Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


koronaEkospotkanie w Lipiance. Warto o tym wiedzieć

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz współtworzyć własny system energetyczny? Czy wiesz jak jeszcze bardziej zminimalizować problem śmieci? A może potrzebujesz zaczerpnąć wiedzy o technologiach informacyjno-komunikacyjnych? Przyjedź do Lipianki.

Ale to będzie liga! Znamy rywali Narwi oraz KS CK Troszyn

W weekend odbyła się ostatnia kolejka IV ligi w sezonie 2021/2022. Najlepsi zachowali miejsce na następne rozgrywki, które zapowiadają się niezwykle ciekawie. Warto pamiętać, że od teraz będzie jedna liga w całym województwie mazowieckim. Nasze ekipy czeka trudne zadanie.


CKZiU

Bartnik nie dał rady. Zobacz wyniki i tabelę Klasy A

Wkra Radzanów okazała się lepsza od ALDO Bartnika Myszyniec. Co ciekawe, zwycięstwo dało im pierwsze miejsce w Klasie A. Dotychczasowy lider - Wkra Sochocin uległ 0:2 Koronie Karolinowo i spadł na drugą pozycję. W piątkowym spotkaniu drugi nasz przedstawiciel - ULKS Ołdaki rozbił 8:1 Pełtę Karniewo.Rzekunianka czwarta. Kurpik dwunasty

Piłkarze Klasy Okręgowej mają za sobą ostatnią serię gier. Rzekunianka Rzekuń otrzymała punkty za darmo, gdyż Błękitni Raciąż wycofali się z ligi. Kurpik Kadzidło tydzień temu finiszował, przegrywając 1:6 z PAF Płońsk. Zobacz wyniki oraz tabelę Klasy Okręgowej.KS CK Troszyn za podium. Narew siódma

Sezon 2021/2022 przeszedł do historii. Obie ekipy z naszego powiatu utrzymały się w IV lidze. Na zakończenie Narew Ostrołęka rozbiła 5:2 Stoczniowca Płock i zagwarantowała sobie siódme miejsce. Tuż za podium rozgrywki zakończył KS CK Troszyn, który na finiszu podzielił się punktami z Hutnikiem Warszawa.


CM

Słoneczna Polana


Sprzedaj samochód - największa darmowa baza ogłoszeń w regionie

Planujesz zakup nowego auta i zastanawiasz się co zrobić z obecnym? Nic prostszego, w naszym dziale ogłoszeń w kategorii "Samochody osobowe" masz możliwość zamieszczenia oferty sprzedaży swojego auta - a to wszystko zupełnie za darmo. Znajdziesz tutaj setki ogłoszeń z naszego miasta i regionu.


KamilaMeble


Mammobus w Ostrołęce. Przyjdź i zbadaj piersi

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa funkcjonuje obecnie na parkingu przy ulicy Zawadzkiego, po drugiej stronie targowiska miejskiego. Na placu, niemal w każdą niedzielę, można obejrzeć używane pojazdy, które wystawiają handlarze, przedsiębiorcy czy osoby prywatne.Sezon na plaży miejskiej w Ostrołęce otwarty! (zdjęcia)

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprosił na weekend pełen wrażeń w ramach oficjalnego otwarcia sezonu na plaży miejskiej w Ostrołęce. Na kilka dni przed rozpoczęciem kalendarzowego lata, nad Narwią czeka na mieszkańców wiele atrakcji. Jedną z nich były Szanty nad Narwią. Sztuka słowiańska i aż cztery koncerty podczas Nocy Sobótkowej w Myszyńcu (zdjęcia, wideo)

Podczas Nocy Sobótkowej w Myszyńcu przywołano dawne słowiańskie opowieści i obrzędy - poszukiwano kwiatu paproci, zaprezentowano także artystyczne nawiązania do przedchrześcijańskich obrzędów. Nie zabrakło również występów dla fanów muzyki tanecznej. Były aż cztery koncerty. Zaśpiewali: Królowa Disco, Menelaos, Spontan i Discoboys.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

7.83 zł

8.42 zł

7.74 zł

3.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8