środa, 27 października 2021 r., imieniny Iwony, Sabiny, Wincentego

Reklama   |   Kontakt

AktualnościMieszkańcy piszą do prezydenta w sprawie ul. Łąkowej. Chcą parkingów i wyjaśnień dotyczących zakazu parkowania

Mieszkańcy bloków zlokalizowanych przy ulicach 11 Listopada oraz Prądzyńskiego zwrócili się do prezydenta miasta o umożliwienie parkowania samochodów przy ulicy Łąkowej w Ostrołęce. W petycji skierowanej do włodarza domagają się wyjaśnienia przyczyny ustawienia tam znaków informujących o zakazie parkowania.


KamilaMeble


Policjanci zapraszają seniorów na debatę społeczną

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosław Olszewski serdecznie zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów na terenie naszego miasta i powiatu. Na spotkaniu zostanie przedstawiona Krajowa Mapa Zagrożeń.Wydatki na ostrołęcką oświatę pod lupą kontrolerów. Wątpliwości wzbudził... zakup drogiego telefonu dla dyrektora

Zarządzanie finansami przeznaczonymi na oświatę to trudna sztuka, szczególnie przy niezbyt zasobnym miejskim budżecie. Urzędnicy co jakiś czas kontrolują wydatki szkół i przedszkoli. Największe wątpliwości wzbudził m.in. zakup drogiego telefonu komórkowego, który używany był przez dyrektora do celów prywatnych.Blisko 20 zakażeń w naszym regionie. Dwie osoby nie żyją

Resort zdrowia poinformował o nowych przypadkach zakażeń COVID-19. W Ostrołęce na koronawirusa zachorowało siedem osób, jedna zmarła. W powiecie ostrołęckim odnotowano 11 zakażeń i jeden zgon. Ministerstwo Zdrowia podało, że w Polsce odnotowano 5 559 przypadków COVID-19.

Chciała sprzedać bluzkę za 15 zł. Straciła 1000 zł!

Mieszkanka naszego powiatu w popularnym serwisie internetowym wystawiła bluzkę za 15 złotych. 27-latka została oszukana. Z jej konta zniknęła kwota 1000 złotych. Policjanci apelują, że w internecie, tak jak i w życiu powinniśmy stosować zasadę ograniczonego zaufania.


JBB


Najlepsi nauczyciele z subregionu ostrołęckiego wybrani (zdjęcia)

Za nami czwarta edycja konkursu na "Opiekuna Stypendysty Roku 2020/2021". Wśród nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym opiekowali się stypendystami marszałka znaleźli się również nauczyciele z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Goworowa i Młynarzy. Zasłużone nagrody odebrali z rąk marszałka Adama Struzika.


CKZiU


Nowe kolekcje jesień-zima 2021/2022 w Wólczance i Vistuli w promocji!

Poznaj atrakcyjne oferty na jesień i zimę od Vistuli. W sezonie jesień-zima 2021 marka Vistula zaczerpnęła inspirację ze skandynawskiej filozofii życia oraz z surowego krajobrazu północnej Europy. Proste formy i naturalne materiały, subtelna i stonowana gama kolorystyczna - taka właśnie jest nowa kolekcja Norrsken.
Kwiatowe laki

Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej i Opieka wytchnieniowa w Lelisie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie planuje przystąpić do realizacji programów "Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej" oraz "Opieka Wytchnieniowa" na 2022 rok, które finansowane są ze środków Funduszu Solidarnościowego. Osoby zainteresowane taką formą wsparcia mogą się zgłaszać do 21 października.Spotkanie z dietetyczką Olą Taborek w MBP (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce zorganizowała spotkanie z dietetyczką pn. "Jak zdrowo jeść i zdrowo żyć". Uczestnicy spotkania dowiedzieli się nie tylko, jak zrobić zdrowy smalec, ale także jak upiec piernik bez grama mąki. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.


Ostbruk

Koronawirus w ostrołęckiej podstawówce i przedszkolu

Część uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce  przez kilka dni nie będzie uczestniczyć w lekcjach, ponieważ u jednego z nauczycieli wykryto zakażenie koronawirusem. Z kolei w Przedszkolu Miejskim nr 1 w grupie "Krasnoludki" od 19 do 25 października zajęcia będą zwieszone.
Novdom

Koronawirus w kościele. Proboszcz dużej parafii w szpitalu

Proboszcz z parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce przebywa w szpitalu. Duchowny jest hospitalizowany najprawdopodobniej z powodu zachorowania na COVID-19. Nie wiadomo, czy zakażeniu koronawirusem ulegli także wikariusze parafii. O ewentualne wszczęcie procedur zapytaliśmy ostrołęcki sanepid.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.86 zł

5.91 zł

5.88 zł

3.15 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8