wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Uważaj na dzikie zwierzęta!

Tylko od początku listopada ostrołęccy policjanci odnotowali trzy zdarzenia drogowe z udziałem zwierzyny leśnej. Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonach, gdzie występuje możliwość pojawienia się dzikich zwierząt. 

Połatyński na czele. Na Luzie Bowling Team I też

Znamy wyniki trzeciej serii III Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej. W  poniedziałkowych i środowych zmaganiach wzięło udział 33 zawodników i zawodniczek. Najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, który również zdobył największą ilość punktów w poszczególnej grze - 247. Co więcej, przewodzi w klasyfikacji generalnej.

Dwa medale Zuzi na Grand Prix

15 listopada na pływalni Ośrodku Sportu i Rekreacji w Żoliborzu odbył się finał Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego, w którym uczestniczyła zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer. 

Salis za Niećko. Niećko za Salisa

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka wywalczyli awans do I ligi. Architektem sukcesu był Rafał Niećko. Po zdobyciu promocji zrezygnował z prowadzenia ekipy. W pierwszych spotkaniach o punkty jego rolę przejął Waldemar Salis. Nie na długo.Dzieci tyją na potęgę. Problem wzmógł się w czasie pandemii

Wzrasta liczba dzieci z nadwagą lub otyłością. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Instytut Matki i Dziecka, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia, w pierwszym roku pandemii aż 23 proc. uczniów drugiej klasy szkoły podstawowej częściej niż przed nią jadło słodycze.

Krzyż różańcowy w Rżańcu odnowiony (zdjęcia)

Zakończyły się prace konserwatorskie krzyża różańcowego w Rżańcu. Obiekt był zaniedbany i bardzo zniszczony. Teraz wygląda jak nowy. Powiat Ostrołęcki uzyskał na te prace, które trwały w sierpniu i wrześniu tego roku, dotację ze środków z budżetu państwa. 


CKZiU
Konferencja Inn Crea "Jak rozwijać kreatywność?" w Tykocinie

Miasto Tykocin, V-Systems, Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych oraz międzynarodowi partnerzy zapraszają na konferencję "innCREA - Standards for implementing programmes aimed at discovering and developing creativity, pioneering in pursuit of innovation - Jak rozwijać kreatywność?"

Dziękuję za okazaną pomoc

Za pośrednictwem redakcji "Mojej Ostrołęki" pragnę złożyć najszczersze i najserdeczniejsze wyrazy podziękowania dla lekarza, który 5 listopada 2022 r., podczas dyżuru Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Ostrołęce, szybko postawił diagnozę i podjął działania.Święta tuż, tuż... Prezenty czekają w salonie Wólczanki!

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Nadal nie masz pomysłu na prezenty dla bliskich? Koniecznie sprawdź, jakie mamy propozycje w Wólczance. Postaw na klasykę i stylowe dodatki. Gwarantujemy, że prezent w postaci dobrej jakości koszuli to zawsze idealny wybór.Ale to będzie turniej gimnastyki!

Hala widowiskowo-sportowa im. Arkadiusza Gołasia będzie areną Międzynarodowego Turnieju Gimnastyki, który odbędzie się 19 listopada w Ostrołęce. Impreza Sportowa obłożona będzie profesjonalną scenografią, na której zawodnicy doświadczą niepowtarzalnej atmosfery.

Mateusz Rybak. Podwójny wicemistrz świata!

Ma 25 lat. Przygodę z kulturystyką rozpoczął osiem lat temu. W ostatnich dniach uczestniczył w międzynarodowych zawodach MR. UNIVERSE, które odbyły się w Belgii, gdzie rywalizowali zawodnicy z ośmiu krajów. Nasz reprezentant zaliczy zawody do bardzo udanych.


KamilaMeble


Kuba Bieżuński piąty w kraju

Duże brawa dla wychowanka Akademii Pływania Squatina, który wystartował w Arena Grand Prix Puchar Polski w Poznaniu. 15-latek pojawił się w gronie najlepszych pływaków w kraju. Był to ostatni termin zdobycia minimum na mistrzostwa świata w Melbourne. Jakub Bieżuński zaliczy zmagania do udanych.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

2°C, 1027 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Zła jakość powietrza!

Rzekuń

Zła jakość powietrza!

Różan

Dobra jakość powietrza

Myszyniec

Zła jakość powietrza!

Kadzidło

Przeciętna jakość powietrza

Olszewo-Borki

Dobra jakość powietrza

Baranowo

Zła jakość powietrza!

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.48 zł

7.19 zł

7.35 zł

2.83 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8