piątek, 23 marca 2018 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Aktualności

Zadymienie mieszkania i plama oleju

Podczas minionej doby strażaków z terenu naszego miasta wzywano dwukrotnie.
1. W Ostrołęce o godz. 17.00 zgłoszono zadymienie mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Celulozowej. Do działań zadysponowano trzy zastępy JRG PSP Ostrołęka.Podążymy "Śladami świętego Patryka"

Dyrekcja Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Państwowego Muzeum Archeologicznego w Warszawie oraz Down County Muzeum Downpatrick w Irlandii Północnej zapraszają na otwarcie wystawy pt. "Śladami św. Patryka". W programie przewidziano wiele dodatkowych atrakcji.Dzieci z Troszyna w fabryce jajek wielkanocnych (zdjęcia)

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi pracownicy Centrum Kultury i Biblioteki w Troszynie zorganizowali wycieczkę dla uczniów i przedszkolaków do Fabryki Jajek Wielkanocnych w Warszawie. Dzieci dowiedziały się m.in. jak powstają pisanki.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: łopatka wieprzowa bez kości w cenie 9,88 zł/kg, pomidory malinowe po 7,99 zł/kg, ciasta Leśny Mech, 3bit Ponichtera za 12,99 zł/kg.

Wymuszenie pierwszeństwa w Czarnowcu

Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w Czarnowcu (gm. Rzekuń). Ostrołęczanin kierujący volkswagenem wykonując manewr zawracania zajechał drogę jadącemu z naprzeciwka audi. Na szczęście nie doszło do stłuczki.Jutro ogólnopolska akcja "Pasy"

W całym kraju policjanci przeprowadzają akcję pn. "Pasy". Podczas działań funkcjonariusze zwracają uwagę na to, czy kierujący oraz pasażerowie samochodów przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa, a także czy dzieci podróżujące w pojazdach są prawidłowo przewożone."Polak, Węgier - dwa bratanki" (zdjęcia)

Od wielu pokoleń znane są bardzo dobre relacje pomiędzy polskim i węgierskim narodem. Dlatego też w Ostrołęce po raz kolejny świętowano Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Najważniejszy punkt uroczystości miał miejsce pod pomnikiem gen. Józefa Bema, wspólnego bohatera.


JBB

Jubileusz pożycia małżeńskiego w USC (jubilaci)

Kolejne pary z terenu Ostrołęki otrzymają medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Tym razem w Urzędzie Stanu Cywilnego nagrodzonych i uhonorowanych medalami prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zostanie dziesięć małżeństw.Zabezpiecz rower przed kradzieżą

W okresie wiosennym i letnim policjanci odnotowują zdecydowanie więcej zgłoszeń dotyczących kradzieży rowerów. W związku z tym mundurowi przypominają miłośnikom rowerowych wycieczek o właściwym zabezpieczeniu pojazdu.

PKS Mobilis wycofuje się z kolejnych miast na Mazowszu

Zarząd spółki Mobilis podjął decyzję o wycofaniu się z kolejnych miast na Mazowszu. Po ogłoszeniu likwidacji PKS w Ostrołęce, przyszedł czas na Ciechanów i Mińsk Mazowiecki. Walne zgromadzenie akcjonariuszy podjęło uchwałę o rozwiązaniu spółki i otwarciu jej likwidacji.


JBB


Zderzenie dwóch osobówek

Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zdarzenia drogowego w miejscowości Borawe (gm. Rzekuń). Kierujący volkswagenem skręcając z głównej drogi w lewo nie spostrzegł, że jest w tym czasie wyprzedzany przez inny pojazd i doprowadził do stłuczki.Zgon przy ulicy Padlewskiego

Ciało 41-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z bloków przy ulicy gen. Zygmunta Padlewskiego w Ostrołęce. Mieszkaniec naszego miasta zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich.

Białczak z cyklem wywiadów o Baranowie (wideo)

Znany w naszym regionie działacz Paweł Białczak postanowił przedstawić w cyklu wywiadów znane niegdyś postacie baranowskiego sportu. Kibice wielu dyscyplin sportowych będą mogli poznać zawodniczki i zawodników, którzy mają na swoim koncie duże sukcesy.

  •  
  • 12:20, 14.03.2018 r.


Marzewski kontra Majewski na KKM w Lelisie (wideo)

Walka zawodnika Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Marcina Majewskiego z reprezentantem Fight Academy Ostrołęka Rafałem Marzewskim będzie jednym z najciekawszych pojedynków podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie. Kto faworytem walki?

  •  
  • 12:19, 14.03.2018 r.


Trójka wciąż w grze o wysoką lokatę w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po czternastu spotkaniach II ligi plasują się obecnie na szóstej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego mimo zwycięstwa przed własną publicznością nad TS Siemiatycze musieli zanotować spadek w tabeli.

  •  
  • 12:04, 14.03.2018 r.

CKZiU

Rusza nowy nabór piłkarzy do Korony (wideo)

Kolejna grupa młodych adeptów piłki nożnej rozpoczyna treningi w klubie OTS Korona Ostrołęka. Tym razem pierwszy trening mają przed sobą najmłodsi piłkarze z rocznika 2012 i młodsi, którzy trenować będą pod wodzą trenera Michała Robaszkiewicza. Chcecie dołączyć?

  •  
  • 12:03, 14.03.2018 r.

KamilaMeble

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.92 zł

4.55 zł

1.91 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić