wtorek, 28 marca 2017 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Aktualności

"Ido Śwenta Źelgejnocy" - rodzinne warsztaty w muzeum

'Ido Śwenta Źelgejnocy' - rodzinne warsztaty w muzeum - 26.03.Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza po raz kolejny na rodzinną imprezę wielkanocną pt. "Ido Śwenta Źelgejnocy", podczas której uczestnicy nauczą się, jak wykonywać wielkanocną palmę, uwiją bibułkowe kwiaty, wykonają pisanki czy wyplotą koszyczek w wikliny.


CKZiU

Komornicza licytacja działki przy ul. Targowej w Ostrołęce

Komornicza licytacja działki przy ul. Targowej w OstrołęceKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu4 kwietnia 2017 r. o godz. 15.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce 07-400 Ostrołęka, ul. Mazowiecka 3 odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


BRW

Komornicza licytacja nieruchomości w Serafinie

Komornicza licytacja nieruchomości w SerafinieKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 kwietnia 2017 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Villa Piano

Linia Ostrołęka-Chorzele coraz bliżej remontu

Linia Ostrołęka-Chorzele coraz bliżej remontuW 2015 roku władze Mazowsza oraz spółka PKP PLK podpisały list intencyjny. W dokumencie wskazano listę inwestycji przewidzianych do realizacji w ramach RPO WM 2014-2020. W planach ujęto m.in. linię Ostrołęka-Chorzele. O sprawie informuje dwumiesięcznik "Z Biegiem Szyn".

"Mam Talent" w Gimnazjum nr 1 (zdjęcia, wideo)

'Mam Talent' w Gimnazjum nr 1 (zdjęcia, wideo) -szkicW Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce przygotowano prawdziwe show - "Mam Talent". Swoje uzdolnienia zaprezentowali nie tylko uczniowie szkoły, ale również jej absolwenci. Wszystkie występy zostały nagrodzone przez publiczność gromkimi brawami.


JBB

Skrzynka pytań: kiedy remont mostu w Czarnotrzewiu?

Skrzynka pytań: kiedy remont mostu w Czarnotrzewiu? - szkicSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Mam pytanie dotyczące rzekomego remontu mostu w miejscowości Czarnotrzew w gminie Baranowo. Chciałbym wiedzieć czy rzeczywiście takie przedsięwzięcie będzie miało miejsce i kiedy.Wieszak z "Wymianą ciepła" również w Ostrołęce

'Wymiana ciepła' także w Ostrołęce - szkicW Ostrołęce zainicjowano ogólnopolską akcję pod hasłem "Wymiana ciepła". W domu handlowym "Kupiec" stanął wieszak, na którym można zostawić ubrania dla potrzebujących oraz osób bezdomnych, które w każdej chwili mogą wziąć ubrania całkowicie za darmo.Marsz dla Życia i Rodziny w Ostrołęce

Marsz dla Życia i Rodziny w Ostrołęce - 25.03 szkicUlicami naszego miasta już po raz ósmy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Inicjatywa ta, podobnie jak w latach ubiegłych, jest manifestacją przywiązania do wartości życia ludzkiego od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Wędrówkę poprzedzi msza święta w kościele farnym.Dzieci z "ósemki" powitały wiosnę (zdjęcia, wideo)

Dzieci z 'ósemki' powitały wiosnę (zdjęcia, wideo) -szkicMaluchy z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Ostrołęce postanowiły wraz ze swoimi wychowawczyniami pożegnać chłodną zimę i zaprosić znacznie cieplejszą porę roku - wiosnę. Przedszkolaki ubrane w piękne, zielone stroje powitały ją bardzo radośnie i twórczo.Zatrzymano sześć dowodów rejestracyjnych

Zatrzymano sześć dowodów rejestracyjnychPonad 140 pojazdów skontrolowali policjanci ruchu drogowego na terenie miasta i powiatu podczas działań "Truck&Bus". 31 zatrzymanych pojazdów stanowiły ciężarówki. W sześciu przypadkach policjanci zakwestionowali stan techniczny pojazdów, który nie odpowiadał wymaganiom.


JWJB

Miał 3,2 promila alkoholu. Jechał rowerem

Miał 3,2 promila alkoholu. Jechał roweremKompletnie pijany rowerzysta poruszał się jedną z ostrołęckich ulic. Nagle przewrócił się próbując zjechać z ulicy na chodnik. Z pomocą nadeszli mundurowi. Mężczyzna musiał się zdziwić, bo były to chyba ostatnie osoby, które chciał zobaczyć. Miał 3,2 promila alkoholu.JBB

O Polsce walczącej w OCK (zdjęcia)

'Polska Walcząca' na wystawie i w filmie (zdjęcia) -szkicInstytut Pamięci Narodowej i Główna Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprosiły ostrołęczan na film oraz wystawę. Wydarzenia poświęcone zostały Polsce walczącej, przemilczanym zbrodniom Urzędu Bezpieczeństwa na Polakach oraz historii Żołnierzy Wyklętych.
Golon: Cieszy mnie kolejna wygrana (wideo)

Golon: Cieszy mnie kolejna wygrana (wideo)Kolejne zwycięstwo w formule K1 w kategorii -77 kg na swoim koncie zapisał Piotr Golon z Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył zacięty i emocjonujący pojedynek z Bartłomiejem Arnistą z Fighters Team Pisz.

  •  
  • 11:51, 21.03.2017 r.Trampkarze Korony na remis z Wisłą (zdjęcia, wideo)

Trampkarze Korony na remis z Wisłą (zdjęcia, wideo)Piłkarze ostrołęckiej Korony w drugim wiosennym spotkaniu rozgrywek I ligi mazowieckiej zremisowali w meczu przed własną publicznością z Wisłą Płock 1:1. Podopieczni trenera Michała Noska rozegrali dobre zawody i wywalczyli cenny punkt do tabeli.

  •  
  • 11:50, 21.03.2017 r.Karatecy Ostrołęckiego KKK rozbijali cegły (wideo)

Karatecy Ostrołęckiego KKK rozbijali cegły (wideo)Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów nie zabrakło pokazu Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się podopieczni sensei Radosława Sikory i sensei Krzysztofa Ślaskiego, którzy trenują w sekcji w Lelisie.

  •  
  • 11:49, 21.03.2017 r.Szczypiorniści Trójki ulegli AZS UW Warszawa

Szczypiorniści Trójki ulegli AZS UW WarszawaSzczypiornistom ostrołęckiej Trójki wyjazdowe spotkanie nie służą. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w niedzielnej konfrontacji ulegli AZS UW Warszawa 25:37. Już do przerwy nasi piłkarze przegrywali w stolicy różnicą czterech bramek.

  •  
  • 11:48, 21.03.2017 r.Pijana matka opiekowała się dzieckiem

Pijana matka opiekowała się dzieckiemKolejna pijana matka opiekowała się niespełna dwuletnim dzieckiem. 28-letnia ostrołęczanka wydmuchała 1,3 promila alkoholu. O zdarzeniu policję powiadomił ojciec dziecka, który dowiedział się, że jego konkubina jest pijana, a w jej mieszkaniu znajduje się także obcy mężczyzna.Gminne Targi Edukacyjne w Łysych

Gminne Targi Edukacyjne w Łysych - 23.03.Po raz drugi w Łysych odbędą się Gminne Targi Edukacyjne, podczas których młodzież trzecich klas gimnazjalnych będzie miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną placówek ponadgimnazjalnych. Wydarzenie odbędzie się w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Łysych.


Zalana piwnica i pożar samochodu

Zalana piwnica i pożar samochoduPodczas minionej doby strażacy z ternu naszego miasta i powiatu interweniowali dwukrotnie.
1. W miejscowości Lipniki (gm. Łyse) o godz. 15.33 wypompowywano wodę z zalanej piwnicy budynku mieszkalnego. Zadysponowano zastęp OSP Lipniki.


Msze święte o uzdrowienie duszy i ciała

Msze święte o uzdrowienie duszy i ciała W najbliższy weekend, w piątek i sobotę (24 i 25 marca) w Sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce odbędą się msze święte o uzdrowienie duszy i ciała. Jak zwykle nabożeństwu będzie przewodniczył ojciec Teodor Knapczyk OFM.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy