poniedziałek, 20 marca 2023 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ogólnopolskie media piszą o utworze "Podły czas" Larysy Tsoy i Piotra Grzyba (wideo)

Piotr Grzyb i Larysa Tsoy promują swój najnowszy utwór. Ta wyciskająca łzy piosenka pojawiał się na falach radiowych, obiegła też ogólnopolskie media. W najnowszym wydaniu tygodnika "Rewia zbliża do gwiazd" pojawił się artykuł o wzruszającym projekcie.

Konflikt zbrojny w Ukrainie i rosyjska agresja na naszego wschodniego sąsiada sprawia, że nam wszystkim towarzyszą ogromne emocje. Nie ominęły one także muzyków, którzy w wyjątkowy sposób ukazali ogrom cierpienia, wzruszeń i doznań.

Reklama

- Nie jest tajemnicą, że pochodzę z Ukrainy. Jednak chociaż długo żyję w Polsce, to przytłacza mnie świadomość, że domy moich rodaków od setek dni niszczone są przez Rosjan, że ludzie codziennie umierają podczas ostrzałów i nalotów bombowych. To jest przerażające - opowiada Larysa na łamach "Rewii".

Wokalistka opowiedziała o żywych obrazach w jej pamięci oraz o tragicznym wypadku, w którym zginęła jej mama. Wspomniała także, o tym, jak ważny jest dla niej duet z Piotrem Grzybem.

- Mój debiut jest symboliczny. Z jednej strony śpiewam o historii, jaka jest bliska mojej rodzinie; z drugiej mam przy sobie siostrę, którą tak kocham. To ona mnie namówiła na to, bym właśnie na ten utwór się zdecydowała. Dzięki niej ta premiera była mozliwa - dodaje piosenkarka.

Więcej w najnowszym wydaniu "Rewia zbliża do gwiazd".

Zobacz także:

Muzyka, wojna i miłość. Wywiad z Larysą Tsoy i jej siostrą Leną (zdjęcia, wideo)

"Podły Czas" w wykonaniu Larysy Tsoy i Piotra Grzyba to poruszający utwór o okrucieństwie wojny (zdjęcia, wideo)

Fot. archiwum zespołu

Wyświetleń: 194403 komentarze: -
09:15, 07.10.2022r. Drukuj


Powrót


Reklama

LUSAR
Rolexin

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com