sobota, 25 marca 2017 r., imieniny Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Aktualności

Pomóż uczniom "czwórki" wygrać koncert Jeżowskiej (zdjęcia)

Pomóż uczniom 'czwórki' wygrać konkurs (zdjęcia) -szkic Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce uczestniczą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę w ramach projektu "UNICEF - Wszystkie Kolory Świata". Żeby pomóc dzieciom wygrać wystarczy oddać swój głos na lalkę Apolonię. Nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej.


JWJB

Trwa policyjna akcja pn. "Pasy"

Policjanci sprawdzą czy kierowcy używają pasów Ostrołęccy policjanci drogówki prowadzą wzmożone działania pn. "Pasy" - ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Celem działań jest egzekwowanie od kierujących i pasażerów korzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy oraz stosowanie urządzeń do przewozu dzieci.I Giełda Kolekcjonerów w Bursztynowej

I Giełda Kolekcjonerów w BursztynowejW sobotę, 18 marca pasaż Galerii Bursztynowej zamieni się w skarbiec pełen walorów kolekcjonerskich. Monety, autografy, otwieracze, karty telefoniczne, komiksy, kapsle i mnóstwo innych przedmiotów - to wszystko czekać będzie na miłośników staroci i kolekcjonowania.Pożary sadzy i trawy

Pożary sadzy i trawyPodczas minionej doby strażaków wzywano dwukrotnie.
1. W miejscowości Tyszki-Andrzejki (gm. Czerwin) o godz. 14.30 interweniowano do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Zadysponowano jeden zastęp OSP Czerwin.Dzień otwarty w "czwórce" dla dzieci z autyzmem

Dzień otwarty w 'czwórce' dla dzieci z autyzmem - 20.03Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce zaprasza rodziców i dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu na dzień otwarty. Podczas spotkania będzie można porozmawiać ze specjalistami, a także zobaczyć nowe, wyremontowane sale i pomieszczenia, które są dostosowane do potrzeb uczniów.Sala gimnastyczna w Lipnikach gotowa (zdjęcia)

Sala gimnastyczna w Lipnikach gotowa (zdjęcia) -szkicBudowa nowoczesnej sali gimnastycznej wraz z łącznikiem przy Zespole Szkół w Lipnikach (gmina Łyse) dobiegła końca. Z obiektu już niebawem będą mogli korzystać mieszkańcy wsi, a także okolic. Całkowity koszt inwestycji to blisko 2 mln 421 tys. zł.Rzekuński chór doceniony (zdjęcia)

Rzekuński chór doceniony (zdjęcia)Chór Dziewczęcy Gimnazjum im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu pod dyrekcją Agnieszki Majewskiej otrzymał Złote Pasmo w Konkursie Chórów Regionu Mazowieckiego, projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska 2017.


BRW

Czy warto czyścić komputer?

Czy warto czyścić komputer?Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, iż nadmierne zabrudzenie komputera jest jedną z najczęstszych przyczyn różnego rodzaju awarii. W niektórych sytuacjach nagromadzony kurz może nawet doprowadzić o jego zniszczenia.Zderzenie w Łodziskach (zdjęcia)

Zderzenie w Łodziskach (zdjęcia)Do zderzenia dwóch samochodów marki audi doszło w środę po południu w Łodziskach (gm. Lelis). Na prostym odcinku drogi 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego wjechał w tył jadącego przed nim audi z przyczepą, którym kierował 47-letni mężczyzna.Ul. Pułaskiego: kostka brukowa w miejscu płyt

Ul. Pułaskiego. W miejscu płyt powstanie kostka brukowaNa remont ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego w Ostrołęce nie ma co w najbliższym czasie liczyć. W miejsce zniszczonych płyt chodnikowych położona zostanie jedynie kostka brukowa. Grzegorz Płocha, wiceprezydent Ostrołęki odpowiedział na interpelację radnej Grażyny Sosnowskiej w tej sprawie.Chcą być widoczni i bezpieczni w Karniewie (zdjęcia, wideo)

Chcą być widoczni i bezpieczni w Karniewie (zdjęcia, wideo) - szkicUczniowie szkół w Karniewie (powiat makowski) wzięli udział w kampanii społecznej pod hasłem "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny". Dzieci i młodzież spotkali się z policjantami i strażakami, aby nauczyć się, jak być bezpiecznym nie tylko na drodze, ale też w innych sytuacjach.
Kolejne zmagania Jędrzejczyk w "Agent-Gwiazdy" (wideo)

Kolejne zmagania Jędrzejczyk w 'Agent-Gwoazdy' (wideo) -szkicUczestnicy programu "Agent-Gwiazdy" opuścili prowincję Salta i przenieśli się nad Atlantyk, gdzie czekały na nich kolejne zadania. Celebryci są w stanie zrobić wszystko, aby zdemaskować Agenta. Z trudnościami doskonale radzi sobie sportsmenka Joanna Jędrzejczyk.


Villa Piano

JBB
CKZiU

Autobus truciciel (wideo)

Autobus truciciel (wideo)Jak to się dzieje, że stare autobusy wciąż są dopuszczone do ruchu? Niebieski, śmierdzący dym to doskonale znany obrazek na przystankach autobusowych zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Także w Ostrołęce i powiecie tzw. ogórki wciąż jeżdżą i trują.
Centrum kultury w Lelisie przejdzie rewitalizację (wizualizacja)

Centrum kultury w Lelsie przejdzie rewitalizację (wizualizacja) - szkicW styczniu 2016 roku ośrodek kultury w Lelisie zmienił swoją nazwę na Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu. Zmienił się wówczas także dyrektor obiektu. Od tego czasu ośrodek podjął szereg nowych inicjatyw, są też plany dużych zmian jeśli chodzi o wygląd całego obiektu.JBB

"Kurier Mazowiecki" o konstruowaniu latawców w muzeum (wideo)

'Kurier Mazowiecki' o konstruowaniu latawców w muzeum (wideo)Ostrołęccy muzealnicy zorganizowali warsztaty, podczas których uczestnicy uczyli się konstruować latawiec. Prace wezmą udział w konkursie i polecą w przestworza podczas obchodów rocznicy ustanowienia Konstytucji 3 Maja. O wydarzeniu informował "Kurier Mazowiecki".
Zyra: Jestem zadowolony z tej walki (wideo)

Zyra: Jestem mega zadowolony z tej walki (wideo)Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra odniósł czwarte zwycięstwo na zawodowym ringu w swojej karierze. Tym razem utalentowany fighter świetnie zaprezentował się podczas Gali Fen 16 Warsaw Reloaded na warszawskim Torwarze.

  •  
  • 12:11, 15.03.2017 r.


Podziel się podatkiem z Trójką Ostrołęka

Podziel się podatkiem z Trójką OstrołękaUczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Trójka Ostrołęka zwraca się z prośbą o wsparcie działalności naszego klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2016 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie klubu.

  •  
  • 12:10, 15.03.2017 r.

Piątkowski otarł się o medal Mistrzostw Polski

Piątkowski otarł się o medal Mistrzostw PolskiO sporym pechu może mówić reprezentant UKS Siódemka Ostrołęka Adam Piątkowski. Podopieczny trenera Dariusza Dąbrowskiego w przełajowych Mistrzostwach Polski U-18 i U-20 rozgrywanych w Jeleniej Górze uplasował się tuż za podium rywalizacji.

  •  
  • 12:10, 15.03.2017 r.

Przełajowe batalie OKLA w Jeleniej Górze

Przełajowe batalie OKLA w Jeleniej GórzeFabian Czajkowski, Katarzyna Butler i Wiktoria Orzoł rywalizowali w Mistrzostwach Polski U-18 w Jeleniej Górze. Przełajowe zmagania po trudnym okresie przygotowawczym były dla podopiecznych trenera Bartosza Witkowskiego sporym wyzwaniem.

  •  
  • 12:09, 15.03.2017 r.

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.89 zł

4.25 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy