czwartek, 29 czerwca 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Aktualności

Impuls i Chłopcy z Placu Bema gwiazdami festynu spółdzielczego

Impuls i Chłopcy z Placu Bema gwiazdami festynu spółdzielczegoDwie największe spółdzielnie mieszkaniowe w Ostrołęce zapraszają w najbliższą niedzielę na festyn. Gwiazdami wieczoru będą doskonale znane zespoły muzyki disco polo: Impuls oraz Chłopcy z Placu Bema. Przez całe popołudnie trwać będą występy i pokazy.Arkadiusz został ojcem

Arkadiusz został ojcemW środę w ostrołęckim szpitalu na świat przyszedł Antoni, trzecie dziecko Arkadiusza Dobkowskiego, redaktora sportowego "Mojej Ostrołęki". Rodzicom i rodzeństwu serdecznie gratulujemy i życzmy samych radosnych i beztroskich chwil z nowym członkiem rodziny.Piękna Kurpianka wstrzyknęła sobie botoks (wideo)

Ewa Mielnicka wstrzyknęła sobie botoks (wideo) -szkicEwa Mielnicka, Miss Polski 2014, pochwaliła się informacją o zabiegu estetycznym. Pochodząca z Baby (pow. ostrołęcki) celebrytka wstrzyknęła sobie botoks w czoło. Sprawę nagłośniły ogólnopolskie serwisy plotkarskie, m.in. portale "PrzeAmbitni" i "Pudelek".


CKZiU

Procesja Bożego Ciała w Kadzidle z 1990 roku (wideo)

Procesja Bożego Ciała w Kadzidle z 1990 roku (wideo)Rokrocznie w czerwcu wypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Z tej okazji, ulicami całego kraju idą procesje wiernych. Jedna z takich procesji została zarejestrowana okiem kamery w Kadzidle w 1990 roku, czyli 27 lat temu.Skrzynka skarg: uszkodzone progi zwalniające

Skrzynka skarg: uszkodzone progi zwalniająceSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Dlaczego tak długo trzeba czekać na usunięcie usterek eksploatacyjnych, związanych z utrzymaniem infrastruktury drogowej. W okresie zimowym zostały uszkodzone progi zwalniające na ul.: Sochaczewskiego, Buczka i Jezierskiego.Śmiertelny wypadek w Rabędach (zdjęcia)

Śmiertelny wypadek w Rabędach (zdjęcia)Tragiczny początek dnia na drogach powiatu ostrołęckiego. W Rabędach (gm. Troszyn) na odcinku drogi Ostrołęka-Ostrów Mazowiecka doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem dostawczego mercedesa, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Jednego z nich nie udało się uratować.Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w BiałymstokuBardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w kolejnych silnie obsadzonych zawodach. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła wzięli udział w Międzynarodowym Turniej w Karate Kyokushin w Białymstoku.

  •  
  • 09:59, 15.06.2017 r.


Młody narybek OKLA z sukcesami w Nestle Cup

Młody narybek OKLA z sukcesami w Nestle CupNa pięknym nowoczesnym stadionie warszawskiej AWF odbyły się wojewódzkie eliminacje do wrześniowych zawodów finałowych Nestle Cup 2017. W imprezie nie zabrakło młodych lekkoatletów OKLA Ostrołęka, trenujących w ramach projektu Lekkoatletyka dla każdego.

  •  
  • 09:59, 15.06.2017 r.


Marta Łada z brązem Mistrzostw Podlasia w Łomży

Marta Łada z brązem Mistrzostw Podlasia w ŁomżyReprezentantka UKS Siódemka Ostrołęka Marta Łada bardzo udanie zaprezentowała się w Mistrzostwach Podlasia w Lekkiej Atletyce. W rywalizacji juniorek podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego wywalczyła brązowy medal w biegu na 400 metrów.

  •  
  • 09:59, 15.06.2017 r.


Lekkoatleci Clanu startowali w Łomży i Siedlcach

Lekkoatleci Clanu startowali w Łomży i SiedlcachKolejne starty w okresie letnim mają za sobą reprezentanci UKS Clan Ostrołęka. Czteroosobowa reprezentacja wzięła udział w Międzynarodowym Mityngu Lekkoatletycznym w Łomży. W zawodach z mocną obsadą ostrołęczanie walczyli o nowe rekordy życiowe.

  •  
  • 09:58, 15.06.2017 r.


Wypadek, pożary i konar na drodze

Wypadek, pożary i konar na drodzePięciokrotnie interweniowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W regionie doszło do pożarów lasów i nieużytków. Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce w czwartkowy poranek. W wypadku drogowym w Rabędach zginęła jedna osoba.
Utrudnienia w ruchu w Drężewie

Utrudnienia w ruchu w DrężewieW Drężewie (gm. Olszewo-Borki) wprowadzono czasową organizację ruchu, polegającą na jednostronnym zamknięciu pasa drogowego. Utrudnienia są spowodowane remontem nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 544, a dokładnie odcinka od ulicy gen. Ludwika Kickiego do ul. Podrężewskiej.JBB

Plener rzeźbiarski w Lelisie

Plener rzeźbiarski - od 19.06. - szkicCentrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprasza do udziału w plenerze rzeźbiarskim. Na wydarzenia zaproszeni są wszyscy zainteresowani, pasjonaci i miłośnicy rzeźbiarstwa oraz folkloru kurpiowskiego. W programie m.in. pokazy, nauka rzeźbiarstwa oraz wspólna biesiada.


NH

Zaprojektuj zaproszenie na dożynki w Lelisie

Zaprojektuj zaproszenie na dożynki w Lelisie -do 30.06.Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Lelis mogą przystąpić do konkursu na projekt zaproszenia - "Dożynki na Kurpiach 2017". Najładniejsze zaproszenie stanie się wizytówką tegorocznej imprezy folklorystycznej na Kurpiach.
Wieczór w Arce: Karol Samsel i jego elegie

Wieczór w Arce: Karol Samsel i jego elegie - 22.06 -szkicGośćmi kolejnego w tym roku Wieczoru w Arce, organizowanym w ostrołęckiej MBP, będą Karol Samsel, poeta i krytyk literacki oraz Krzysztof Mich, dziennikarz, a także fotograf. Panowie zaprezentują książkę-album "Puste noce. 31 odbić Ostrołęki".


Kamila
Door Tech

Powiatowy festyn rekreacyjny w Olszewie-Borkach

Powiatowy festyn rekreacyjny w Olszewie-Borkach -18.06.Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach oraz samorząd uczniowski organizuje festyn pod hasłem "Zobaczyć Kurpie i …". Impreza odbędzie się na terenie placówki. W programie zaplanowano atrakcje sportowe i rekreacyjne.


JWJB
JBB

Noc Świętojańska w Serafinie

Noc Świętojańska w Serafinie - 17.06Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łysych zapraszają na Noc Świętojańską. Tradycyjnie będzie puszczanie wianków, nie zbraknie też zabawy przy muzyce tanecznej, a także występów artystycznych.
Ostrołęckie kino z prestiżową nagrodą

Ostrołęckie kino z prestiżową nagrodą -szkicKino Jantar w Ostrołęce otrzymało prestiżową nagrodę podczas uroczystej gali 43 Forum Wokół Kina, zorganizowanej w sopockim multikinie. Impreza jest najważniejszym wydarzeniem branży rozpowszechniania filmów w Polsce.
"Tani bar" nieczynny w piątek

'Tani bar' nieczynny w piątekMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce informuje mieszkańców miasta, że w piątek 16 czerwca "Tani bar" przy ulicy Kilińskiego będzie nieczynny. Z kolei podopieczni ośrodka, korzystający z posiłków w barze, otrzymają suchy prowiant w środę 14 czerwca.
Koncert doroczny w szkole muzycznej (zdjęcia, wideo)

Koncert doroczny w zkole muzycznej (zdjęcia, wideo) - szkicW Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce, wzorem ubiegłych lat, odbył się doroczny koncert podsumowujący całoroczną pracę uczniów i pedagogów. Przed publicznością zaprezentowali się soliści, zespoły i chóry.Podziękowanie za oddanie legitymacji

Podziękowanie za oddanie legitymacji- Chciałbym za pomocą portalu Moja Ostrołęka serdecznie podziękować osobie, która znalazła i odniosła zagubioną przeze mnie legitymację Honorowego Dawcy Krwi. Nie mogłem zrobić tego osobiście, ponieważ nie było mnie w domu - pisze czytelnik Przemek.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić