czwartek, 18 października 2018 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Rafał Tomasz Obuchowski, lat 38, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 16 października w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 15.00.
Trzy zdarzenia drogowe i pożar trawy

Podczas minionej doby odnotowano cztery interwencje strażackie.
1. Na ul. Bohaterów Warszawy o godz. 07.55 usuwano skutki kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla.
Alpakoterapia w "Kolorowej Szkole" (zdjęcia)

W "Kolorowej Szkole" w Ostrołęce zorganizowano zajęcia alpakoterapii. To forma zajęć, która pomaga dzieciom w nauce kontaktów ze zwierzętami. Alpaki sprzyjają leczeniu dzieci, wspierają usprawnianie czynności ręki i ciała. Terapie z ich udziałem działają cuda.
Wybory 2018: lista kandydatów do rady gminy Goworowo

W gminie Goworowo start w wyborach zapowiedziało 61 osób. Chętni z ośmiu zarejestrowanych komitetów wyborczych będą ubiegać się o jeden z 15 wolnych mandatów. Wśród kandydatów są obecni radni, ale też osoby nie związane dotychczas z gminnym samorządem.Wybory 2018: lista kandydatów do rady gminy Czerwin

W gminie Czerwin na listach wyborczych do rady gminy znalazło się 47 osób. Kandydaci ubiegający się o mandat radnego reprezentują sześć zarejestrowanych komitetów wyborczych. Mandatów do rady jest zaledwie 15. Niebawem okaże się, kto je zdobędzie.Wybory 2018: lista kandydatów do rady gminy Troszyn

W gminie Troszyn start w wyborach samorządowych do rady gminy zadeklarowały łącznie 23 osoby z dwóch zarejestrowanych komitetów wyborczych. Wolnych mandatów jest tylko 15. Powalczą o nie wszyscy dotychczasowi radni, ale też zupełnie nowe twarze.


Impuls

Zielawit

Muszkieterki - klasyka, czy wybór tylko dla odważnych pań?

Muszkieterki zna chyba każdy. Te wysokie kozaki sięgające za kolano lub do połowy uda świetnie nadają się na sezon jesienno-zimowy, kiedy mimo wszystko nie chcemy rezygnować z noszenia krótkich sukienek albo spódniczek. Buty podkreślają kobiecość i wpadają mężczyznom w oko.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


EUROTUR

Certyfikat SSL- kto powinien go kupić?

Zwykły trik marketingowy, "naciągactwo" ze strony firm informatycznych, zbędny wydatek. Tak bardzo często użytkownicy stron www odnoszą się do powszechnych dziś form zabezpieczenia serwisów online, jakimi są certyfikaty SSL. Czy rzeczywiście powyższe określenia są prawdziwe?


JBB

VPS - innowacyjny serwer dla wymagających

Posiadasz własną stronę internetową, która systematycznie zyskuje coraz większe zainteresowanie ze strony wirtualnych odbiorców? Masz kłopot z zawieszającym się serwisem? A może Twa internetowa witryna ostatnio mocno szwankuje, nie wyświetlając pełnej grafiki?


Orange

Sesja rady powiatu z patriotycznym wątkiem (zdjęcia)

Sesja rady powiatu ostrołęckiego rozpoczęła się bardzo miłym akcentem. Obrady samorządu w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce poprzedził koncert patriotyczny w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Były też prezenty i podziękowania.Nagrody marszałka przyznane (zdjęcia)

Za nami XIX edycja konkursu Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. Samorząd nagrodził wybitnych mieszkańców Mazowsza za zasługi w promowaniu regionu. Wśród nich znaleźli się ostrołęczanie. Każdy z laureatów otrzymał statuetkę, a także nagrodę pieniężną.


NOVDOM

JBB

Ulica Witosa gotowa (zdjęcia)

Prace związane z remontem ulicy Witosa, co prawda z opóźnieniem, ale dobiegły już końca. Przebudowano odcinek od ronda im. Z. Niedziałkowskiej do ronda im. Holgera Hjelma przy parku wodnym. Droga miała być oddana do użytku przed wyborami samorządowymi. Tak też się stało.

Studio Tańca Marcin Gawrych zaprasza na bal maskowy

Studio Tańca Marcin Gawrych wraz z Si Stylove Imprezy zapraszają wszystkich na II Bal Studia Tańca, który odbędzie się 17 listopada 2018 roku w Pensjonacie "Wioletta" w Ostrołęce. Tym razem będzie to bal maskowy! Na wejściu otrzymacie główny atrybut balu, czyli balowe maski.Zgubiono obrączkę

W sobotę wieczorem 13 października w rejonie Galerii Bursztynowej, czytelniczka zgubiła złotą obrączkę z wygrawerowanym imieniem męża i datą ślubu. Za trzy tygodnie małżeństwo obchodzi 44 rocznicę ślubu z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich w kościele.


CKZiU

Korona wciąż w strefie spadkowej (zdjęcia, wideo)

Korona Ostrołęka wciąż plasuje się w strefie spadkowej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego tym razem powrócili bez punktów z wyjazdowego meczu jedenastej kolejki z Mławianką Mława.

  •  
  • 11:27, 15.10.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.37 zł

5.12 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić