dóbr osobistych osób i/lub podmiotów trzecich. Autor oświadcza również, że jest w pełni uprawniony do dysponowania zdjęciem zgodnie z prawem autorskim i godzi się na jego bezpłatną publikację na łamach dziennika internetowego "Moja Ostrołęka". Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń i reklam.

Siedziba redakcji

Moja Ostrołęka
ul. Insurekcyjna 6B (I piętro)
budynek pomiędzy Galerią Alius a OCK
07-410 Ostrołęka
Zobacz na mapie »

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00
tel. (29) 69-44-555
e-mail: (limit załączników: 40 MB)

Porozmawiaj teraz

Poza godzinami pracy prosimy przesyłać pilne wiadomości poprzez formularz obok. Wszelkie problemy techniczne oraz zgłoszenia do usunięcia komentarzy, ogłoszeń itp. prosimy przesyłać na adres , lub poprzez formularz kontaktowy.


Zobacz także:
» Praca, staż praktyka
» Reklama w Mojej Ostrołęce
» Warunki korzystania z serwisu
» Nasze logo

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcesz przesłać załączniki w postaci zdjęć, dokumentów itp. kliknij tutaj lub wyślij zwykłą wiadomość:


Redakcja

Krzysztof Chojnowski

redaktor naczelny

Magdalena Czaplicka

sekretarz redakcji

tel. (29) 69-44-555

Cezary Gołaś

dział reklamy

tel. 517-150-500

Marlena Kowalczyk

dziennikarka

tel. (29) 69-44-555

Malwina Łuba

dziennikarka

tel. (29) 69-44-555

Renata Barszcz

dziennikarka

tel. (29) 69-44-555

Mateusz Pełtak

dziennikarz

tel. (29) 69-44-555

Katarzyna Zyśk

dziennikarka

tel. (29) 69-44-555

Arkadiusz Dobkowski

redaktor sportowy

tel. 530-254-668

Rafał Lis

fotoreporter

Kamil Perkowski

fotoreporter

tel. (29) 69-44-555

Nasze logo

logo Moja Ostrołęka

Logotyp naszego portalu dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Do wyboru wersja podstawowa, ze sloganem lub sam sygnet. W udostępnionym do pobrania zestawie znajdują się także pliki PNG. W przypadku potrzeby uzyskania logotypu w innej postaci lub konieczność pozyskania użytej czcionki, prosimy o indywidualny kontakt z redakcją.


» Pobierz zestaw logotypów serwisu "Moja Ostrołęka"