sobota, 25 marca 2017 r., imieniny Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Aktualności

Śmiertelny wypadek za Miastkowem (zdjęcia, aktualizacja)

Śmiertelny wypadek za MiastkowemDo tragicznego w skutkach wypadku doszło na odcinku drogi Ostrołęka-Łomża (DK nr 61). Za Miastkowem ciężarówka z naczepą zderzyła się z osobowym daewoo. Ciężarówka wpadła do rowu, a zmiażdżone doszczętnie osobowe auto znalazło się po drugiej stronie jezdni.


JWJB

Jechał za blisko. Uderzył w mercedesa (zdjęcia)

Jechał za blisko. Najechał na mercedesa (zdjęcia)Do zderzenia dwóch osobówek doszło dziś na trasie Dylewo-Ostrołęka. 43-letni kierowca volkswagena, prawdopodobnie obywatel Czech, nie zachował odpowiedniej odległości i uderzył w jadącego przed nim mercedesa. Sprawca kolizji zawisł między poboczem a rowem melioracyjnym.


BRW


Cztery interwencje strażackie

Cztery interwencje strażackieMinionej doby strażaków wzywano czterokrotnie.
1. W miejscowości Piątkowizna (gm. Łyse) o godz. 9.30 gaszono pożar drewnianego budynku mieszkalnego. Zadysponowano dwa zastępy JRG PSP (Ostrołęka i Kolno) oraz po jednym zastępie z OSP Łyse i OSP Lipniki.Motocykliści utopią marzannę i przegonią zimę

Motocykliści utopią Marzannę i przegonią zimę - szkicTradycją Ostrołęckiej Grupy Motocyklowej jest coroczne wypędzanie zimy poprzez topienie marzanny w odmętach Narwi. Kukła symbolizująca zimę kolejny raz przejedzie wraz z motocyklistami ulicami miasta w barwnym korowodzie, aby spłonąć na brzegu rzeki.Skutki ustawy Szyszki

Skutki ustawy SzyszkiOdkąd 1 stycznia weszła w życie ustawa liberalizująca przepisy dotyczące usuwania drzew i krzewów, w całym kraju mamy do czynienia z niekontrolowaną wycinką zieleni. Niestety, coraz częściej pojawiają się też sygnały, że drzewa wycinane są na tzw. obszarach chronionych.Widzisz podejrzane osoby? Zgłoś to policji

Widzisz podejrzane osoby? Zgłoś się na policjęJeśli w miejscu zamieszkania kręcą się obce osoby obserwujące okolicę, należy powiadomić o tym policję. Być może nasza szybka reakcja pozwoli złapać policji przestępców zanim dojdzie do włamania do naszego domu lub samochodu.


Villa Piano

"Komputerowy ćpun" w ostrołęckiej MBP

'Komputerowy ćpun' w ostrołęckiej MPB - 16.03Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na dwa spotkania z Krzysztofem Piersą, autorem książki "Komputerowy ćpun". W wydarzeniu - jak zapowiada placówka - wezmą udział uczniowie ostrołęckich szkół średnich i gimnazjów.


JBB

XI Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce

XI Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce - szkicPo raz jedenasty w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce odbędą się Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy. Młodzież będzie miała okazję spotkać się ze specjalistami z dziedziny doradztwa zawodowego oraz planowania kariery. Inicjatywa skierowana jest m.in. do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.Nie daj się cukrzycy. Przyjdź na dyżur diabetyków

Nie daj się cukrzycy. Przyjdź na dyżur diabetyków - 14.03. - szkicW Ostrołęce zostało powołane koło diabetyków, które już ustaliło skład zarządu, siedzibę oraz harmonogram dyżurów, dzięki którym ostrołęczanie mogą przyjść i przystąpić do stowarzyszenia a także dowiedzieć się więcej o cukrzycy i o tym jak funkcjonować z chorobą.Po cichu zabrano nam komendanta policji

Po cichu zabrano nam komendanta policjiPo cichu, bez powiadomienia opinii publicznej, po niespełna roku zarządzania ostrołęcką policją, zabrano z naszego miasta mł. insp. Rafała Kubickiego. Od poniedziałku pełni on funkcję Komendanta Stołecznego Policji. Dobra zmiana nie pozwoliła mu się nawet pożegnać z mieszkańcami.
Zderzenie trzech samochodów (zdjęcia)

Zderzenie trzech samochodów (zdjęcia)Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulicy Kopernika z ulicami Gorbatowa i Rejtana. Zawinił 61-letni ostrołęczanin kierujący mercedesem. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 300 zł i sześcioma punktami karnymi.
Radna wnioskuje o remont Kultowni na osiedlu Wojciechowice

Radna wnioskuje o remont Kultowni na osiedlu WojciechowiceO poprawę jakości funkcjonowania Kultowni, która działa na osiedlu Wojciechowice, od wielu lat zabiegają osoby związane z placówką. Podopieczni Kultowni marzą o remoncie, który umożliwi im rozwijanie swoich pasji. O poprawę warunków obiektu wnioskuje radna Grażyna Sosnowska.
Podrabiał odzież i hodował konopie indyjskie (zdjęcia)

Podrabiał odzież i hodował konopie indyjskie26-letni ostrołęczanin chciał dorobić się prowadząc nielegalny interes. Podrabiał markową odzież oraz uprawiał konopie indyjskie. Szczęście przestało mu sprzyjać. Ostrołęccy funkcjonariusze namierzyli go i złapali na gorącym uczynku. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.
Agresywny kierowca trafił do policyjnego aresztu

Agresywny kierowca trafił do policyjnego aresztu Na ulicy Ostrowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Przemysłową ostrołęccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej podejrzany pojazd. Około 47-letni kierowca toyoty jechał bez powietrza w przednim kole. Ostrołęczanin był agresywny. Nie chciał stosować się do poleceń mundurowych.
Co z pociągami pasażerskimi Ostrołęka-Łapy?

Z forum MO: co z linią kolejową Ostrołęka-Łapy? -szkicNa naszym forum pojawił się wątek dotyczący linii kolejowej nr 36 Ostrołęka-Łapy. Według zapowiedzi PKP Polskich Linii Kolejowych trasa ta miała w tym roku przejść remont, a następnie być oddana do użytku dla pociągów pasażerskich i towarowych. Ma to związek z modernizacją trasy Rail Baltica.


CKZiU
JBBOdeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jan Kaczyński, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 15 marca w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ostrołęce o godz. 15.30.Tomik "Czekoladowe niebo" Hanny Jadwigi Sobiech (zdjęcia)

Tomik 'Czekoladowe Niebo' Hanny Jadwigi Sobiech (zdjęcia) - szkicOstrołęcka poetka Hanna Jadwiga Sobiech przedstawiła swoje najnowsze dzieło - tomik poetycki zatytułowany "Czekoladowe niebo". Promocja książki odbyła się w gronie najbliższych i przyjaciół m.in. z Ostrołęckiego Klubu Literackiego "OsKaL". Tomik wierszy stanowi poetycki pamiętnik autorki.


KS CK Troszyn rozbił Rzekuniankę (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn rozbił Rzekuniankę (zdjęcia, wideo)Piłkarze KS CK Troszyn efektownie zakończyli okres przygotowawczy do rundy wiosennej ligi okręgowej. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie rozbili Rzekuniankę Rzekuń aż 5:0.

  •  
  • 12:55, 13.03.2017 r.

Narew sparowała z Victorią (zdjęcia, wideo)

Narew sparowała z Victorią (zdjęcia, wideo)Kolejne spotkanie sparingowe mają za sobą piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Tym razem podopieczni trenera Rafała Koska podjęli lidera rozgrywek podlaskiej A klasy Victorię Jedwabne. Po emocjonującym starciu gospodarze musieli uznać wyższość rywali ulegając 2:4.

  •  
  • 12:52, 13.03.2017 r.

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy