sobota, 21 lipca 2018 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

Mistrz parkowania na zielonej trawce

Jeden z naszych czytelników nadesłał zdjęcie kolejnego mistrza parkowania. Tym razem kierowca seata, w poszukiwaniu miejsca parkingowego przy ul. 11 Listopada, postanowił skorzystać ze skrawka zieleni i zatrzymał tam swoje auto.Konkurs na dyrektora GOKSiR w Goworowie

Wójt Gminy Goworowo ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie. Wśród wymagań niezbędnych wymieniono m.in. 5-letni straż pracy oraz przedłożenie pisemnej koncepcji programowo-organizacyjnej ośrodka kultury.Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Wymakracza Długosiodło z Narwią 1962 Ostrołęka i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

  •  
  • 11:29, 19.07.2018 r.

NOVDOM

Narew zlała Orzyca Chorzele

Podopieczni trenera Rafała Koska mają za sobą drugi sprawdzian przygotowujący zespół przed debiutanckim sezonem w A klasie. Przeciwnikiem Narwi 1962 Ostrołęka był Orzyc Chorzele występujący na co dzień w lidze okręgowej. Ostrołęczanie dali rywalom solidną lekcję.

  •  
  • 11:28, 19.07.2018 r.


Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec przygotowania do nowego sezonu A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną dopiero w poniedziałek 23 lipca. Drużyna pod wodzą trenera Adriana Gwiazdy ma zaplanowane cztery mecze kontrolne.

  •  
  • 11:27, 19.07.2018 r.


Kurpik Kadzidło z planem letnich sparingów

Piłkarze Kurpika Kadzidło powracają do treningów przed kolejnym sezonem, który spędzą w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Pokory rozegrają kilka meczów kontrolnych przed startem nowego sezonu. Z kim się zmierzą?

  •  
  • 11:27, 19.07.2018 r.

KwiatoweŁąki

Znaleziono psa

Jeden z naszych czytelników znalazł dziś rannego pieska w okolicach Kamianki (gm. Rzekuń). Jak informuje czytelnik piesek prawdopodobnie został potrącony przez samochód. Właściciel zwierzaka pilnie poszukiwany. Kontakt za pomocą numer tel. 604-334-456.


ZSP Troszyn


Skrzynka skarg: żywopłoty i krzaki zasłaniały widoczność

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Wzdłuż ulicy Piłsudskiego w Ostrołęce na poboczach rosną żywopłoty, które bardzo często nie są pielęgnowane i przycinane, a tym samy stwarzają ogromne zagrożenia w ruchu drogowym, zasłaniając widoczność.Dzieci z TPD wypoczywają aktywnie podczas wakacji (zdjęcia)

Podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce z utęsknieniem wyczekiwali wakacji. To zasłużony odpoczynek po wielu miesiącach ciężkiej pracy w szkole. Na dzieci z placówek w Ostrołęce, Olszewie-Borkach, Lelisie i Myszyńcu czekały przygotowane atrakcje.


KamilaMeble

Awaria sieci wodociagowej

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że wystąpiła awaria na sieci wodociągowej w ul. Bohaterów Westerplatte na odcinku od ronda im. Księdza Waltera (ul. Targowa - Bohaterów Westerplatte - al. Solidarności) do rzeki Czeczotka.


JBB

Warsztaty kulinarne podczas wakacji z CK-BiS (zdjęcia)

Wystartowały zajęcia wakacyjne organizowane przez Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Pierwszy dzień upłynął uczestnikom na ciekawym spotkaniu z leśnikiem, a drugi na warsztatach kulinarnych. Przed dziećmi jeszcze wiele interesujących spotkań.


EUROTUR

Zespół Kurpianka na festiwalu w Czarnogórze (zdjęcia)

Członkowie zespołu folklorystycznego Kurpianka z Kadzidła mieli okazję występować - tańczyć, śpiewać i promować ziemię kurpiowską, podczas VIII Międzynarodowego Festiwalu Folkloru w Czarnogórze zorganizowanego przez Bałkańskie Stowarzyszenie Folkloru.Poezja Karola Wojtyły wybrzmiała w Dylewie (zdjęcia)

W tym roku odbyła się 15 edycja konkursu pod hasłem "Przekroczyć Próg Nadziei", skierowana do miłośników poezji Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół gminy Kadzidło oraz ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszewie Borkach.


JBB

Pierwszy tydzień półkolonii OSM za nami (zdjęcia)

Zakończył się pierwszy turnus półkolonii organizowanych w klubie "Lokator" przez Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową. Dzieci mogły wziąć udział w atrakcyjnych zajęciach, wycieczkach i spotkaniach. Teraz przed drugą grupą dzieci kolejne dwa tygodnie aktywnego wypoczynku.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: żeberka mostki po 8,99 zł/kg, śmietana Piątnica 200g 18% za 1,59 zł, ciasto 3BIT "Ponichtera" w cenie 13,99 zł/kg oraz piwo Specjal jasne pełne (500 ml) za 1,99 zł.Będą nowe autobusy elektryczne na ostrołęckich ulicach?

Ratusz ogłosił przetarg na dostawę pięciu nowych autobusów wyposażonych w silniki elektryczne, przeznaczonych dla Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce. Zadanie jest realizowane w ramach projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń powietrza w Ostrołęce.

Władza z kompleksem Boga (zdjęcia)

Przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski domaga się od właściciela prywatnego sklepu podziękowań lub przeprosin w związku z wybudowanym krótkim fragmentem miejskiej drogi służącej wszystkim ostrołęczanom i sfinansowanym z podatków (a nie z prywatnej kieszeni polityka).


Body Clinic

W piątek święto policji w Ostrołęce

W Ostrołęce odbędą się uroczyste obchody święta policji, dzień niezwykle ważny dla każdego funkcjonariusza. Podczas uroczystego apelu wręczone zostaną policjantom akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz nagrody dla pracowników formacji.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić