sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Aktualności

Kadzidło: gminne kolonie po raz ósmy (zdjęcia)

Czterdziestoosobowa grupa dzieci z sześciu szkół na terenie gminy Kadzidło już po raz ósmy wzięła udział w pięciodniowych koloniach. Podobnie, jak w latach ubiegłych odpoczywały w Ośrodku Wypoczynkowym "Mazury" w Krzyżach.Kierujący bmw uderzył w sklep i ogrodzenie (zdjęcia)

Kierujący samochodem osobowym bmw stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w sklep i ogrodzenie, po czym uciekł pieszo. Do zdarzenia doszło w czwartek 9 sierpnia po godz. 23.00 przy ulicy Żeromskiego w Ostrołęce (osiedle Stacja).Rowerem po Kurpiowszczyźnie

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego zaprasza na rajd rowerowy po Kurpiach. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich miłośników jednośladów, lubiących plenerowe wyprawy po regionie. Udział jest bezpłatny.Woda w Narwi bezpieczna. Można się kąpać

Woda w Narwi na wysokości plaży miejskiej jest bezpieczna i można się w niej kąpać. Tak orzekł po badaniach ostrołęcki sanepid. Jak informuje ratusz, kontrole są przeprowadzane regularnie, by mieszkańcy mogli bez obaw korzystać z uroków wyznaczonego miejsca do kąpieli.Chór Hope Singers koncertował w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Wielonarodowy chór Hope Singers wystąpił na ostrołęckiej scenie. Publiczność zgromadzona na placu przy fontannie mogła usłyszeć ciekawe aranżacje polskich i amerykańskich pieśni chrześcijańskich. Muzycy przekazywali ostrołęczanom swoją pasję śpiewania.Kulturalnie przy fontannie: Kapela Podwórkowa "Klawa Ferajna"

Na scenie przy "Kupcu" po raz kolejny rozbrzmi koncert. Tym razem przed mieszkańcami miasta zaprezentuje się Kapela Podwórkowa "Klawa Ferajna" z Białej Podlaskiej, istniejąca od 2009 roku. Artyści tworzą własne piosenki. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu pn. Kulturalnie przy fontannie.Planujesz internetowe zakupy? Bądź czujny

Wybierając przedmiot w sklepach internetowych zwracamy uwagę przede wszystkim na jego wygląd, cechy i cenę, która często jest kusząca i przyćmiewa nam inne ważne aspekty dokonywanych zakupów. Ostrołęcka policja apeluje o czujność i rozwagę przy dokonywaniu tego typu transakcji.


tarcza

Tatary z nowym parkingiem (zdjęcia)

Przed świetlicą wiejską w Tatarach trwają roboty brukarskie. Powstaje nowy parking o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Prace wykonują pracownicy kadzidlańskiego zakładu gospodarki komunalnej i mieszkaniowej oraz urzędu gminy.Wypadek na pływalni. Na kobietę spadła ciężka szyba!

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj przed południem na terenie Parku Wodnego "Aquarium" w Ostrołęce. Na młodą kobietę kąpiącą się z małym dzieckiem w jacuzzi spadła szyba. Potrzebna była pomoc medyczna. Na miejscu interweniowała też policja.


KamilaMeble

Trzy pieski szukają domu

Dorosła suczka oraz jej dwa, dwumiesięczne szczeniaczki przebywają na placu jednej z firm. Teren jest ogrodzony, a pieski są zabezpieczone, dostają też wodę i karmę. Jak informuje nam osoba zgłaszająca - wszystkie pieski to suczki. Czy ktoś udzieli im schronienia i zaoferuje przyjaźń?
Body Clinic

"Burdel" w wieżowcu? (zdjęcia)

Do niespotykanej w naszym regionie dewastacji doszło w bloku przy ul. 11 Listopada 2 w Ostrołęce. Wandale na elewacji wieżowca wypisali sprayem obsceniczne napisy, m.in. "burdel" oraz wskazali numer jednego z mieszkań. Zniszczone zostały także klatki schodowe.


KwiatoweŁąki

Jantarki sparowały z KS Raszyn (zdjęcia, wideo)

Przygotowania do nowego III ligi rozpoczęły zawodniczki Jantaru Ostrołęka, które w nowym sezonie poprowadzi trener Beata Majewska. Na rozpoczęcie okresu sparingowego Jantarki przegrały sprawdzian na boisku ze sztuczną nawierzchnią z KS Raszyn 1:4.

  •  
  • 10:00, 09.08.2018 r.

JBB

Sześć sparingów Korony Ostrołęka przed IV ligą

Piłkarze ostrołęckiej Korony rozegrali sześć spotkań sparingowych przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego najważniejszy sprawdzian mają przed sobą w sobotnie popołudnie.

  •  
  • 10:00, 09.08.2018 r.


Sprawdziany KS CK Troszyn przed ligą na plus

Piłkarze KS CK Troszyn rozegrali sześć meczów sparingowych przed nowym sezonem ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Na swoim koncie zapisali cztery zwycięstwa i dwie porażki. W nowym sezonie drużyna Łukasza Bałazego może sprawić niespodziankę.

  •  
  • 09:59, 09.08.2018 r.


Turniej plażówki w Obierwi. Trwają zgłoszenia

Stowarzyszenie "Projekt Radomir" zaprasza do Obierwi w gminie Lelis na turniej piłki siatkowej "Polówka 2018". Dotychczasowa działalność stowarzyszenia to przede wszystkim aktywacja lokalnej społeczności oraz zapraszanie do wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych.

  •  
  • 09:59, 09.08.2018 r.EUROTUR

Zderzenie dwóch aut w Rzekuniu (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowe popołudnie na ulicy Mazowieckiej w Rzekuniu. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji przyczyną stłuczki było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą kią.


Kobo

Skrzynka skarg: zielona woda w ostrołęckich kranach?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Od kilku dni w Ostrołęce w kranach leci zielona woda. W okolicach starego szpitala i na osiedlu Stacja. Jak na innych osiedlach nie wiem, ale myślę, że też. W końcu to te same wodociągi.Pijani kierowcy na drogach Ostrołęki i powiatu

W ciągu ostatnich dni ostrołęccy policjanci udaremnili dalszą jazdę kilku kierowcom znajdującym się pod wpływem alkoholu. Pomimo wielu apeli oraz informacji o tragediach, do jakich dochodzi z powodu alkoholu, nadal nietrzeźwe osoby wsiadają za kierownicę.


CKZiU

Gminy powiatu ostrołęckiego: Kadzidło (wideo)

W ramach projektu M@zowszanie, realizowanego ze środków Unii Europejskiej oraz samorządu województwa mazowieckiego, powstają filmy na temat gmin Mazowsza. Prezentacje promują nasz region, rodzimą kulturę i tradycje. W tym odcinku Kadzidło.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić