poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Aktualności

Ostrołęcka policja apeluje o rozwagę nad wodą

Chętnie chłodzimy się nad wodą w upalne dni. Czy robimy to z rozwagą i zachowaniem choćby podstawowych zasad bezpieczeństwa? Statystyki pokazują, że nie do końca, bo jednak dochodzi do zgonów w wyniku utonięć. Policja apeluje by korzystać z wypoczynku w mądry i bezpieczny sposób.Przy szkole w Laskowcu powstaje boisko

W Laskowcu przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy trwają prace przy budowie boiska wielofunkcyjnego. Roboty są już bardzo zaawansowane, bowiem teren ma być oddany do użytku już od nowego roku szkolnego we wrześniu.Reorganizacja tras linii nr 5 i 25 ze względu na remont przejazdu

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje, że z uwagi na remont przejazdu kolejowego w Ostrołęce na ul. Słowackiego od 7 sierpnia do 17 sierpnia 2017 r. zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu niektórych linii. Linie nr 7 i 24 będą w tym okresie kursowały tylko do dworca PKP.Wybiorą najpiękniejszą posesję gminy Olszewo-Borki

Samorząd gminy Olszewo-Borki zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie na najpiękniejszą posesję, organizowanym w ramach tegorocznych dożynek gminno-parafialnych. Mieszkańcy chcący wziąć udział w rywalizacji, mogą się zgłaszać do 14 sierpnia br.


Planeta Zabawek

Ponad 8,8 mln zł z programów unijnych na usługi społeczne

Tylko do 17 sierpnia br. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych przyjmuje wnioski na projekty dotyczące wsparcia osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Uczestnicy projektów będą mogli skorzystać z różnych form pomocy w ramach usług społecznych.

Rodzicom chorych dzieci przysługuje zasiłek opiekuńczy do 60 dni

Osobom opiekującym się dzieckiem lub chorym członkiem rodziny przysługuje zasiłek opiekuńczy - przypominają eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jeśli opieka sprawowana jest nad chorym dzieckiem w wieku do 14 lat, to zasiłek przysługuje do 60 dni w roku kalendarzowym.Jak czytać księgę wieczystą?

Wiele elementów miasta lub państwa jest ewidencjonowanych. Zabieg ten szczególnie widoczny jest w przypadku nieruchomości, które muszą być ujęte w księgach wieczystych. To właśnie tam najczęściej poszukujemy informacji na temat działki, mieszkania, czy domu.

Festyn we wsi Wejdo

Sołectwo wsi Wejdo w gminie Łyse zaprasza wszystkich mieszkańców na festyn rodzinny. Organizatorzy przewidują atrakcje dla najmłodszych oraz grill dla uczestników imprezy. Nie zabraknie też zabawy tanecznej przy muzyce do późnych godzin wieczornych.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Marek Wikarski, lat 66, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 5 sierpnia w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 11.30.Prezentacje i pokazy produktów pod lupą ostrołęckiej prokuratury

Ostrołęcka prokuratura nadzoruje postępowanie w sprawie popełnienia oszustwa przez spółki, które oferowały seniorom zakup produktów na raty. Klienci przed podpisaniem umowy nie mieli możliwości zapoznania się z jej warunkami, często nie byli też świadomi, że podpisali dokument.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa."Kurier Mazowiecki" o pielgrzymce na Jasną Górę (wideo)

Z Ostrołęki i okolic wyruszyła 1 sierpnia br. kolejna piesza pielgrzymka do Częstochowy. Pątnicy idą do Matki Bożej z intencjami, nie bacząc na zmęczenie, bolące nogi czy dokuczliwy upał. O pielgrzymce łomżyńskiej informował "Kurier Mazowiecki".Kolejne wymuszenie pierwszeństwa w Ponikwi Małej (zdjęcia)

Do kolejnego zderzenia się pojazdów doszło w miejscowości Ponikiew Mała (gm. Goworowo). Tym razem kierujący toyotą, skręcając w lewo w kierunku Goworowa nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy skody. Na szczęście nikt nie ucierpiał.Dom dla Dragona pilnie poszukiwany

Na opuszczonej posesji w Rzekuniu pozostał pies, którym zaopiekowała się jedna z mieszkanek. Teraz teren został sprzedany i nowy właściciel nie chce czworonożnego lokatora. Czy znajdzie się ktoś, kto stworzy dla Dragona szczęśliwy dom?

Przygotowania Korony do IV ligi na finiszu

Piłkarze ostrołęckiej Korony mieli rozegrać jeszcze dwa mecze sparingowe z Iskrą Krasne i Polonią Iłowo. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego ostatecznie nie spotkają się z niżej notowanymi rywalami z ligi okręgowej, a rozegrają jedynie grę wewnętrzną.

  •  
  • 12:10, 04.08.2017 r.


KS CK Troszyn w sparingu rozbił ULKS Ołdaki

Piłkarze KS CK Troszyn zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w okresie przygotowawczym do nowego sezonu ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego w meczu przed własną publicznością rozbili ULKS Ołdaki aż 8:0.

  •  
  • 12:09, 04.08.2017 r.


Sportowe Rajdy Konne po raz drugi w Szarłacie

Sportowe Rajdy Konne cieszą się sporym zainteresowaniem w naszym kraju. Na Mazowszu na stałe w kalendarz z pewnością może wpisać się impreza sportowa organizowana w Szarłacie przez właścicielkę stajni koni sportowych "Viritim" Agnieszkę Rybaczyk.

  •  
  • 12:08, 04.08.2017 r.


Nurczyński pozostał w kadrze Energi Net Ostrołęka

Siatkarze Energi Net Ostrołęka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu rozgrywek II ligi. Szkoleniowiec Mateusz Mielnik będzie w nadchodzącym sezonie miał do dyspozycji dwunastu zawodników, w tym dwóch libero. W drużynie pozostał Jakub Nurczyński.

  •  
  • 12:07, 04.08.2017 r.

Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić