środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Wszystkie abonamenty w Play taniej nawet o 25 zł

Wszystkie abonamenty w Play taniej nawet o 25 zł Sieć Play przygotowała dla swoich klientów rewelacyjną promocję na Święta Wielkanocne. Tylko teraz wszystkie abonamenty w Play taniej nawet o 25 zł! Liczba promocji jest limitowana i ograniczona czasowo. Warto więc się pospieszyć.Sukces uczniów II LO

Sukces uczniów II LO Drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida z Ostrołęki w składzie: Szymon Stolarczyk, Mateusz Jeziorkowski, Tomasz Mrozek, Mateusz Szymczyk, Piotr Wójcik, wzięła udział w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych "Náboj 2017".
JWJB

Dzień Języka Niemieckiego w ZSZ nr 2 (zdjęcia)

Dzień Języka Niemieckiego w ZSZ nr 2 (zdjęcia) -szkicW Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce obchodzono Dzień Języka Niemieckiego. Projekt był adresowany przede wszystkim do uczniów klas pierwszych, dla których przygotowano również konkurs.Przygotuj auto na wiosnę w firmie Mega Service (zdjęcia)

Przygotuj auto na wiosnę w firmie Mega Service (zdjęcia)Przed wejściem głównym do Galerii Bursztynowej ostrołęcka firma z wieloletnim doświadczeniem - Mega Service prowadziła akcję promującą opony marek m.in. Bridgestone, Firestone, Dayton. Klienci mogli zapoznać się szczegółowo z produktami i poznać ich wyjątkowe cechy.Rodzinnie i wesoło na warsztatach w Dylewie (zdjęcia)

Rodzinnie i wesoło na warsztatach w Dylewie (zdjęcia)Wielkanoc tuż, tuż i dzieci z Przedszkola Samorządowego w Dylewie postanowiły przysiąść do pracy i przygotować piękne wielkanocne ozdoby. Podczas przedświątecznych warsztatów najmłodsi wykonali m.in. kolorowe pisanki na patykach, palemki, koszyczki czy zdobione jajeczka.Oliwia Bednarczyk wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

Oliwia Bednarczyk wyróżniona w konkursieOliwia Bednarczyk, uczennica Szkoły Podstawowej w Wejdzie (gm. Łyse) została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie "Stok nie jest dla bałwanów". Zadaniem uczestników zabawy było zilustrowanie dekalogu reguł międzynarodowej federacji narciarskiej.


CKZiU

Sala centrum kultury w Lelisie w remoncie

Sala centrum kultury w lelisie w remoncie - szkicCentrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie przechodzi gruntowną modernizację. Teraz długo wyczekiwanych zmian doczekała się główna sala centrum kultury, w której odbywa się większość gminnych imprez i spotkań. Prace rozpoczęły się w połowie marca br.Plac zabaw w Siarczej Łące już gotowy (zdjęcia)

Plac zabaw w Siarczej Łące juz gotowy (zdjęcia) - szkicPrzy Szkole Podstawowej w Siarczej Łące powstał nowy plac zabaw. Niebawem nadejdą cieplejsze dni, które będą sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Plac z różnego rodzaju zabawkami i przyrządami na pewno spodoba się najmłodszym.


Dziwna Para

Najlepsze scenariusze lekcyjne wybrane

Najlepsze scenariusze lekcyjne wybraneNauczyciele z Mazowsza mają wiele ciekawych pomysłów na to, jak przeprowadzić lekcje o Mazowszu. Taki wniosek można wyciągnąć po pierwszej edycji konkursu na scenariusz lekcji szkolnej poświęconej naszemu województwu. Wśród nagrodzonych znalazła się m.in. koncepcja z Troszyna.Szpital i muzeum otrzymają pieniądze od marszałka

Szpital otrzyma ponad 600 tysięcy złotytch - szkic14 milionów złotych z budżetu województwa trafi do mazowieckich szpitali i instytucji kultury. Pieniądze wpłyną na konta dwóch ostrołęckich instytucji - szpitala i muzeum kultury kurpiowskiej. Szpital otrzyma 613 tysięcy złotych, muzeum 15 tysięcy złotych.Nowy blok OTBS przy alei Jana Pawła II

Nowy blok OTBS -szkicPrace przy budowie kolejnego bloku Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego trwają w najlepsze. Obiekt powstaje na osiedlu TBS przy alei Jana Pawła II. W nowym budynku przewidziano 36 lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 70 m kw.


JBB

W Czerwonce są już widoczni i bezpieczni (zdjęcia, wideo)

W Czerwonce są już widoczni i bezpieczni (zdjęcia, wideo) - szkicUczniowie z Czerwonki spotkali się z policjantami i strażakami w ramach kampanii społecznej "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny" prowadzonej przez samorząd województwa mazowieckiego. W zajęciach profilaktycznych wzięli udział uczniowie z młodszych i starszych klas.
Wypadł z drogi i dachował (zdjęcia)

Młody kierowca wypadł z drogi i dachował (zdjęcia)Młody kierowca, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego może mówić o wielkim szczęściu. Skutki dzisiejszego zdarzenia drogowego mogły być o wiele poważniejsze. 19-latek podróżujący roverem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i na pobliskim polu dachował.
Zabytkowe samochody jako pasja i korzystna inwestycja

Zabytkowe samochody jako pasja i korzystna inwestycja - od Czarka W dzisiejszych czasach stosunkowo trudno jest znaleźć coś, w co warto byłoby ulokować posiadany kapitał. Trzymanie pieniędzy na lokacie w banku już dawno przestało się nam opłacać, biorąc pod uwagę stosunkowo niskie oprocentowanie owych lokat.JBB

W warsztacie jak w życiu - wszystko może się stać

W warsztacie jak w życiu - wszystko może się stać - od CzarkaProwadzenie serwisu samochodowego to spore wyzwanie. Trzeba mieć sporą wiedzę i doświadczenie, aby umieć w stosunkowo krótkim czasie zdiagnozować usterkę i w miarę możliwości szybko ją usunąć. Niektórym klientom zależy na czasie.
Skrzynka skarg: piją i śmiecą w lasku za kościołem (zdjęcia)

Skrzynka skarg: piją i śmiecą w lasku za kościołemSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Wszyscy płacimy za wywóz śmieci, płacimy podatki, a brud i śmieci wokół nas. W rejonie kościoła pod wezwaniem św. Franciszka, w lasku, gromadzą się ludzie, którzy piją alkohol i pozostawiają po sobie sterty butelek, puszek i śmieci.
Zabezpieczono ponad 70 gramów narkotyków

Zabezpieczono ponad 70 gramów narkotykówPonad 70 gramów substancji, która po wstępnym badaniu okazała się być marihuaną i amfetaminą, zabezpieczyli ostrołęccy policjanci. Według ustaleń mundurowych, młody mężczyzna mógł posiadać przy sobie narkotyki. Zatrzymano go do kontroli drogowej.


JBB

W ciągu weekendu zatrzymano osiem praw jazdy

W ciągu weekendu zatrzymano osiem praw jazdyOsiem praw jazdy zatrzymali podczas minionego weekendu funkcjonariusze policji. Wszyscy kierowcy pożegnali się z uprawnieniami na trzy miesiące przez nadmierną prędkość. Niektórzy jechali niemal trzykrotnie szybciej niż pozwalają na to przepisy.


Kwestowali na rzecz ciężko chorych

Pola Nadziei z udziałem ostrołęckich uczniów - szkicWolontariusze ze szkół w Ostrołęce, a także z Baranowa, Goworowa, Rzekunia i Nowej Wsi wzięli udział w corocznej akcji "Pola nadziei". W ubiegłym roku posadzili cebulki żonkili przed szkołami. W kwietniu ścięli kwiaty i przeprowadzili kwestę na rzecz Hospicjum Domowego Caritas w Ostrołęce.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy