piątek, 20 kwietnia 2018 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Comfort

Aktualności

Policyjne motocykle wyjechały na drogi

Coraz większa liczba jednośladów na drogach naszego miasta i powiatu jest potwierdzeniem na to, że rozpoczął się sezon motocyklowy. W związku z tym dziś na ostrołęckie ulice wyruszyli policjanci także na motocyklach, którzy zadbają o bezpieczeństwo użytkowników dróg.


CKZiU

Hiszpanie od zaplecza

Jak właściwie wygląda typowy dzień w Hiszpanii? Wiadomo, co kraj to inny obyczaj, inna kultura, mentalność ludzka. Codzienność Hiszpanów znacznie różni się od powszedniości typowego Polaka. Jedzenie, obowiązki, spędzanie wolnego czasu znacznie odbiegają od tradycji i obrzędów w Polsce.


Energas


Rewkowski ze złotem w bowlingu (zdjęcia, wideo)

Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej okazał się najlepszym zawodnikiem I Mistrzostw Ostrołęki w Bowlingu. W zawodach zorganizowanych z okazji pierwszych urodzin klubu Łubudu w finale pokonał ostrołęczanina Kamila Sienkiewicza 158:128.

  •  
  • 11:55, 18.04.2018 r.

EUROTUR

Wielka batalia o finał Mazowsza (zdjęcia, wideo)

Ponad pół tysiąca lekkoatletów walczyło w miniony weekend na terenach położonych nad Narwią w międzypowiatowych finałach w indywidualnych biegach przełajowych. Najlepsze dwanaście osób z każdej kategorii wywalczyło awans do mazowieckiego finału.

  •  
  • 11:54, 18.04.2018 r.

JBB

Karatecy MKKK walczyli o medale (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin rywalizowali o medale w hali im. Arkadiusza Gołasia. Już po raz siódmy podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zmierzyli się wewnętrznych klubowych zawodach.

  •  
  • 11:53, 18.04.2018 r.


Zieliński najlepszy zdaniem kibiców Trójki

Krzysztof Zieliński został wybrany przez Czytelników portalu Moja Ostrołęka najlepszym zawodnikiem UMKS Trójka Ostrołęka w sezonie 2017/2018. Nagrodę odebrał w przerwie ostatniego meczu z SPR ROKiS Radzymin w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego.

  •  
  • 11:53, 18.04.2018 r.


Dzień Okularnika w Galerii Bursztynowej

Centrum handlowe zaprasza wszystkie osoby noszące okulary oraz te, które chciałyby sprawdzić swój wzrok w sobotę, 21 kwietnia. Przed salonem optycznym New Vision na dzieci będą czekały warsztaty, zabawy i doświadczenia z krainy optyki oraz wyjątkowe promocje dla klientów salonu.

Gimnazjaliści zasiedli do egzaminów (zdjęcia)

Ostrołęccy gimnazjaliści przystąpili dziś do egzaminu wieńczącego kolejny etap nauczania. Rozpoczęli od testu z historii i wiedzy o społeczeństwie. Po przerwie przystąpią do rozwiązywania zadań z języka polskiego. Przed nimi jeszcze dwa dni wiedzowych zmagań.Pięć interwencji strażackich

Podczas minionej doby strażacy odnotowali pięć interwencji.
1. O godz. 11.12 gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym murowanego budynku mieszkalnego przy ul. Przytulnej w Olszewie-Borkach. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastęp OSP Olszewo-Borki.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 9 maja 2018 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr 8), odbędzie się licytacja nieruchomości.


ogrodnik

Wypadek motocyklisty (zdjęcia, aktualizacja)

27-letni motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z trasy, a następnie przewrócił się. Jak udało nam się ustalić, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Na miejscu interweniowała policja.Dni języków obcych w SP nr 1 (zdjęcia)

Ostatni tydzień w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce upłynął pod hasłem "Dni języków obcych". W klasie pierwszej, drugiej i trzeciej przeprowadzono wiele ciekawych lekcji kulturowych. Uczniowie w ciekawy sposób zapoznawali się z językami obcymi.


JBB

O autyzmie w Kultowni (zdjęcia)

W Kultowni działającej przy Ostrołęckim Centrum Kultury przygotowano spotkanie pt. "Autyzm - co to oznacza?", które poprowadziła Ewa Mierzejewska. Punktem wyjścia rozmowy była książka pt. "Krzyś jest wyjątkowy - dla dzieci o autyzmie" Charlesa A. Amenta.


NOVDOM

Strażacy OSP uczyli dzieci jak ratować innych (zdjęcia)

Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie wzięli udział w niezwykle ważnych zajęciach. Strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kadzidle przeprowadzili w szkole ćwiczenia praktyczne z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Przedstawicielki WUP z wizytą w SP w Pasiekach (zdjęcia)

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Pasiekach gościli w swoich progach przedstawicielki Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, filia w Ostrołęce. W przygotowanych zajęciach wzięli udział uczniowie klasy piątej, szóstej i siódmej.Rewelacyjny zestaw dla najmłodszych w Play

Tylko teraz w salonach sieci Play zestaw Junior Box dla najmłodszych, w skład którego wchodzi telefon oraz gadżet w postaci głośnika Maxton Masaya, spakowany w specjalne pudełko. Play szczególnie poleca doładowanie w wysokości 30 zł.


AutoNet

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić