sobota, 20 stycznia 2018 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Aktualności

Pożyczka gotówkowa - szybka pomoc finansowa

Szukasz zadłużenia, które zagwarantuje szybki dostęp do pieniędzy? To coraz częstszy warunek stawiany przez pożyczkobiorców na pierwszym miejscu. Dlatego zarówno parabanki jak i banki starają się zapewniać swoim klientom szybką wypłatę gotówki.Przygoda z jogą

Wiesz, czym jest joga? Słowo ma wiele znaczeń, lecz najbardziej powszednim jest opanowanie swojego ciała i umysłu. To również szeroko pojęta "jedność" i jest praktyką w osiągnięciu najwyższego poziomu własnego rozwoju, który prowadzi do zdrowego ciała i poprawy jakości życia.Net pewnie ograł AZS UWM Olsztyn (zdjęcia, wideo)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka rozegrali bardzo dobre spotkanie i w trzech setach rozprawili się z AZS UWM Olsztyn. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika od pierwszej partii byli zespołem zdecydowanie lepiej dysponowanym i zasłużenie zdobyli komplet punktów.

 •  
 • 19:22, 17.01.2018 r.


Dom dla dzieci w Czarnowcu gotowy (zdjęcia)

Budowa placówki opiekuńczo-wychowawczej dla dzieci dobiegła końca. Przy ulicy Turkusowej w Czarnowcu oficjalnie odebrano inwestycję powiatu ostrołęckiego - dom, który będzie stanowił schronienie oraz placówkę socjalizacyjno-interwencyjną dla 14 dzieci.Maraton horrorów w kinie Jantar

Kino Jantar zaprasza miłośników mocnych wrażeń i tych, którzy lubią się w kinie bać, na Maraton horrorów. Tym razem widzowie na dużym ekranie zobaczą trzy filmy - Escape room, Ostatnią klątwę oraz To przychodzi po zmroku. Może warto na seanse zabrać ze sobą jakieś towarzystwo?24 tys. zł z Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce

Firma szkoleniowo-doradcza "Preme" informuje, iż Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce ogłosił nabór wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 24 tys. zł. Firma pomoże w napisaniu wniosku oraz skompletowaniu niezbędnych dokumentów.Siatkarze Energi Net podejmą AZS UWM Olszyn

Siatkarze Energi Net Ostrołęka w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo II ligi w grupie drugiej zmierzą się z AZS UWM Olsztyn. Dla podopiecznych trenera Mateusza Mielnika będzie to pierwsze spotkanie przed własną publicznością w 2018 roku. Kto okaże się lepszy?

 •  
 • 11:20, 17.01.2018 r.


Spadł śnieg i jest szansa na kulig dla dzieci

Biała pokrywa śnieżna zachęca do aktywności w sportach zimowych na nartach, łyżwach i sankach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na kulig, który planuje już w czwartkowe przedpołudnie. Chcecie dołączyć?

 •  
 • 11:20, 17.01.2018 r.


Młodziczki Jantarki na podium (zdjęcia, wideo)

Turniej dla młodych nadziei piłki nożnej z rocznika 2006 i młodsi zorganizował klub Jantar Ostrołęka. W zmaganiach najlepiej zaprezentowały się zawodniczki Stomilu Olsztyn, które lepszym bilansem brakowym okazały się lepsze od Fortów Piątnica.

 •  
 • 11:19, 17.01.2018 r.


Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba to szkoleniowiec pięściarzy Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka, którego wielką sportową pasją są sztuki walki. Jako zawodnik w 2017 roku Daniel wywalczył w kickboxingu brązowy medal w zawodach rangi Pucharu Polski.

 •  
 • 11:19, 17.01.2018 r.

EUROTUR

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników MKS Małkinia jest Michał Zawistowski. 20-letni zawodnik to duży piłkarski talent, który z pewnością sprawdziłby się także w rywalizacji w wyższych klasach rozgrywkowych. Chcecie bliżej go poznać?

 •  
 • 11:18, 17.01.2018 r.


Poseł Czartoryski nagina prawdę o remoncie starego mostu

Poseł Arkadiusz Czartoryski (PiS) wydał w formie papierowej sprawozdanie poselskie za lata 2015-2017. W gazetce zamieścił też artykuły na temat ostrołęckich inwestycji. Jeden z nich dotyczy przebudowy starego mostu, w którym poseł mocno nie dopowiada prawdy o remoncie przeprawy.Ogromny sukces zbiórki WOŚP w Kadzidle (zdjęcia)

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się dużym sukcesem dla gminy Kadzidło. Wolontariusze z Kadzidła, Chudka, Dylewa, Siarczej Łąki, Wachu oraz Laskowca zebrali łącznie ponad 31 tys. zł. Zbiórka przebiegła bez zakłóceń a mieszkańcy byli niezwykle hojni.MadBee zagra w Warowni (wideo)

W najbliższy piątek w klubie Warownia wystąpi łomżyńsko-ostrołęcka grupa MadBee. Zespół powstał w 2008 roku i od tego czasu zapewnia fanom solidną dawkę energii, hałasu oraz dobrej muzyki z pogranicza alternatywnego rocka i bluesa.


KamilaMeble

Uwaga! Trudne warunki na drogach miasta i powiatu

We wtorek wieczorem spadł śnieg i jak zwykle zaskoczył drogowców. Warunki na drogach były i są bardzo trudne. Wciąż pada niewielki śnieg, mróz nie jest duży i na ulicach tworzy się pośniegowe błoto. Bardzo śliska nawierzchnia stwarza ogromne niebezpieczeństwo.


JBB

Dołącz bezpłatnie do "Zimowego kursu inwestycyjnego" (wideo)

Czy nadal warto inwestować w kryptowaluty? Jak wykorzystać potencjał złota? Jak znaleźć i wybrać dobrą inwestycję i spowodować by to pieniądze pracowały dla Ciebie? Od wielu lat, z sukcesami szkoleni są kolejni inwestorzy. Takie kursy są elitarne i bardzo drogie.
JBB

Koncert noworoczny dla mieszkańców DPS (zdjęcia)

W Domu Pomocy Społecznej im. kard. S. Wyszyńskiego w Ostrołęce zorganizowano koncert noworoczny, podczas którego mieszkańcy mogli posłuchać m.in. ciekawych aranżacji znanych utworów z kręgu muzyki filmowej. Koncert odbył się w świetlicy placówki."Kominki kurpiowskie" w Łysych

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych zaprasza na tradycyjne spotkanie pod nazwą "Kominki kurpiowskie". Na uczestników i zaproszonych gości czekają prezentacje artystyczne grup folklorystycznych, konkurs kulinarny oraz wspólna zabawa na ludową nutę.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.71 zł

4.96 zł

4.57 zł

1.95 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić