niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rowerowe podróże małe i duże w okolicach Ostrołęki

Jazda na rowerze to od wielu lat jedna z najpopularniejszych aktywności wśród Polaków. Coraz częściej rezygnujemy z jazdy samochodem i do pracy lub szkoły jeździmy na rowerze, a zamiast spędzać czas przed telewizorem, wolimy wybrać się na przejażdżkę rowerową.Dawid Pac - mistrz crossfitu

Duży sukces przedstawiciela z naszego powiatu podczas zawodów crossfit w Warszawie. Podczas TrainPort Games Dawid Pac wywalczył pierwsze miejsce w kategorii open. 31-latek był najlepszy w gronie 20 startujących. Co ciekawe, nasz człowiek osiąga sukcesy, a trening zaczynał zaledwie rok temu.Ruszyły zapisy na Mistrzostwa Gminy Rzekuń

Po roku przerwy spowodowanej pandemia koronawirusa Klub Kolarski 24 zaprasza na zmagania w jeździe indywidualnej na czas. Rywalizacja odbędzie się 15 sierpnia na terenie gminy Rzekuń. Jak mówią organizatorzy, podczas XII edycji ITT Rzekuń do pokonania będzie nowy, dłuższy dystans.Gręda walczył z dużo cięższymi. Doszedł do finału

W ostatnią sobotę w Sochaczewie stolicy amatorskiego MMA w Polsce odbyła się już 201. edycja najlepszych amatorskich zawodów MMA w naszym kraju. Wziął w niej udział reprezentant Victorii Ostrołęka Dominik Gręda. Z powodu braku rywali w kategorii wagowej 84 kg wśród juniorów wystartował w wyższej kategorii. 


KamilaMeble

Przebudowa ulicy Bema w Rzekuniu rozpoczęta (zdjęcia)

Rozpoczęła się przebudowa ulicy Bema w Rzekuniu. Prace obejmą odcinek o długości 432 metrów, a ich zakres będzie dosyć rozległy - ulica zyska nowa nawierzchnię, infrastrukturę podziemną, odwodnienie oraz zjazdy do poszczególnych posesji wykonane z kostki brukowej.
Kwiatowe laki

Stopka


Wolna od pornografii!

Cześć! Mam na imię Asia. Gdybyś popatrzył na mnie z boku, mogłoby się Tobie wydawać, że moja egzystencja jest wypełniona spokojem i radością. I wiele w tym prawdy. Jednak, nie zawsze tak było...


JBB

Zaginęła kolejna nastolatka! (aktualizacja)

Rodzina, bliscy i znajomi oraz policjanci z Ostrołęki i powiatu poszukują 17-letniej Klaudii Dmochowskiej. Nastolatka to mieszkanka naszego miasta. W czwartek 15 lipca br. wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 13-latki

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 13-latki, która wczoraj około godziny 17.00 oddaliła się ze swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązywała kontaktu z rodziną. Nastolatka została odnaleziona w niedzielę 18 lipca przez policjantów.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Od kilku miesięcy ostrołęcka giełda samochodowa przy ulicy Zawadzkiego świeci pustkami. Przedsiębiorcy, handlarze i osoby, które chcą sprzedać auto, ustawiają swoje pojazdy tuż przed główną bramą placu giełdy lub na parkingu po drugiej stronie ulicy, gdzie handel kwitnie w najlepsze.Zaginęła 13-letnia Kornelia z Ostrołęki

Policjanci z Ostrołęki prowadzą poszukiwania nastolatki, która wczoraj około godziny 17.00 oddaliła się z domu przy al. Jana Pawła w Ostrołęce. Niestety do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziewczyna w chwili zaginięcia była ubrana w czarne szorty i niebieską koszulkę na ramiączka.

Powalone drzewa, zalane piwnice, zerwane dachy. Straż pożarna usuwała skutki sobotniej burzy, która przetoczyła się przez nasz region (zdjęcia)

Mieszkańcy kilku miejscowości w powiecie ostrołęckim liczą straty po wczorajszej burzy jaka przetoczyła się nad naszym regionem. Wyładowaniom towarzyszył ulewny deszcz i silny wiatr, który łamał drzewa i zrywał dachy. Strażacy wielokrotnie byli wzywani do zalanych piwnic i posesji.


Essentia

Novdom

Skrzynka skarg: Lepiej się tu nie zatrzymuj, bo słono zapłacisz. Cały teren to parking tylko dla klientów

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Powraca temat strefy parkingowej wokół sklepu przy ul. Goworowskiej. Administrator budynku wlepia parkującym wezwania z kwotą do zapłaty. Kierowcy się oburzają, ale czy mają rację? Wątpliwości wyjaśnia raca prawny i wskazuje, że cały obszar jest miejsce tylko dla klientów.
PWSIP

CKZiU

Mammobus w Ostrołęce i Goworowie

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.
Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

21°C, 1009 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

19
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 12 µg/m³

Pył PM10: 15 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.54 zł

5.82 zł

5.11 zł

2.61 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8