piątek, 26 maja 2017 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Aktualności

Nie stać nas na smog. Zainwestuj w nowoczesny kocioł.

Nie stać nas na smog. Zainwestuj w nowoczesny kocioł.Wraz z początkiem października zwyczajowo rozpoczyna się w naszym kraju sezon grzewczy. Start pory grzewczej odczuwalny jest nie tylko w domach, gdzie robi się coraz cieplej, lecz przede wszystkim na ulicach, gdzie dosłownie widać to i czuć.Makrela - skarb Atlantyku na polskich stołach

Makrela - skarb Atlantyku na polskich stołachO tym, że na polskich stołach zbyt rzadko lądują ryby, wiadomo od dawna. Na szczęście dostępność dobrej jakości śledzia, łososia, dorsza czy makreli sprawia, że konsumenci się do nich przekonują i zaczynają przyrządzać potrawy z ryb świeżych i wędzonych, na zimno, jak i na ciepło.

Łuszczycowe zapalenie stawów - jak je leczymy?

Łuszczycowe zapalenie stawów - jak je leczymy?Łuszczycowe zapalenie stawów to choroba, która łączy w sobie problemy ze stawami (i ich zwyrodnieniami) z klasyczną łuszczycą. I choć nadal nie można jej całkowicie wyleczyć, to mimo to istnieją metody, które pozwalają na pełne zatrzymanie postępu schorzenia.Awanse i odznaczenia podczas święta strażaków (zdjęcia, wideo)

Awanse i odznaczenia podczas święta strażaków (zdjęcia)Strażacy z Ostrołęki mieli swoje święto. Z tej okazji, tradycyjnie spotkali się podczas wspólnego apelu przed siedzibą Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Święto było okazją do wręczenia dyplomów, odznaczeń i awansów na wyższe stopnie służbowe.Odeszli do wieczności

Odeszli do wiecznościW ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Henryk Zagożdżon, lat 64, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 19 maja w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.


JWJB

Aktualne ceny paliw

Aktualne ceny paliwNie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.PM nr 13 zwycięzcą festiwalu tańca (zdjęcia, wideo)

PM nr 13 zwycięzcą festiwalu tańca (zdjęcia, wideo) -szkicPlac przy "Kupcu" na blisko dwie godziny zapełnił się przedszkolakami. Maluchy pod opieką wychowawczyń przybyły na VI Dziecięcy Festiwal Tańca. Dzieci zaprezentowały pomysłowe układy taneczne. Dodatkowym atutem prezentacji były barwne stroje.


JBB


Sukces policjantów z Ostrołęki

Sukces policjantów z OstrołękiPolicjanci z ostrołęckiej komendy - mł. asp. Michał Antczak oraz sierż. szt. Janusz Kośnik kolejny już raz zajęli pierwsze miejsce w eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Czeka ich ogólnopolski finał w Słupsku.


Konkurs "Pierwszy krok w poezję" rozstrzygnięty (zdjęcia, wideo)

Konkurs 'Pierwszy krok w poezję' rozstrzygnięty (zdjęcia) -szkicTrzydziesta edycja Ostrołęckiego Konkursu Recytatorskiego "Pierwszy krok w poezję" za nami. W eliminacjach finałowych wzięły udział 30 recytatorów, uczniów klas I-III, którzy reprezentowali ostrołęckie i okoliczne szkoły podstawowe oraz filie miejskiej biblioteki publicznej.JBB

Wernisaż wystawy Apoloniusza Węgłowskiego (zdjęcia)

Wernisaż wystawy Apoloniusza Węgłowskiego (zdjęcia) - szkicGaleria Ostrołęka zaprosiła na wernisaż wystawy malarstwa Apoloniusza Węgłowskiego. Autor ekspozycji jest profesorem zwyczajnym prowadzącym m.in. pracownię malarstwa i rysunku na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.
Uczestniczki kursu "Bądź Bezpieczna" na strzelnicy (zdjęcia)

Uczestniczki kursu 'Bądź Bezpieczna' na strzelnicy (zdjęcia)Uczestniczki czternastej już edycji kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" przeszły kolejne szkolenie. Tym razem panie wybrały się do Klubu Strzelectwa Sportowego "Obrońca" w Troszynie. Tam pod okiem profesjonalistów mogły sprawdzić swoje umiejętności posługiwania się bronią.


Door Tech


Kamila
Dziwna Para

Trwają "Spotkania z historią" w I LO (zdjęcia, wideo)

Trwają 'Spotkania z historią' w I LO (zdjęcia, wideo) W 186 rocznicę ataku artylerii Józefa Bema na wojska rosyjskie, młodzież z Ostrołęki oraz miłośnicy i badacze dawnych czasów, mają okazję wziąć udział w konferencji pt. "Spotkania z historią". Prelegentami są uznani wykładowcy akademiccy, nauczyciele, badacze oraz uczniowie.
Piłkarski weekend w mieście i powiecie. Typuj wyniki

Piłkarski weekend w mieście i powiecie. Typuj wynikiPrzed nami kolejny bardzo ciekawy i emocjonujący weekend na boiskach w mieście i powiecie ostrołęckim. O ważne punkty przed własną publicznością powalczą piłkarze Korony Ostrołęka, którzy tym razem zmierzą się z Soną Nowe Miasto. Jakim wynikiem zakończy się mecz?

  •  
  • 11:45, 19.05.2017 r.Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)

Mistrzostwa pełne dobrych wyników (zdjęcia, wideo)Lekkoatletyka w naszym mieście i powiecie ostrołęckim ma się dobrze. W Otwartych Mistrzostwach Miasta Juniorów i Juniorów Młodszych udział wzięło ponad czterysta zawodniczek i zawodników, którzy ustanowili wiele rekordów życiowych i uzyskali wartościowe wyniki.

  •  
  • 11:44, 19.05.2017 r.

CKZiU

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)

Bartosz Murach najlepszym tenisistą (zdjęcia, wideo)Reprezentant II LO Bartosz Murach został pierwszym w historii mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym szkół średnich. W finale zawodów rozgrywanych na kortach przy ulicy Hallera pokonał Jana Ogonowskiego 9:1 i wywalczył złoty medal dla swojej szkoły.

  •  
  • 11:43, 19.05.2017 r.


JBB

Łomacz w ścisłej kadrze Polski na Ligę Światową

Łomacz w ścisłej kadrze Polski na Ligę ŚwiatowąSelekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy Ferdinando de Giorgi postawił na osiemnastu zawodników, którzy rywalizować będą w tegorocznej Lidze Światowej. Włoski szkoleniowiec zrezygnował ostatecznie z trzech siatkarzy, którzy przebywali na zgrupowaniu w Spale.

  •  
  • 11:42, 19.05.2017 r.

I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodów

I Szachowe Mistrzostwa Powiatu. Dołącz do zawodówNajlepsi szachiści w regionie już w najbliższy weekend zjadą do Lelisa, aby rywalizować w I Szachowych Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Zawody w Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach. Chcesz dołączyć?

  •  
  • 11:26, 19.05.2017 r.

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy