środa, 22 lutego 2017 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Aktualności

Mielnik: Dawać z siebie wszystko i wygrywać

Mielnik: Dawać z siebie wszystko i wygrywaćSiatkarze Energi Ostrołęka w obecnym sezonie imponują walecznością i pokazują, że są zdeterminowani, aby walczyć o najwyższe cele. Drużyna mimo problemów zdrowotnych i kadrowych odnosi zwycięstwa i pokazuje, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

  •  
  • 12:52, 12.02.2017 r.


Ważne zwycięstwo siatkarzy Energi w Białymstoku

Ważne zwycięstwo siatkarzy Energi w BiałymstokuSiatkarze Energi Ostrołęka odnieśli zwycięstwo w spotkaniu 20 kolejki rozgrywek II ligi. Tym razem podopieczni trenera Mateusza Mielnika na wyjeździe pokonali BAS Białystok 3:1 i zapisali na swoim koncie ważny komplet punktów, mimo braków kadrowych.

  •  
  • 12:52, 12.02.2017 r.

BRW

MKS Przasnysz silniejszy w sparingu od Korony

MKS Przasnysz silniejszy w sparingu od KoronyPiłkarze Korony musieli uznać wyższość czwartoligowego MKS Przasnysz w kolejnym spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym. Tym razem gospodarze okazali się zdecydowanie skuteczniejsi i odnieśli zwycięstwo 4:0, notując czwarte zwycięstwo zimą.

  •  
  • 12:51, 12.02.2017 r.

JBB

Halowe Mistrzostwa Polski i rekord życiowy Butler

Halowe Mistrzostwa Polski i rekord życiowy ButlerDobry występ w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Toruniu zanotowała zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Katarzyna Butler. Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego w biegu na 1000 m z wynikiem 3:12.30 ustanowiła rekord życiowy.

  •  
  • 12:51, 12.02.2017 r.


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.Ostrołęka w latach 2001-2006 (wideo)

Ostrołęka w latach 2001-2006 (wideo) - szkicDla miłośników unikatowych filmów mamy bardzo dobrą wiadomość. W internecie pojawiła się kilkunastominutowa produkcja, która prezentuje nasze urocze miasto w latach 2001-2006. Autorem archiwalnych ujęć jest Remigiusz z Ostrołęki.

Turniej o tytuł "Mistrza gry w warcaby" rozstrzygnięty (zdjęcia)

Turniej o tytuł 'Mistrz gry w warcaby' rozstrzygnięty  -szkicW hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Łysych trwały zmagania miłośników gry w warcaby. Turniej ten rozpoczął serię konkursów i rozgrywek, które przeprowadzone będą dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych w hali sportowej w Łysych pod nadzorem instruktorów i sędziów.Kursowanie autobusów MZK w ferie zimowe

Kursowanie autobusów MZK w ferie zimowe -szkicMiejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce opublikował informację o kursowaniu autobusów w okresie ferii zimowych, czyli od 13 do 24 lutego. Okazuje się, że będą one jeździły zgodnie z rozkładem obowiązującym w dni robocze bez nauki szkolnej.
Mróz cichym zabójcą - nie bądź obojętny

Mróz cichym zabójcą - nie bądź obojętnyUjemna temperatura utrzymująca się od kilku dni może stanowić poważne zagrożenie dla osób bezdomnych, chorych oraz starszych, mieszkających samotnie. W mroźne noce o tragedię nie trudno. Reagujmy, gdy widzimy osoby, które potrzebują pomocy innych.


JWJB

Nowy wzór legitymacji emeryta-rencisty

Nowe wzór legitymacji emeryta-rencisty -szkicW Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych wprowadzono nowy wzór legitymacji emeryta-rencisty. Dokument jest bardziej przyjazny dla słabowidzących i niewidzących. Poprzedni zachowuje ważność, a nowy wydawany jest osobom, które przeszły na świadczenie po 1 lutego.
Firma Orange ukarana za automatyczne przedłużanie umów

Orange ukarany za automatyczne przedłużanie umówOrange Polska bezprawnie przedłużała umowy za świadczenie usług stacjonarnych o wiele miesięcy bez wyraźnej zgody konsumentów - uznał prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i nałożył na przedsiębiorcę karę blisko 30 milionów złotych.


Villa Piano

Wzmożone kontrole autokarów

Wzmożone kontrole autokarówWięcej kontroli na drogach, w tym kontroli autokarów przewożących dzieci i młodzież, większa liczba policjantów na osiedlach i w miejscach, gdzie będzie wypoczywała młodzież. To zapowiedź ostrołęckiej policji na zbliżające się ferie zimowe.
Konkurs "Zimowy pejzaż gminy Lelis"

Pejzaż zimowy w gminie Lelis - szkicCentrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą: "Zimowy pejzaż gminy Lelis". Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Lelis. Najlepsze prace zostaną wyróżnione i nagrodzone.
PWSIP
HQS

Studniówka ZSP w Myszyńcu (zdjęcia, wideo)

Studniówka ZSP w Myszyńcu (zdjęcia, wideo)Maturzyści z Zespołu Szkół Powiatowych w Myszyńcu bawili się w sobotę na balu studniówkowym. Sto dni do egzaminu dojrzałości odliczali w dworku "Marysieńka" w Drężku koło Myszyńca.


CKZiU
JBB

Kolejny mistrz parkowania przy Galerii Bursztynowej

Kolejny mistrz parkowania przy Galerii BursztynowejZdjęcie kolejnego mistrza parkowania nadesłał do nas czytelnik Cezary. Kierowca audi a6 avant pozostawił swoje auto na parkingu Galerii Bursztynowej od strony ul. Goworowskiej. Auto zajęło dwa miejsca parkingowe, choć spokojnie zmieściłoby się na jednym.


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.66 zł

4.92 zł

4.46 zł

2.08 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy