czwartek, 25 maja 2017 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Skrzynka skarg: poślizgnął się na rozlanej zupie

Skrzynka skarg: poślizgnął się na rozlanej zupieSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Wybrałem się w sobotę 29 kwietnia br. do Galerii Bursztynowej, aby coś zjeść. W restauracji Olimp poślizgnąłem się na brudach na podłodze - rozlanej zupie, resztkach frytek i sałatki.Wyjątkowa wystawa w OCK (zdjęcia, wideo)

Wyjątkowa wystawa w OCK (zdjęcia, wideo)Wernisaż jednej z najciekawszych w tym roku wystaw odbył się w piątek w Ostrołęckim Centrum Kultury. Zbiór wyjątkowych zdjęć wykonanych podczas ekstremalnej drogi krzyżowej z Myszyńca do Ostrołęki zaprezentowali znani w naszym mieście fotograficy Jarosław Sender i Tomasz Lendo.Voo Voo w Ostrołęce (zdjęcia)

Voo Voo w Ostrołęce (zdjęcia)Zespół Voo Voo wystąpił w sobotę w naszym mieście. Koncert był częścią długiej, trwającej od marca, trasy zorganizowanej z okazji 30-lecia grupy. Na scenie Ostrołęckiego Centrum Kultury Voo Voo zaprezentował się w niebanalnej scenerii i wyjątkowym oświetleniu.


JBB

Pies z obrożą szuka swojego właściciela

Pies z obrożą szuka swojego właścicielaCzytelnik Krzysztof zainteresował się losem błąkającego się psa z czerwoną obrożą. W sobotę czworonóg podobny do rasy husky błąkał się w okolicach sceny przy Kupcu. To prawdopodobnie ten sam pies, o którym od ponad tygodnia alarmują nasi czytelnicy.


Dziwna Para

Staszczuk za trzy punkty dla Korony (zdjęcia, wideo)

Staszczuk za trzy punkty dla Korony (zdjęcia, wideo)Bramka strzelona przez Macieja Staszczuka zapewniła skromne zwycięstwo Koronie Ostrołęka nad Żbikiem Nasielsk w spotkaniu 24 kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego wywalczyli niezwykle ważny komplet punktów do tabeli.

  •  
  • 09:20, 14.05.2017 r.


KS CK Troszyn ograł Makowiankę (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn ograł Makowiankę (zdjęcia, wideo)Piłkarze KS CK Troszyn po raz kolejny pokazali, że na trudne spotkania potrafią się mobilizować. Tym razem w starciu 24 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Łukasza Bałazego pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki 2:0.

  •  
  • 09:20, 14.05.2017 r.


Autokasacja Ławy na czele OLPN (zdjęcia, wideo)

Autokasacja Ławy na czele OLPN (zdjęcia, wideo)Piłkarze Autokasacji Ławy przewodzą w rozgrywkach Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. W ostatnim meczu rozbili Budowlanych 7:0 i wywalczyli komplet punktów, wyprzedzając obecnie lepszym bilansem bramek FC Łęg Przedmiejski i Revo Cosmetics. Poznaj aktualną tabelę.

  •  
  • 09:20, 14.05.2017 r.

JBB

Tancerze Atrii z sukcesami w Promenada Cup 2017

Tancerze Atrii z sukcesami w Promenada Cup 2017Bardzo udanie zaprezentowali się tancerzy ostrołęckiej Atrii w kolejnym turnieju tańca towarzyskiego w obecnym sezonie. Tym razem podopieczni trenera Katarzyny Orlickiej wzięli udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Promenada Cup w Augustowie.

  •  
  • 09:19, 14.05.2017 r.

Kamila

Po naszej interwencji stacje naprawy rowerów zostały naprawione

Skrzynka skarg: uszkodzone samoobsługowe stacje naprawy rowerów - szkicPrzez dwa miesiące Wojciech Dorobiński, rzecznik prasowy ostrołęckiego ratusza nie znalazł czasu, aby odpowiedzieć na skrzynkę skarg czytelnika dotyczącą uszkodzonych samoobsługowych stacji naprawy jednośladów w Ostrołęce. Jednak po naszej interwencji stacje zostały naprawione.

Mammobus w Ostrołęce i Czerwinie

Harmonogram postoju mammobusówNarodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


JBBJWJB

Zespół Szkół nr 3 zaprasza absolwentów

Zespół Szkół nr 3 zaprasza absolwentów - 20.05W tym roku społeczność Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce będzie świętowała 100-lecie istnienia placówki. W związku z jubileuszem zaplanowano spotkanie z absolwentami szkoły. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wspólnych wspomnień oraz zwiedzenia budynku.Door Tech

Śpiewające spotkanie we wsi Jemieliste

Śpiewające spotkanie w Jemielistem - 19.05Jeśli chcesz spędzić popołudnie w ciekawy i przyjemny sposób, zgłoś swój udział w rozśpiewanym spotkaniu, które odbędzie się we wsi Jemieliste (gm. Goworowo). Organizatorzy przewidują konkurs z nagrodami dla najbardziej muzykalnych uczestników.
Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza - 19.05Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają wszystkich miłośników literatury na spotkanie z cyklu Dyskusyjny Klub Książki. Tematem przewodnim będzie Księga Hioba (z najważniejszej księgi świata - Biblii).
Skrzynka skarg: nikt nie chce matki z czwórką dzieci

Skrzynka skarg: nikt nie chce matki z czwórką dzieciSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji. Wynajmuję od dłuższego czasu parter domu przy jednej z ostrołęckich ulic. Niestety, dom idzie do sprzedaży, a ja nie mogę znaleźć mieszkania, chociaż ogłoszeń jest bardzo dużo.Dwie kolizje

Dwie kolizjeDo dwóch kolizji drogowych doszło ubiegłej nocy na terenie miasta. Około godz. 3.00 w nocy na starym moście kobieta kierująca osobowym autem wjechała w zapory dla tirów. Pół godziny wcześniej do niewielkiej kolizji doszło na ul. Stacha Konwy.


CKZiU
Skrzynka skarg: wadliwe oświetlenie na Przemysłowej?

Skrzynka skarg: wadliwe oświetlenie na Przemysłowej?Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chcę się dowiedzieć dlaczego na ulicy Przemysłowej w miejscowości Ławy (gmina Rzekuń) nie ma oświetlenia ulicznego? Jednego dnia latarnie świecą, natomiast przez kolejne pięć dni nie.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy