czwartek, 23 lutego 2017 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Rozbił bmw na zaporach dla ciężarówek

Rozbił bmw na zaporach dla ciężarówekKierujący bmw, 26-letni mieszkaniec powiatu białostockiego, rozbił swoje auto na barierach dla ciężarówek na ul. Mostowej w Ostrołęce. Kierowca pojazdu jechał od strony Warszawy. Do zdarzenia po godz. 18.00 doszło w pobliżu restauracji sieci McDonald's.


JWJB


Trafił tam, gdzie jego miejsce

Trafił tam, gdzie jego miejsce, czyli do zakłau karnegoWe wtorkowy wieczór na jednym z ostrołęckich osiedli dzielnicowy zatrzymał poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości mężczyznę. Finalnie 33-letni mieszkaniec Ostrołęki został doprowadzony do właściwego zakładu karnego.Nowy sprzęt ostrołęckich strażaków

Nowy sprzęt ostrołęckich strażakówTrzysta tysięcy złotych kosztował nowy sprzęt, który wzbogacił zasoby ostrołęckich strażaków. Wśród nowości są między innymi fiat ducato oraz sprzęt nurkowy. Zakupione przedmioty trafiły do mundurowych podczas narady podsumowującej działalność komendy w 2016 roku.


HQS

Znamy laureatów II Miejskiego Konkursu Języka Niemieckiego (zdjęcia)

Znamy laureatów II Miejskiego Konkursu Języka Niemieckiego (zdjęcia) - szkicZespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce po raz drugi zaprosił uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w konkursie języka niemieckiego "Deutsch ist toll". Po godzinnym teście sprawdzającym wiedzę uczniów, powołana komisja wyłoniła laureatów i wręczyła dyplomy oraz nagrody.Okolice szkół i przejść dla pieszych pod lupą policji

Okolice szkół i przejść dla pieszych pod lupą policjiDziś w rejonie szkół oraz przejść dla pieszych można zauważyć większą liczbę funkcjonariuszy drogówki. Policjanci wezmą pod lupę zachowanie pieszych, rowerzystów i kierowców. Sprawdzą też, czy osoby poruszające się poza terenem zabudowanym noszą elementy odblaskowe.Kompletnie pijany za kółkiem

Kompletnie pijany kierowca za kółkiem Jazda bezmyślnego kierowcy na podwójnym gazie została udaremniona. 45-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał również przy sobie wymaganych dokumentów. Na szczęście udało się go zatrzymać zanim doszło do tragedii.Wiesław Szczubełek nowym prezesem "Społem" PSS w Ostrołęce

Wiesław Szczubełek nowym prezesem 'Społem' PSS w Ostrołęce"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ostrołęce ma nowego prezesa zarządu. Został nim Wiesław Szczubełek, znany wszystkim jako miejski radny. Zastąpił na tym stanowisku wieloletniego prezesa, śp. Wiktora Bednarczyka, który zmarł 21 stycznia.


JBB

Diamentowa

III LO ze złotem w piłkę ręczną (zdjęcia, wideo)

III LO ze złotem w piłkę ręczną (zdjęcia, wideo)Piłkarki ręczne z III LO pod wodzą trenera Rafała Niećki okazały się bezapelacyjnie najlepsze w Mistrzostwach Ostrołęki dla szkół średnich. W rywalizacji o puchar przechodni prezydenta miasta odniosły komplet zwycięstw i zaprezentowały naprawdę duże umiejętności.

  •  
  • 15:05, 08.02.2017 r.

JBB

Recytowali i śpiewali w języku angielskim (zdjęcia, wideo)

Recytowali i śpiewali w języku angielskim (zdjęcia, wideo) -szkicPrzedszkole Miejskie nr 8 w Ostrołęce zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs wierszy i piosenek w języku angielskim. Maluchy bardzo dobrze poradziły sobie z występami, a każda prezentacja została nagrodzona przez publiczność gromkimi brawami.PWSIP

Śladem perskiej legendy w OCK (zdjęcia)

Śladem perskiej legendy w OCK (zdjęcia)W Ostrołęckim Centrum Kultury rozbrzmiało kolejne spotkanie z muzyką. Artyści wraz z młodą publicznością podążyli śladem perskiej legendy, która pozwoliła zrozumieć pojawienie się Cyganów na naszym kontynencie oraz prześledzić ich wędrówkę po Europie, aż do jej hiszpańskiego krańca.
Tenisowe batalie w gminie Rzekuń. Chcesz dołączyć?

Tenisowe batalie w gminie Rzekuń. Chcesz dołączyć?Tenisiści stołowi z całego regionu po raz kolejny spotkają się w gminie Rzekuń, aby rywalizować w turnieju o puchar wójta Stanisława Godziny. Organizatorem zawodów jest miejscowy klub Rzekunianka, a udział w rywalizacji jest bezpłatny. Na najlepszych czekają puchary.

  •  
  • 13:28, 08.02.2017 r.Ostrołęcki KKK z sukcesami na Mazowszu

Ostrołęcki KKK z sukcesami na MazowszuBardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Mistrzostwach Mazowsza, które odbyły się w Siedlcach. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła w zawodach wywalczyli aż szesnaście medalowych lokat, w tym pięć złotych medali.

  •  
  • 13:15, 08.02.2017 r.Ferie z tenisem ziemnym. Zapisz się już dziś

Ferie z tenisem ziemnym. Zapisz się już dziśOstrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz miasto Ostrołęka zapraszają dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych szkoleniu tenisowym w czasie ferii zimowych. Zajęcia odbywać się będą pod okiem instruktorów Daniela Dąbrowskiego i Jakuba Noska. Chcesz dołączyć?

  •  
  • 12:57, 08.02.2017 r.


Villa Piano

Poszukiwani przez ostrołęcką policję (zdjęcia)

Poszukiwani przez ostrołęcką policję (zdjęcia)Blisko 50 osób poszukuje obecnie ostrołęcka policja. Wśród nich są podejrzani o kradzieże, paserstwo, uszkodzenie mienia czy posiadanie narkotyków. Listy gończe dotyczą również osób, które korzystając z przerwy w odbywaniu kary nie powróciły do zakładu w wyznaczonym czasie.
Potrącenie na pasach 17-latki

Potrącenie na pasach 17-latki50-letni mężczyzna jadący osobową kią od strony Łomży potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 17-letnią mieszkankę powiatu ostrołęckiego. Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Traugutta w Ostrołęce.

CKZiU

Podziękowania za holowanie auta

Podziękowania za holowanie auta Czytelniczka za naszym pośrednictwem chciała podziękować kierowcy, który dziś rano pomógł jej zholować auto. - To wspaniałe, że są jeszcze dobrzy, bezinteresowni ludzie. Jeszcze raz dziękuję temu sympatycznemu panu - pisze kobieta.
W czwartek nadzwyczajna sesja rady miasta

W czwartek nadzwyczajna sesja rady miasta - szkicNa czwartek 9 lutego została zwołana nadzwyczajna sesja rady miasta. Oprócz stałych punktów, porządek obrad będzie obejmował rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie wieloletniej prognozy finansowej oraz zmian w budżecie na 2017 rok.


BRW

Przestępczość w Ostrołęce i powiecie zmalała

Przestępczość w Ostrołęce i powiecie zmalała - szkicMniej przestępstw, wypadków drogowych, a co za tym idzie mniejsza ilość wypadków ze skutkiem śmiertelnym oraz liczba osób rannych, a do tego wyższa wykrywalność. Takie są główne wnioski płynące z odprawy rocznej podsumowującej wyniki pracy ostrołęckich funkcjonariuszy.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy