piątek, 23 czerwca 2017 r., imieniny Wandy, Zenona, Prospera

Aktualności

Festyn z jedynką (zdjęcia, wideo)

Festyn z jedynką (zdjęcia, wideo)Na wspólny festyn rodzinny zaprosiły w sobotę mieszkańców Ostrołęki dwie szkoły: Gimnazjum nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 5. Przez kilka godzin na terenie placówki przy ul. Hallera trwały występy dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami oraz pokazy.


JBB

Leśmian na ulicach Ostrołęki (zdjęcia)

Leśmian na ulicach Ostrołęki (zdjęcia)Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przygotowała flash mob zachęcające do czytania literatury i poezji. Wydarzenie odbyło się w sobotę w kilku miejscach w Ostrołęce, m.in. dworcu autobusowym, scenie przy "Kupcu" i Galerii Bursztynowej.


NH

Zderzenie czterech samochodów w Kadzidle (zdjęcia)

Zderzenie czterech samochodów w Kadzidle (zdjęcia)Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek zderzenia aż czterech samochodów, do którego doszło przed południem w Kadzidle. Sprawcy zdarzenia, 61-letniemu mieszkańcowi powiatu makowskiego, zatrzymano prawo jazdy. Utrudnienia w ruchu trwały ponad trzy godziny.Bójka na koncercie disco-polo (wideo)

Bójka na koncercie disco-polo (wideo)Przez ponad godzinę trwała bijatyka na tzw. osiedlu OTBS w pobliżu bloków przy al. Jana Pawła II w Ostrołęce. Pod koniec piątkowego festynu doszło do przepychanek i bójki. Według świadków bitwę spowodował tzw. damski bokser, który uderzył w twarz kobietę w ciąży.


CKZiU

Kasia Moś odwiedziła Ostrołękę (zdjęcia, wideo)

Kasia Moś odwiedziła Ostrołękę (zdjęcia, wideo)Kasia Moś, tegoroczna reprezentantka Polski podczas 62 Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 w Kijowie, odwiedziła w piątek nasze miasto. Podczas krótkiej wizyty zaśpiewała utwór "Flashlight" oraz opowiadała o muzycznej karierze i swoim życiu prywatnym.V Ostrołęckie Spotkania Spółdzielcze "Spółdzielcy dzieciom"

V Ostrołęckie Spotkania Spółdzielcze 'Spółdzielcy dzieciom' - 4.06W parku miejskim w Ostrołęce zaplanowano kolejne spotkanie spółdzielców z Ostrołęki. Festyn jest organizowany od czterech lat i na stałe wpisał się już w kalendarz miejskich imprez. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie.Dzień Dziecka z Koroną Ostrołęka (zdjęcia, wideo)

Dzień Dziecka z Koroną Ostrołęka (zdjęcia, wideo)Ponad setka młodych piłkarzy Korony Ostrołęka uczestniczyła w grach i zabawach zorganizowanych przez działaczy i trenerów z okazji Dnia Dziecka. Orlik przy SP nr 1 tętnił życiem przez ponad trzy godziny, a zabawom na świeżym powietrzu nie było końca.

  •  
  • 09:42, 03.06.2017 r.


III Mistrzostwa Street Workout. Trwają zgłoszenia

III Mistrzostwa Street Workout. Trwają zgłoszeniaStreet Workout Konrad Goździewski, Academia Gorila Ostrołęka i Calisthenics Force Street Workout Ostrołęka zapraszają do wzięcia udziału w III Mistrzostwach Street Workout. Zawody mają charakter otwarty, a do rywalizacji mogą przystąpić wszyscy głodni sportowych zmagań.

  •  
  • 09:41, 03.06.2017 r.


VI Tenisowe Mistrzostwa Kurpi. Plan gier

VI Tenisowe Mistrzostwa Kurpi. Plan gierTrzydziestu zawodników z całego regionu przystąpiło do rywalizacji w VI Tenisowych Mistrzostwach Kurpi. Na kortach w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie nie zabrakło najlepszych zawodników ostrołęckiego rankingu open. Faworytem rywalizacji jest Jordan Czapski.

  •  
  • 09:41, 03.06.2017 r.


Wielkie Piłkarskie Mistrzostwa AMP Gool 2017

Wielkie Piłkarskie Mistrzostwa AMP Gool 2017Przed nami duże wydarzenie piłkarskie AMP Gool 2017. Już w niedzielę, 4 czerwca na boisku szkolnym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II przy ulicy Dojazdowej w Olszewo-Borkach zostaną rozegrane Wielkie Piłkarskie Mistrzostwa AMP Gool 2017. Kto w nich wystąpi?

  •  
  • 09:40, 03.06.2017 r.


Komu awans, komu spadek w IV lidze?

Komu awans, komu spadek w IV lidze?Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki rozbili na wyjeździe Bzurę Chodaków 6:1 i awansowali do meczów barażowych o III ligę. Bardzo interesująca walka ma natomiast miejsce utrzymanie. Przypomnijmy, iż IV ligę grupę północną opuści aż siedem drużyn.

  •  
  • 09:40, 03.06.2017 r.Konferencja "Planowanie sukcesji majątku"

Konferencja 'Planowanie sukcesji majątku' - 06.06W Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbędzie się bezpłatna konferencja pn. "Planowanie sukcesji majątku". Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi jak skutecznie i płynnie przekazać majątek czy firmę następcom.
Akcja "Książka Tak! - Uzależnienia Nie!"

Akcja 'Książka Tak! - Uzależnienia Nie!' - przed 6.06Gimnazjum w Nowej Wsi organizuje przemarsz pod hasłem "Książka Tak! - Uzależnienia Nie!". Organizator zaprasza do wzięcia udziału w akcji wszystkich zainteresowanych z terenu gminy Olszewo-Borki. W związku z wydarzeniem wystąpią utrudnienia w ruchu.
Motocykliści rozpoczęli sezon. Policja apeluje o rozwagę

Policja apeluje do motocyklistów o rozwagę - szkicWyższa temperatura i słoneczne dni powodują, że na drogach można spotkać więcej motocyklistów. Niestety, wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego dochodzi również do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Policjanci apelują o ostrożność.


JBB

Pchli targ w Myszyńcu po raz drugi

Pchli targ w Myszyńcu po raz drugi - 4.06.Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu zaprasza do wzięcia udziału w pchlim targu. W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno wystawcy, jak i mieszkańcy, którzy zechcą poszukać wśród rozmaitych towarów perełek, które warto będzie zakupić.
Fundusze unijne dla Mazowsza w 2017 roku

Fundusze unijne dla Mazowsza Mazowsze ma zagwarantowane ponad 8 mld zł unijnego wsparcia w ramach RPO WM 2014-2020, skierowanego głównie do biznesu, administracji, sektora naukowego i organizacji pozarządowych. Maksymalne dofinansowanie wynosi 80 proc. wartości projektu.


JWJB
KamilaCzy warto płacić więcej za żywność ekologiczną?

Czy warto płacić więcej za żywność ekologiczną?Część osób twierdzi, że zainteresowanie żywnością ekologiczną wynika wyłącznie z mody. Inni przekonują, że jest ona znacznie zdrowsza i bardziej odżywcza, a tym samym bezpieczna dla naszych organizmów. Kto w tym sporze ma rację?Door TechDruk 3d w życiu codziennym

Druk 3d w życiu codziennymTechnologie druku 3d należą do jednych z najszybciej rozwijających się w skali świata. Z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, zyskując nie tylko większe grono odbiorców, ale także możliwe zastosowania, które na chwilę obecną dotykać mogą już prawie każdej płaszczyzny życia.Power Boy przebił gwiazdę wieczoru (zdjęcia, wideo)

Power Boy przebił gwiazdę wieczoru (zdjęcia, wideo)Ostrołęczanie po raz kolejny udowodnili, że kochają disco polo. Na koncercie Power Boya, notabene mieszkańca naszego miasta, bawiło się w piątek około tysiąca osób. Power Boy pobił swoją popularnością nawet gwiazdę wieczoru, zespół Eratox.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
Hiszpanski

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.46 zł

4.80 zł

4.04 zł

1.66 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić