wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Zalane mieszkanie

Zalane mieszkanieDwa zastępy strażaków interweniowały w niedzielę 7 maja do zalanego mieszkania w budynku wielorodzinnym w miejscowości Zalesie (gm. Myszyniec). Tego dnia nad Ostrołęką i powiatem zgromadziły się deszczowe chmury. Jak informują strażacy, z dachu budynku zerwała się folia.


JBB

Livecooking w restauracji "Olimp"

Livecooking w restauracji 'Olimp' W piątek 12 maja w godzinach 10.00-15.00 w restauracji "Olimp" w Galerii Bursztynowej, specjalnie dla Was pod czujnym okiem szefowej kuchni restauracji "Olimp" - Anny Laskowskiej, gotować będzie na żywo doradca kulinarny Nestle Professional - Monika Gwiazda.



Inwestycje na wybory

Inwestycje na wyboryTak źle z inwestycjami w Ostrołęce jeszcze nie było. Zaledwie 3,22 proc. (czyli 9,42 mln zł) miejskiego budżetu miasto przeznaczyło w ubiegłym roku na różnego rodzaju budowy i remonty. Tak fatalny poziom jest praktycznie niespotykany w innych miastach.



Korona traci przewagę nad rywalami (wideo)

Korona traci przewagę nad rywalami (wideo)Piłkarze Korony Ostrołęka wciąż są liderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, ale ich przewaga nad drugą Wkrą Bieżuń wynosi obecnie już tylko pięć punktów. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po raz kolejny nie grzeszyli skutecznością.

  •  
  • 11:50, 09.05.2017 r.

Dziwna Para

Kurpik ograł lidera, porażka Świtu (zdjęcia, wideo)

Kurpik ograł lidera, porażka Świtu (zdjęcia, wideo)Piłkarze Kurpika Kadzidło sprawili dużą niespodziankę w spotkaniu 20 kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy sportowej pokonali lidera rozgrywek PAF Płońsk 3:2. Nieoczekiwanie przegrał Świt Baranowo.

  •  
  • 11:50, 09.05.2017 r.


Bartnik w drodze po awans, ale... (zdjęcia, wideo)

Bartnik w drodze po awans, ale... (zdjęcia, wideo)Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec po ostatnim zwycięstwie nad GUKS Krasnosielc 3:2 mają realne szanse na awans do A klasy. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego bardzo udanie prezentują się w rozgrywkach B klasy w rundzie wiosennej, ale mają trudnego rywala.

  •  
  • 11:49, 09.05.2017 r.


Zacięte batalie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej

Zacięte batalie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiejDużo emocji dostarczyła kolejna odsłona w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tuż nad strefą spadkową wciąż plasują się piłkarze MKS Przasnysz. Ambitnie walczą o utrzymanie piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka, chociaż ich sytuacja jest niezwykle trudna.

  •  
  • 11:48, 09.05.2017 r.


Zgon przy ul. Dzieci Polskich

Zgon przy ul. Dzieci PolskichW niedzielę 7 maja w godzinach porannych w jednym z bloków przy ul. Dzieci Polskich w Ostrołęce znaleziono zwłoki około 60-letniego mężczyzny. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, która pracowała pod nadzorem prokuratora. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich.



Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty Powiatowego Urzędu PracyOferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.



Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Grzegorz Wardaszko, lat 57, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 10 maja w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 15.00.


CKZiU

Zmarł Janusz Kossakowski

Zmarł Janusz Kossakowski W sobotę 6 maja do wieczności odszedł Janusz Kossakowski. Wielu ostrołęczanom znany był jako przewodniczący Rady Osiedla Wojciechowice. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie dziś o godz. 11.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ulicy Kujawskiej w Ostrołęce.



JBB

Sportowy sukces funkcjonariusza zakładu karnego

Sportowy sukces funkcjonariusza zakładu karnego - szkicUdany start mają za sobą trzej funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych w III Mistrzostwach Polski Służby Więziennej w Sztumie. Jeden z nich, st. kpr. Robert Wójtowicz osiągnął doskonały wynik, który pozwolił mu stanąć na podium i odebrać srebrny medal.




O bogactwie chrześcijaństwa w Arce

O bogactwie chrześcijaństwa w Arce - 09.05Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejny Wieczór w Arce. Tym razem tematem rozmowy będzie publikacja pt. "Wiekowe bogactwo chrześcijaństwa. W 1050 rocznicę chrztu Polski" pod redakcją Małgorzaty Lubeckiej i Jana Mironczuka.


JBB
JWJB

Znamy mistrzów konkursu "Ortofrajda 2017"

Znamy mistrzów konkursu 'Ortofrajda 2017Po raz piąty w Olszewie–Borkach odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Ortofrajda 2017" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Olszewie-Borkach i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Czerwinie. W szranki stanęło siedemdziesięciu uczniów z powiatu ostrołęckiego.




Dzień folkloru kurpiowskiego w Kadzidle (zdjęcia)

Dzień folkloru kurpiowskiego w Kadzidle (zdjęcia) - zkicSpołeczność Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle obchodziła Szkolny Dzień Folkloru, któremu towarzyszyło hasło "Kurpśe słowëm, tańcëm ji pśeśńó malowane". Tego dnia nie zabrakło w szkole zaproszonych gości, dla których uczniowie zaprezentowali część artystyczną.




Dzieci rysowały główną ulicę w Lelisie (zdjęcia)

Dzieci wyrysowały główną ulicę w Lelisie (zdjęcia)Zajęcia na wesoło, które odbywają się w każdą sobotę w Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie, gromadzą coraz więcej młodych mieszkańców gminy. Prowadzone spotkania zawsze obfitują w ciekawe atrakcje. Tym razem dzieci rysowały główną ulicę swojej miejscowości.


Kamila



Door Tech

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomościKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski ogłasza, że w dniu 24 maja 2017 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr VIII), odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.




Na sprzedaż duża działka w Ostrołęce

Na sprzedaż duża działka w OstrołęceSprzedam atrakcyjną działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 3,5 ha położoną w przemysłowej części Ostrołęki przy ul. Granicznej. Media w ulicy. Długość działki to 342 m przy szerokości 96 i 112 m (oba krańce). W sąsiedztwie m.in. stacja paliw, dom weselny, mleczarnia.




"Loteria na 4 koła" - wygraj superauto

'Loteria na 4 koła' - wygraj superauto24 kwietnia wystartowała "Loteria na 4 koła". Co tydzień można wygrać nagrodę pieniężną o wartości: 50, 100, 500, a nawet 1000 złotych! Raz w miesiącu organizator wyłoni zwycięzcę 2000 zł. W finale przyznana zostanie nagroda główna - samochód Citroen C3.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy