środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Życzenia od radnego Ostrołęki Jana Rzewnickiego

Życzenia od radnego Ostrołęki Jana RzewnickiegoDzieląc się z Państwem radością ze Zmartwychwstania Chrystusa życzę, by bogactwo tajemnicy wielkanocnej stało się źródłem prawdziwej radości oraz byśmy potrafili żyć nią także w naszych codziennych sprawach.Życzenia od radnego Ostrołęki Grzegorza Milewskiego

Życzenia od radnego Ostrołęki Grzegorz MilewskiegoRadosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych osób życzy radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski.
Dziwna Para

Historia kart prepaid w Polsce

Historia kart prepaid w PolsceDwa różne podejścia do kwestii korzystania z telefonów komórkowych od zawsze miały swoje zatwardziałe grono zwolenników oraz przeciwników. Czy dziś warto podpisywać zobowiązanie abonamentowe, skoro prepaid ma do zaoferowania naprawdę sporo?


JWJB

Droga krzyżowa ulicami miasta (zdjęcia, wideo)

Droga krzyżowa ulicami miasta (zdjęcia, wideo)Kilka tysięcy ostrołęczan uczestniczyło w Wielki Piątek w nabożeństwach drogi krzyżowej, które przeszły ulicami miasta. Podobnie jak procesje Bożego Ciała, nabożeństwo drogi krzyżowej na dobre wpisało się w harmonogram wielkopostnych wydarzeń w Ostrołęce.


JBB

Aktualne ceny paliw

Aktualne ceny paliwNie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.


CKZiU

Kursowanie autobusów MZK w przerwie świątecznej

Kursowanie autobusów MZK w okresie świątecznym Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje pasażerów o zmianach w kursowaniu autobusów w okresie przerwy świątecznej. Mieszkańcy korzystający z komunikacji miejskiej powinni zwrócić uwagę na wprowadzone zmiany, które pozwolą uniknąć rozczarowania.Zmiana czasu pracy bibliotek w okresie świątecznym

Zmiana czasu pracy bibliotek w okresie świątecznymUwaga czytelnicy. Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. Głowackiego oraz Biblioteka Pedagogiczna przy ul. Piłsudskiego zmieniają godziny pracy w okresie świątecznym. Warto wcześniej zaopatrzyć się w lekturę, bo w Wielką Sobotę i święta biblioteki będą nieczynne.Godziny otwarcia muzeum w okresie świątecznym

Godziny otwarcia muzeum w okresie świątecznym -szkicMuzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zamieściło na swojej stronie internetowej godziny otwarcia w okresie świątecznym. Okazuje się, iż placówka będzie nieczynna jedynie w Wielkanoc - 16 kwietnia. Z kolei w drugi dzień świąt muzeum będzie do dyspozycji mieszkańców do godz. 14.00.

Energa osiągnęła najniższy zysk w historii

Energa osiągnęła najniższy zysk w historii - szkicW 2016 r. Energa miała 147 mln zł skonsolidowanego zysku netto w porównaniu z 840 mln zł zysku rok wcześniej. To najgorszy rok odkąd spółka jest notowana na giełdzie. Akcje spółki zareagowały 2,7-procentowym spadkiem notowań - informuje money.pl.JBBŚwiąteczne spotkanie w DDPS (zdjęcia)

Świąteczne spotkanie w DDPS (zdjęcia)Przedstawiciele MOPR w Ostrołęce, samorządowcy oraz proboszcz ostrołęckiego sanktuarium odwiedzili seniorów podczas wielkanocnego spotkania. Podopieczni DDPS "U św. Antoniego" oraz goście w miłej atmosferze spędzili przedświąteczny czas i złożyli sobie życzenia.
Trampkarze OTS Korona zaprezentowani (zdjęcia)

Trampkarze OTS Korona zaprezentowani (zdjęcia)Trampkarze Korony Ostrołęka występują w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Drużynę w obecnym sezonie prowadzi trener Michał Nosek pod którego wodzą młodzi piłkarze walczą ambitnie z silnymi rywalami z całego Mazowsza. Pora, aby poznać bliżej żółto-niebieskich.

  •  
  • 11:51, 14.04.2017 r.Grad bramek w starciu dwóch Narwi (zdjęcia, wideo)

Grad bramek w starciu dwóch Narwi (zdjęcia, wideo)W środowe popołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa doszło do starcia dwóch ostrołęckich Narwi. Zwyciężyli podopieczni trenera Cezarego Kowalczyka pokonując rywali z UKS Narew Ostrołęka aż 13:1 i wywalczyli kolejny komplet punktów.

  •  
  • 11:50, 14.04.2017 r.Tęcza JBB na remis ze Świtem (zdjęcia, wideo)

Tęcza JBB na remis ze Świtem (zdjęcia, wideo)W spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek II ligi okręgowej piłkarze Tęczy JBB Łyse w meczu przed własną publicznością podzielili się punktami ze Świtem Baranowo przy wyniku 1:1. Podopieczni trenera Tomasza Gwiazdy nie potrafili wykorzystać licznych sytuacji strzeleckich.

  •  
  • 11:49, 14.04.2017 r.Zyśk pokonał Dzemkę w Nosalowym Dworze (wideo)

Zyśk pokonał Dzemkę w Nosalowym Dworze (wideo)Czwarte zwycięstwo na zawodowym ringu odniósł wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk. W pojedynku otwierającym galę Nosalowy Dwór Boxing Night w Zakopanem wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego pokonał Aliaksandra Dzemkę z Białorusi.

  •  
  • 11:34, 14.04.2017 r.Działania policyjne skierowane na pieszych i rowerzystów

Działania policyjne skierowane na pieszych i rowerzystów - szkicPolicjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego włączyli się w ogólnokrajowe działania NURD, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg. Działania rozpoczęły się wczesnym porankiem i potrwają do późnych godzin nocnych.
Dariusz Ż. zawieszony w wykonywaniu zawodu nauczyciela

Dariusz Ż. zawieszony w wykonywaniu zawodu nauczycielaW minionym tygodniu w Ostrołęce zawrzało na wieść o tym, że Dariusz Ż. nauczyciel jednej z ostrołęckich szkół jest podejrzany o posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Dyrekcja szkoły zawiesiła go w wykonywaniu zawodu nauczyciela na czas wyjaśnienia sprawy.


JBB

ZS nr 4 gościł absolwentkę (zdjęcia)

ZS nr 4 gościł absolwentkę (zdjęcia) -szkicZespół Szkół nr 4 w Ostrołęce odwiedziła Sylwia Figura-Mirońska, specjalista medycyny rodzinnej, a także absolwentka placówki. Pani doktor przypomniała dzieciom zasady właściwego odżywiania oraz podkreśliła znaczenie ruchu dla zdrowia.


O uchodźcach i terrorystach w Kadzidle (zdjęcia)

O uchodźcach i terrorystach w Kadzidle (zdjęcia) Wojciech Jagielski, znakomity dziennikarz, reporter wojenny, odwiedził Kadzidło i spotkał się z mieszkańcami gminy. Opowiadał m.in. o wojnie i nadziei, wielkiej polityce, Afganistanie, Syrii, Gruzji, Czeczenii, Afryce, uchodźcach i terrorystach, prawdziwych oraz domniemanych zagrożeniach.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy