sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Aktualności

Łyse: koncert "Pomagamy Mikołajowi" (wideo)

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, z tej okazji społeczność Publicznego Gimnazjum w Łysych zaprasza na koncert świąteczny w ramach akcji "Pomagamy Mikołajowi". Szkoła kolejny raz podejmuje działania, aby rozbudzić świątecznego ducha i wesprzeć potrzebujące dzieci.

Jak urządzić modny pokój dla dziecka i dla starszaka?

Przy aranżacji pokoju dla naszych pociech warto mieć na uwadze ich indywidualne potrzeby i zainteresowania. To, co podoba się rodzicom, niekoniecznie spodoba się starszemu dziecku. Młodszemu z kolei zaaranżowany pokój powinien zapewniać maksimum bezpieczeństwa.


JBB

Skrzynka skarg: problem z odebraniem opału

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Ostrołęcki MOPR mając pod opieką osoby niepełnosprawne oraz starsze, niesamodzielne, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej czy materialnej przyznaje pomoc w postaci np. zasiłku celowego na zakup opału.Rusza kolejna edycja kursu "Bądź Bezpieczna"

W następnym tygodniu rozpoczną się zapisy na kolejną bezpłatną edycję kursu dla pań "Bądź Bezpieczna". Najwięcej zajęć odbędzie się z samoobrony. Poza tym zorganizowane będą warsztaty m.in. z psychologii i wiktymologii, pierwszej pomocy przedmedycznej czy kodeksu karnego.Bożonarodzeniowy kiermasz u "Motylków" (zdjęcia)

Tradycyjnie Warsztat Terapii Zajęciowej "Motylki" zaprezentował wspaniałe bożonarodzeniowe stoiki i ozdoby wykonane przez niepełnosprawnych podopiecznych ośrodka oraz instruktorów. Podczas kiermaszu można było nie tylko podziwiać małe dzieła, ale też je zakupić.Mikołajkowa zumba w "dziesiątce" (zdjęcia, wideo)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce mieli dziś nie lada atrakcję na długiej przerwie. Na korytarzu rozbrzmiała muzyka, również ta świąteczna, przy której dzieci tańczyły zumbę. Zajęcia poprowadziła Paula Skiba, inicjatorka przedsięwzięcia.Noclegownia dla bezdomnych uroczyście otwarta (zdjęcia)

Na początku grudnia tego roku oficjalnie oddano do użytku nową noclegownię, która powstała w budynkach przy ul. Kołobrzeskiej w Ostrołęce. Schronienie znajdzie tam 30 mężczyzn. Pieczę nad placówką sprawuje Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.Mikołajkowe niespodzianki już w niedzielę w Galerii Alius

Już tradycyjnie Galeria Alius zaprasza swoich najmłodszych klientów wraz z rodzicami do wspólnego świętowania. W niedzielę 10 grudnia, w godzinach 12.00-18.00 czeka wiele niespodzianek, m.in. zdjęcia z Mikołajem w świątecznej scenerii (wywoływane na miejscu).Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Konrad Olszewski, lat 42, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 9 grudnia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 10.15.


SPS

Zaginął kot

W czwartek 7 grudnia zaginął kot. Zwierzak miał założone szelki i doczepioną smycz. Czworonóg jest zwykłym, małym kotem, był kastrowany. Kociak uciekł rano z miejsca zamieszkania przy ul. Bursztynowej w Ostrołęce. Telefon do właściciela 882-613-414.Marek Karczewski nadal prezesem KK24h

Marek Karczewski został wybrany prezesem Klubu Kolarskiego 24h na kolejną kadencję. Podczas walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego był jedynym kandydatem na to stanowisko i otrzymał pełne poparcie. Jakie cele stawia przed klubem na kolejny sezon?

  •  
  • 12:28, 08.12.2017 r.

KamilaMeble

Unia Basket uległa Dwójce Nidzica (zdjęcia, wideo)

Koszykarki Unii Basket w spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek MLK U-13 uległy Dwójce Nidzica 55:62. Kluczowa dla losów meczu okazała się pierwsza odsłona starcia w hali ZSZ nr 3. Podopieczne trenera Tomasza Pierzchały pierwszą kwartę przegrały 10:13.

  •  
  • 12:27, 08.12.2017 r.


Młodzi piłkarze powalczą o trofeum. Plan turnieju

Drużyny z całego regionu przystąpią do rywalizacji w kolejnym turnieju organizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. Tym razem w zmaganiach o puchar przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego rywalizować będzie dziesięć zespołów w dwóch grupach.

  •  
  • 12:27, 08.12.2017 r.


Turniej siatkonogi już po raz trzeci w Rzekuniu

Już po raz trzeci klub Future is Now organizuje turniej siatkonogi, w którym zmierza się zarówno młodzi piłkarze, jak i seniorzy. Impreza w ostatnich sezonach cieszyła się dużym zainteresowaniem zawodników z lokalnych klubów i wzbudzała sporo emocji.

  •  
  • 12:26, 08.12.2017 r.


Rozbił samochód i poszedł do domu

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło wczoraj przed północą w Ostrołęce. Około 40-letni mężczyzna kierujący fordem mondeo najpierw uderzył w drzewo, a następnie w ogrodzenie jednej z posesji przy ulicy Słowackiego, po czym pozostawił pojazd i udał się do domu.25-lecie sklepu "Ptyś" (zdjęcia)

25 lat obecności na ostrołęckim rynku obchodzi dzisiaj sklep "Ptyś", który znajduje się w samym centrum miasta przy ul. gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 13. Ten sympatyczny, rozpoznawalny sklep zaczynał swoją działalność na osiedlu Centrum przy ul. Sikorskiego.Mikołajkowe atrakcje dla dzieci w supermarkecie E.Leclerc

Już 9 grudnia w ostrołęckim sklepie E.Leclerc odbędzie się akcja mikołajkowa dla najmłodszych. Dzieci, które przyjdą tego dnia do sklepu, otrzymają prezent od Mikołaja, z którym będą też mogły zrobić sobie zdjęcia na prawdziwych drewnianych saniach.


CKZiU


Wernisaż wystawy z pleneru malarskiego w Czarni (zdjęcia)

W sali Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż wystawy, podczas którego zaprezentowano owoce pracy artystów biorących udział w tegorocznym, XI Kurpiowskim Plenerze Malarsko-Literackim. Artyści tworzyli swoje dzieła w malowniczej Czarni w powiecie ostrołęckim.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.69 zł

4.96 zł

4.44 zł

2.02 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić