niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pierwsze szkolenia z tenisa za nami

Przez pięć dni grupa 20 dzieci brało udział w bezpłatnych zajęciach z tenisa ziemnego zorganizowanych w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Pod okiem instruktora Krzysztofa Bułkowskiego zdobywały pierwsze umiejętności na korcie. Treningi trwały codziennie od 10:00 do 12:00. Na zakończenie szkolenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz bidon na wodę.


Kwiatowe laki

Dzieci poznały podstawy cheerleadingu

Przez cztery lipcowe dni dzieci z Ostrołęki mogły skorzystać z bezpłatnych zajęć cheerleadingu prowadzonych przez doświadczonych instruktorów Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres.Borowiki FC przed FC Kidogang

II Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn dla rocznika 2010 i młodszych pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego z okazji Sportowych Wakacji w Mieście przeszedł do historii. W zmaganiach wzięło udział piąć drużyn.

Wypadek w Kadzidle z udziałem trzech osobówek (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przed południem w Kadzidle. Z ustaleń naszego fotoreportera wynika, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: audi, renault i hyundai. Przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznego odstępu między pojazdami.Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozegrany został pierwszy turniej dzikich drużyn w siatkówce organizowany w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Najlepsza okazała się drużyna Los Steineros.

Potężna ulewa w Ostrołęce. Zalany plac Bema (zdjęcia)

Ostrołęka tonie w strugach wody. Przed południem niebo nad miastem pociemniało i lunął deszcz. W kilka chwil ostrołęckie ulice pokryły się wodą. Rynny odprowadzały z dachów ogromnie ilości deszczówki. Zrobiło się niebezpiecznie. Ulewie towarzyszyła burza. Zjawisko było krótkie, ale gwałtowne.


KamilaMeble

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.
Novdom

Zderzenie z łosiem w Łodziskach. Zwierzę nie miało szans (zdjęcia)

Dzikie zwierzęta to duże zagrożenie na leśnych drogach. Przekonał się o tym kierowca volkswagena, który wczoraj w Łodziskach (gm. Lelis) potrącił łosia. Zwierzę wbiegło wprost pod jadący samochód. Siła uderzenia była tak duża, że łoś nie przeżył wypadku. Znacznie więcej szczęścia miał kierowca.


PWSIP


Giełda kolekcjonerska w kubie Lokator już w niedzielę

W klubie Lokator przy ul. Hallera odbędzie się kolejna Giełda Kolekcjonerska organizowana przez Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów Unikat. Na giełdzie oferowanych będzie wiele przedmiotów kolekcjonerskich, zatem będzie to niebywała gratka dla pasjonatów zbieractwa, staroci i unikatowych przedmiotów.Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Jacek Kuberski, lat 46, nabożeństwo żałobne odprawione zostało 15 lipca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.Wygodne i komfortowe buty na wakacje

Wybór obuwia na wakacje ma naprawdę duże znaczenie. W trakcie spacerów po promenadzie, wycieczek, zwiedzania miast i innych aktywności, potrzebne są wygodne i komfortowe buty, które zapewnią swobodne poruszanie się. Przedstawiamy trzy propozycje obuwnicze na wakacje (Crocsy damskie, sandały i sneakersy z siatką), a także podpowiadamy jak wybrać dla siebie najlepsze letnie buty na wczasy.Stopka


Znamy datę meczu KS CK Troszyn - Narew!

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił ramowy terminarz IV ligi mazowieckiej w grupie I, w której wystąpią: Narew Ostrołęka oraz KS CK Troszyn. Inauguracja sezonu 2021/2022 została zaplanowana na 7 i 8 sierpnia. Wówczas Narew podejmie Hutnik Warszawa, zaś KS CK Troszyn inna ekipę ze stolicy - Drukarza.


Ostbruk

Mammatusy zawisły na niebie nad Ostrołęką i powiatem! (zdjęcia)

Kto chodzi z nosem w telefonie lub ze wzrokiem wbitym w ziemię, omijają go fantastyczne widowiska na niebie. Czasami, gdy aura jest sprzyjająca, nad naszymi głowami rozgrywa się istny spektakl natury - tęcza, błyskawice, efekt halo lub specyficzne chmury. Tym razem nad głowami zawisły nam mammatusy!Aleksander Rogoziński spotkał się z czytelnikami (zdjęcia)

Aleksander Rogoziński, autor książki "Złap mnie jeśli umiesz" spotkał się z czytelnikami w Rzekuniu. Wydarzenie literackie miało na celu przybliżenie twórczości pisarza i zachęcenie gości do dyskusji o literaturze. Była okazja do zadawania pytań i dzielenia się spostrzeżeniami.


JBB

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

24°C, 1009 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

19
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 12 µg/m³

Pył PM10: 15 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.54 zł

5.82 zł

5.11 zł

2.61 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8