niedziela, 26 września 2021 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mazowsze piłką, a Świt z "konterki". Gąska: Nie napinamy się

Świetny start Świtu Baranowo w tym sezonie. Piłkarze Damiana Dąbrowskiego wygrali trzeci mecz z rzędu. Paweł Zarjewski  i spółka są w czubie tabeli, a przed nimi kolejne starcie na własnym boisku. Dzisiaj grali na swoim placu, chociaż oficjalnie gospodarzem byli piłkarze Mazowsza Jednorożec.
CKZiU

Ekipa z Ołdak nie dała się Rózanowi

Trzecia wygrana w sezonie w Klasie A zespołu Andrzeja Laskowskiego. ULKS Ołdaki po pechowej porażce 0:1 z Orlętami Baboszewo, gdzie przeciwnicy zdobyli gola w 3 minucie i w całym spotkaniu dwa strzały, podnieśli się i mieli powody do świętowania."Remek" odszedł zbyt wcześnie

Remigiusz Łuczkowski pochodził z Jastrzębia Zdroju. Miał 45 lat. Dzisiaj około godz. 5 rano doszło do zdarzenia, w którym górnik zginął w trakcie wykonywanej pracy podczas transportu w jednym z podziemnych chodników w kopalni Borynia należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej. "Remek" był siatkarzem. Występował w zespole KurpieVolleyball.


Kwiatowe laki

Trzy gole w meczu KS CK Troszyn. Ale były emocje!

Zespół Michała Złotkowskiego jechał do Staroźreb z jasnym zadaniem. Kamil Majkowski i spółka chcieli odbić się po wstydliwej porażce 1:7 z Wisłą II Płock. Gracze KS CK Troszyn zdawali sobie sprawę, że przed nimi trudne zadanie.


NovdomJBB
Trzeci komplet Świtu w meczu przyjaźni?

Piłkarze z Baranowa już w sobotę o godz. 16:00 zmierzą się z Mazowszem Jednorożec. Gracze Damiana Dąbrowskiego wystąpią przed własną publicznością, ale oficjalne będą pełnili rolę gości. Stadion drużyny z Jednorożca jest w trakcie przebudowy.ALDO Bartnik chce drugiej wygranej u siebie

W sobotę o godz. 15:00 piłkarze z Myszyńca rozegrają piąty mecz w sezonie. Podopieczni Adama Kobusa dotychczas zgromadzili na koncie cztery punkty, notując wygraną, remis i dwie porażki. W ostatniej serii gier zremisowali 2:2 z Orłem Sypniewo. - To był dobry wynik. Wzmocnili się, mieli dobre wyniki z niezłymi ekipami. Graliśmy na wyjeździe, z którego przywieźliśmy cenny punkt - mówi opiekun ALDO Bartnika.Pierwszy sklep charytatywny w Ostrołęce (zdjęcia)

W Ostrołęce od sierpnia br. działa sklep charytatywny "To i owo". To pożyteczna inicjatywa, dzięki której można ofiarować drugie życie zalegającym w domu rzeczom i wesprzeć osoby potrzebujące, gdyż dochód ze sprzedaży towarów w całości przekazywany jest na cele dobroczynne. Jak działa sklep? Co można w nim kupić?


Ostbruk


Rowerzyści wciąż popełniają te same błędy. Kradzieże rowerów nie ustają

Złodzieje korzystają z ostatnich dni lata. Sezon rowerowy jeszcze trwa, a po drogach wciąż jeżdżą rowerzyści, którzy myślą, że problem kradzieży nie będzie ich dotyczył. Na przestrzeni kilku dni policja otrzymała trzy zgłoszenia dotyczące utraty jednośladów. Okazało się, że żaden z nich nie był zabezpieczony.Wsparcie dla rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością. Karta dla rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością ułatwi funkcjonowanie potrzebującym

Zniżki dla rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością. Projekt, który realizowany jest przez Mazowieckie Centrum Polityki społecznej doczekał się decyzji Zarządu Województwa Mazowieckiego. Pilotaż karty rozpocznie się już w 2022 roku. Czego dotyczyć będą zniżki i co musimy wiedzieć chcąc otrzymać kartę?

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.72 zł

5.82 zł

5.49 zł

2.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8