wtorek, 25 lipca 2017 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Aktualności

Nowy nabytek OSP w Rzekuniu

Wójt gminy Rzekuń podpisał 12 lipca br. umowę na zakup samochodu operacyjnego dla OSP Rzekuń. Miejscowym strażakom przybędzie potrzebny pojazd, którym będą mogli szybciej i bezpieczniej dojeżdżać do wezwań i zdarzeń na terenie gminy.Parking w Przytułach Starych gotowy

W miejscowości Przytuły Stare powstał duży parking. Ostatecznego odbioru inwestycji dokonano 11 lipca br. W ramach zadania wykonano miejsca parkingowe z kostki brukowej na 39 stanowisk postojowych, o łącznej powierzchni 1116 metrów kwadratowych.

Po czym poznać, które ubezpieczenie na życie jest najlepsze?

Dostępność, różnorodność, przystępna cena, duży wybór - to wszystko powoduje, że dzisiejszy klient może swobodnie wybierać, w związku z czym nikogo nie dziwi fakt, że to jakość ma największe znaczenie. Także w przypadku ubezpieczeń na życie.Podejrzany o podpalenie kolegi nie przyznał się do winy

Ostrołęccy policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej prowadzą śledztwo w sprawie zdarzenia, jakie miało miejsce na początku lipca w rejonie placu zabaw przy ulicy Sikorskiego w Ostrołęce. Doszło tam do oblania mężczyzny łatwopalną substancją i podpalenia go.Zaprószenie ognia przyczyną pożaru mieszkania? (zdjęcia)

Przyczyną pożaru mieszkania na trzecim piętrze przy ul. Madalińskiego w Ostrołęce było prawdopodobnie zaprószenie ognia. Płomienie objęły głównie balkon i przylegający do niego pokój. Lokatorkę zabrano do szpitala, ewakuowano też sąsiadów z lokalu znajdującego się piętro wyżej.


JBB

JBB

Ostrołęczanie mają serce dla bezdomnych zwierząt (zdjęcia)

Po raz kolejny mieszkańcy Ostrołęki i okolic udowodnili, że los bezdomnych zwierząt leży im na sercu. Podczas trwającej od 22 do 25 czerwca w sklepie E.Leclerc akcji zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt zgromadzono jej w sumie 1335 kg. Zbiórka prowadzili pracownicy schroniska i wolontariusze.Restauracja "Na Wspólnej" zaprasza seniorów na tańsze obiady

Restauracja "Na Wspólnej" podjęła współpracę z ostrołęcką radą seniorów i dla starszych mieszkańców naszego miasta przygotowała atrakcyjną ofertę obiadową. Smaczne, przygotowywane każdego ranka obiady - zupa i drugie danie, będą kosztowały tylko 8 zł.

Piknik w Dylewie na sportowo i ludowo (zdjęcia)

Gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, prezentacje artystyczne to tylko niektóre niespodzianki, jakie czekały na mieszkańców przy remizie strażackiej w Dylewie. Do wspólnej zabawy zapraszali samorządowcy oraz wszyscy, którzy włączyli się w organizację wiejskiej imprezy.
II Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry

Przed nami II Łubudu Bowling Cup 2017, w którym uczestnicy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody. Do rywalizacji mogą przystąpić w sumie 32 osoby, dlatego o udziale w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Kto tym okaże się najlepszym kręglarzem?

  •  
  • 11:53, 17.07.2017 r.Rodzinny Piknik Tenisowy. Dołącz do zmagań

Aż trzy turnieje tenisowe zostały zaplanowane na najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Do rywalizacji najlepsi tenisiści z regionu przystąpią w turnieju seniorów już w sobotę. Na niedzielę zostały zaplanowane turnieje młodzieżowe i mini tenis.

  •  
  • 11:52, 17.07.2017 r.Korona II z planem przygotowań do nowego sezonu

Zespół Korony II Ostrołęka złożony z juniorów prowadzonych przez trenera Michała Robaszkiewicza rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu, w którym wystartuje w B klasie. Celem żółto-niebieskich jest wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

  •  
  • 11:44, 17.07.2017 r.KS CK Troszyn w sparingu rozbił Świt Baranowo

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Baranowie pokonali miejscowy Świt 5:1. Co ciekawe bramka strzelona przez Karola Dawida już w trzeciej minucie meczu dała prowadzenie do przerwy gospodarzom.

  •  
  • 11:43, 17.07.2017 r.Zaginął kot

Minionej niedzieli z okolic ulicy Sochaczewskiego w Ostrołęce zaginął kot. Zwierzak ma zielone oczy, czarne cętki i charakterystyczne, czarne skarpetki po wewnętrznych stronach łapek. Kot ma chore nerki i potrzebuje nieustannej opieki.
Zabawa na Święcie Jagody w Łodziskach (zdjęcia, wideo)

Dobrą zabawę, wspólne ognisko, konkursy oraz występy artystyczne przygotowali organizatorzy festynu Święto Jagody w Łodziskach (gm. Lelis). Na imprezę tłumnie stawili się mieszkańcy oraz zaproszeni goście. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.


CKZiU


Czarnia kadzidlańska pięknieje (zdjęcia)

Zakończyły się prace remontowe przy remizie strażackiej oraz świetlicy wiejskiej w Czarni. Pracownicy urzędu gminy oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kadzidle przebudowali wejście, uzupełnili ubytki w elewacji, położyli kostkę brukową oraz nasadzili roślinność.


Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski ogłasza, że w dniu 2 sierpnia 2017 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski ogłasza, że w dniu 2 sierpnia 2017 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.38 zł

4.79 zł

4.07 zł

1.63 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić