wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Vivus obniża koszt pożyczki

Czasem zdarzają się nieplanowane wydatki, dlatego na rynku produktów finansowych panuje duży urodzaj. Klienci mogą skorzystać nie tylko z oferty banków, ale też firm pożyczkowych. Jedną z nich jest łotewska firma 4 Finance Group, która od 2012 roku działa z powodzeniem w naszym kraju.

Ma ona w swojej ofercie dwie marki pożyczkowe kierowane do Polaków: pożyczki na raty Zaplo oraz pożyczki chwilówki Vivus. Szczególnie interesujący jest ten drugi wariant, ponieważ obala on skutecznie mit drogich pożyczek chwilówek. Tym samym trudno się dziwić, że jest to marka będąca liderem zaufania w kwestii udzielania szybkich pożyczek przez internet. Z powyższych względów warto poświecić chwilę i zapoznać się z tym, co ma do zaoferowania marka Vivus.

Reklama Ile można pożyczyć w Vivus?

Jest to firma, która oferuje pożyczki od 100 zł do 7500 zł maksymalnie do 30 dni. Wyjątkiem od tej reguły jest pierwsza pożyczka, która może być udzielona nawet na 61 dni! Jednocześnie przy terminowej spłacie tego zobowiązania jest to darmowa pożyczka. Tym samym oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Trzeba zaznaczyć, że przy pierwszej pożyczce górnym pułapem jest kwota 3000 złotych. Chcąc w dalszym ciągu pozytywnie budować swoją historię kredytową, możemy już wnioskować o wyższe kwoty. Uzależnione jest to oczywiście od naszych możliwości finansowych oraz samych potrzeb na dodatkowe środki pieniężne. Warto zaznaczyć, że w przypadku, kiedy nie jesteśmy w stanie oddać całej kwoty w wyznaczonym terminie to mamy możliwość przełożenia terminu spłaty pożyczki odpowiednio o 7, 14 lub nawet 30 dni.

Reklama Kto może otrzymać pożyczkę w Vivus?

Pożyczkodawca Vivus udziela wsparcia finansowego zainteresowanym spełniającym następujące warunki:

- przedział wiekowy 19-78 lat,

- polskie obywatelstwo,

- ważny dowód osobisty,

- meldunek na terenie kraju,

- dochód pozwalający spłacić zobowiązanie,

- polski numer telefonu, adres e-mail,

- brak innej lub też niespłaconej wcześniej pożyczki w Vivus,

- konto internetowe.

Jak zdobyć kod rabatowy do Vivus?

Wystarczy wejść na stronę https://www.kody.pl/vivus i pobrać z niej kod rabatowy aby obniżyć koszt pożyczki w Vivus

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 375 komentarze: 0
14.12.2019, 07:40r. Drukuj
Powrót