piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności


JBB

Letnie dermokonsultacje w Galerii Bursztynowej

W najbliższą sobotę, 16 czerwca w Galerii Bursztynowej będzie można sprawdzić swój rodzaj cery oraz dowiedzieć się jak ją pielęgnować. Bezpłatne badanie skóry będzie przeprowadzać dermokonsultantka przy sklepie Ziaja.Azjatyckie smaki - co przygotujesz w domu?

Kuchnia azjatycka jest wielobarwna i niezwykle oryginalna. W Polsce smaki ze Wschodu coraz chętniej lądują na stołach. Dania azjatyckie są nie tylko pyszne, ale zazwyczaj zdrowe. Które z nich możesz przygotować samemu w domu?


Kobo

AgroMetal

WSAP2018


Premiera "Kroplówki pełnej światła" Joanny Brodowskiej (zdjęcia)

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce wypełniła się miłośnikami i pasjonatami literatury, a także przyjaciółmi i fanami twórczości Joanny Brodowskiej - ostrołęckiej pisarki i poetki. Podczas spotkania zaprezentowano debiutancką książkę autorki pt. "Kroplówka pełna światła".Prezydent Ostrołęki umarza podatki

Dotarliśmy do wykazu umorzeń miejskich podatków za ubiegły rok. Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski umorzył w 2017 roku podatki i opłaty kilku osobom i instytucjom, których zaległości przekraczały 500 zł. Poniżej publikujemy szczegółową listę, podzieloną na dwie kategorie.


KamilaMeble

Bezpieczny smartfon

Od lat telefon nie służy już jedynie do rozmów i wysyłania SMS-ów. Nowoczesne modele posiadają nawigację, przeglądarkę internetową oraz dostęp do kont czy też kart noszonych dotychczas w portfelu. Smartfon dla wielu stał się niezbędny.
JBB

Doroczny koncert uczniów PSM (zdjęcia, wideo)

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce, wzorem lat ubiegłych, zaprosiła mieszkańców na doroczny koncert podsumowujący całoroczną pracę uczniów i pedagogów. Wystąpili również goście z Chile.

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.

  •  
  • 11:17, 13.06.2018 r.


Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.

  •  
  • 11:16, 13.06.2018 r.


Dwa złota i dwa brązy na koncie Fight Academy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w Mistrzostwach Polskiej Federakcji Kickboxingu w Suszu. Do rywalizacji przystąpiło czterech podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, w tym trzech debiutantów.

  •  
  • 11:16, 13.06.2018 r.

AutoNet

Dużo emocji i bramek w OLPN (zdjęcia, wideo)

Aż osiemnaście bramek padło w ostatniej serii spotkań Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Liderem rozgrywek są Farmaceuci, którzy pokonali zespół Hurtowniapilkarska.com 5:0. Wicelider Złota Ostrołęka pokonała tym razem Kuźnię Art-Met Olszewka 7:0.

  •  
  • 11:15, 13.06.2018 r.


Okradli nowobudowany dom. Łupem były instalacje

Ostrołęccy policjanci szukają sprawców kradzieży z włamaniem do nowobudowanego domu. Tym razem łupem sprawców zostały instalacje elektryczne i hydrauliczne. Koszt strat poszkodowany mieszkaniec powiatu ocenił na kwotę pięciu tysięcy złotych.


Supełek

Odnaleziona właścicielka klucza

Jak informuje miejska komenda policji - po raz kolejny bardzo dobra współpraca ostrołęckiej policji i lokalnych mediów przyniosła wymierny efekt w postaci odnalezienia właścicielki kluczyka od samochodu, który został zgubiony na osiedlowym parkingu.Zmarł Heinz Jansen, burmistrz miasta partnerskiego Ostrołęki

Nie żyje Heinz Jansen, były burmistrz Meppen - niemieckiego miasta partnerskiego Ostrołęki. Do wieczności odszedł w poniedziałek 4 czerwca w wieku 78 lat. Ostrołęka będzie go pamiętała jako uśmiechniętego, serdecznego człowieka i wielkiego przyjaciela naszego miasta.
CKZiU

Uwaga. Kolejna awaria systemów państwowych

Ministerstwo Cyfryzacji informuje, że na terenie całego kraju doszło do kolejnych awarii systemów. W środę 13 czerwca, od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić