poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Aktualności

Dragon nadal szuka szczęśliwego domu

Dragon - pies, który mieszkał na opuszczonej posesji w Rzekuniu, nadal szuka swojego kąta i osoby, które zechce go przygarnąć. Działka została sprzedana i dziki lokator nie ma już domu. Odmień los tego zwierzaka, który na pewno odpłaci ci swoją przyjaźnią.

Truszkowski: Możemy sprawić sensację w IV lidze

Działacze Korony Ostrołęka w letnim okienku transferowym pokusili się o kilka bardzo ciekawych wzmocnień. Andrzej Łyziński, Paweł Kowalkowski, Dominik Dzwonkowski, czy też Przemysław Olesiński powinni świadczyć o sile zespołu w rozgrywkach IV ligi.

  •  
  • 11:37, 10.08.2017 r.


Bowlingowe zmagania siatkarzy (zdjęcia, wideo)

Nasi siatkarze mają za sobą pierwszy bardzo trudny tydzień treningów w siłowni Forma5 Club oraz w hali im. Arkadiusza Gołasia. Do drużyny dołączyło kilku nowych zawodników, a okazją do scementowania drużyny była wizyta w Łubudu. Kto okazał się najlepszym kręglarzem?

  •  
  • 11:36, 10.08.2017 r.


Sportowe Rajdy Konne w Szarłacie (zdjęcia, wideo)

Druga edycja Sportowych Rajdów Konnych w Szarłacie cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju. Dla wielu z początkujących zawodników był to jeden z pierwszych ważnych sprawdzianów.

  •  
  • 11:35, 10.08.2017 r.

JBB

Chcesz iść śladami Kubicy? Masz okazję (wideo)

Profesjonalna jazda gokartami jest marzeniem wielu młodych wyścigowców. Chciałbyś sprawdzić się w profesjonalnym teamie kartingowym? Masz na to okazję już w najbliższy weekend na torze w Grzymałach Szczepankowskich. Niezwykle emocje gwarantowane.

  •  
  • 11:34, 10.08.2017 r.


Bezpłatny internet dla mieszkańców gminy Rzekuń

Do końca sierpnia tego roku na terenie wszystkich jednostek organizacyjnych, bibliotek oraz większości świetlic gminy Rzekuń zostanie uruchomiony całkowicie bezpłatny dostęp do internetu. Osoby chcące korzystać z usług muszą posiadać konto użytkownika.Na ognisko rodzinne do Zalasia

Społeczność wsi Zalas (gm. Łyse) organizuje ognisko rodzinne, na które zaprasza wszystkich mieszkańców, aby całymi rodzinami świętować, bawić się i biesiadować. Organizatorzy przewidzieli też różne atrakcje dla najmłodszych, pokaz w wykonaniu strażaków oraz tańce."Tani bar" nieczynny w poniedziałek

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce, który jest organem prowadzącym "Tani bar" przy ulicy Kilińskiego, informuje, że w najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia placówka będzie nieczynna. Powodem tymczasowego zamknięcia lokalu będzie naprawa kanalizacji.Dyskoteka pod gwiazdami w Myszyńcu

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu zaprasza na dyskotekę pod gwiazdami. Potańcówka przy muzyce będzie wspaniałą formą relaksu, zabawy oraz okazją do spotkania towarzyskiego i nawiązania bliższych relacji międzyludzkich.Adam Wołosz z koncertem profilaktycznym w Kadzidle

Kadzidlańskie "Kino za Rogiem" odwiedzi ostrołęcki muzyk i kompozytor Adam Wołosz. Artysta bywa w różnych miejscach, prezentując publiczności koncert profilaktyczny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i każdy chętny jest mile widziany.


Planeta Zabawek

Zaginął Andrzej Kurpiewski (aktualizacja)

Policjanci poszukują zaginionego 70-letniego mieszkańca Ostrołęki. Mężczyzna we wtorek 8 sierpnia o godz. 18.00 wyjechał z miejsca zamieszkania niebieskim samochodem osobowym. Jednak do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.Wypadek w Tyszkach-Nadborach. Kilkukilometrowy korek (zdjęcia)

Na drodze wojewódzkiej nr 677 w miejscowości Tyszki-Nadbory (gm. Czerwin) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobówki i motocykla. Kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Wypadek spowodował kilkukilometrowy korek. Ruch odbywa się wahadłowo.Osiedle Wojciechowice chciałoby mieć mobilną scenę

Organizacja wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w plenerze wiąże się z ryzykiem niepowodzenia, szczególnie, gdy na drodze stanie niekorzystna aura. Rozwiązaniem mogłaby być mobilna scena do wykorzystania przez miejskie osiedla. Do ratusza wpłynął wniosek o jej zakup.


JBB

Dożynki w Przytułach Starych z zespołem Mamzel (program)

Mieszkańcy Przytuł Starych (gm. Rzekuń) podziękują za tegoroczne plony podczas dożynek. Organizatorzy zapraszają do udziału we wspólnym dziękczynieniu oraz na rodzinną zabawę przy muzyce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a na uczestników czekać będą liczne atrakcje.Krzysztof Żebrowski dyrektorem "Domu dla dzieci" w Czarnowcu

Zarząd powiatu ostrołęckiego powołał na stanowisko dyrektora Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Dom dla dzieci" w Czarnowcu Krzysztofa Żebrowskiego, który dotychczas pracował jako inspektor w Wydziale Oświaty i Pomocy Społecznej. Funkcję obejmie 1 września br.Przyczyna czołówki: "piwo musiało mnie zmulić"

Na trasie K-53 w okolicy miejscowości Występ (gm. Rozogi) doszło do zderzenia drogowego. 46-letni mieszkaniec Myszyńca, kierując volkswagenem zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka mazdą. Mężczyzna wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu.


Reklama

Bowling
Sklep Enter
Konwersatorium

Ogłoszenia

Reklama

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl
WSJO

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.44 zł

4.80 zł

4.14 zł

1.77 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy

Warto odwiedzić