środa, 26 kwietnia 2017 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności


CKZiU

Kobieta zasłabła podczas rezurekcji

Kobieta zasłabła podczas rezurekcjiCztery interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W niedzielę w kościele pw. Zbawiciela Świata podczas rezurekcyjnej mszy św. jedna z kobiet straciła przytomność. W sobotę a drogach doszło do dwóch zdarzeń: wypadku i kolizji.Małgorzata Rozenek kręciła odcinek "W dobrym stylu" z Kurpiankami

Małgorzata Rozenek kręciła program z Kurpiankami - szkicZagrodę Kurpiowską w Kadzidle odwiedziła Małgorzata Rozenek wraz z ekipą programu pt. "W dobrym stylu". Prowadząca, do rozmowy o naturalnych sposobach leczenia, zaprosiła Kurpianki, które okazały się skarbnicą wiedzy na ten temat. Program będzie wyemitowany na antenie TVN Style.


JBB

"Niebieski wieloryb" czy inne drastyczne treści internetowe?

'Niebieski wieloryb' czy inne drastyczne treści internetowe?Prokuratura nadal bada, co skłoniło trzy dziewczynki z jednej z ostrołęckich podstawówek do samookaleczenia. Pierwsze podejrzenia padły na niebezpieczną grę internetową "Niebieski wieloryb". Mogło na to wskazywać korzystanie dziewczynek ze stron o adresach "creepypasta", "cleverbot".

"Jestem milionerem" od Jacka Gwiazdy (wideo)

'Jestem milionerem' od Jacka Gwiazdy (wideo) -szkicPochodzący z powiatu ostrołęckiego Jacek Gwiazda staje się coraz popularniejszy w środowisku związanym z muzyką disco polo. Jeszcze do niedawna wraz z Łukaszem Gibskim tworzył zespół pod nazwą Stereo. Obecnie postawił na karierę solową.


JBB

Skrzynka skarg: lekarz odmówił zrobienia zastrzyku chorej

Skrzynka skarg: lekarz odmówił zrobienia zastrzyku chorejSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
W Ostrołęckim Meditransie odmówiono zrobienia zastrzyku mojej mamie, która jest osobą poważnie chorą na schizofrenię i co dwa tygodnie przyjmuje zastrzyk, który jest jej niezbędny do tego, aby w miarę normalnie funkcjonowała.
JBB

Śmigus-dyngus: zrzucona z okna torba z wodą może być niebezpieczna

Śmigus-dyngus: zrzucona z okna torba z wodą może być niebezpiecznaDla wielu osób lany poniedziałek jest okazją do świetnej zabawy. Okazuje się, że nierozsądne zachowanie może stać się przyczyną tragedii. Torba z wodą wyrzucona z okna może zbić szybę w samochodzie. Może też uszkodzić kręgosłup. Dlatego w śmigus-dyngus warto zachować umiar.


JWJB

Pływacy UŚKS Ostrołęka popłynęli o cenne troefa

Pływacy UŚKS Ostrołęka popłynęli o cenne troefaAż szesnaście medali wywalczyli reprezentanci UŚKS Ostrołęka w XIV Wiosennych Zawodach Pływackich w Giżycku. W zawodach o puchar burmistrza łupem podopiecznych Jakuba Janczewskiego padło sześć złotych, dziewięć srebrnych i brązowy medal.

  •  
  • 10:17, 16.04.2017 r.Młodzieżowa Liga Tenisa. Chcesz wziąć udział?

Młodzieżowa Liga Tenisa. Chcesz wziąć udział?Po raz pierwszy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe do rywalizacji w Młodzieżowej Ostrołęckiej Lidze Tenisowej. Turniejowe spotkania rozgrywane będą głównie na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Chcesz dołączyć do rywalizacji i uczestniczyć w zmaganiach?

  •  
  • 10:16, 16.04.2017 r.Cybulski wicemistrzem Mazowsza z nowym rekordem

Cybulski wicemistrzem Mazowsza z nowym rekordemBardzo udanie zaprezentowali się sztangiści UKS Atleta Ostrołęka w Mistrzostwach Mazowsza, które były kwalifikacjami do Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów. W hali SSA Legia 1926 nie brakowało wartościowych wyników. Poznaj szczegóły rywalizacji.

  •  
  • 10:16, 16.04.2017 r.Pływaczki UKS Piątka z medalami w Giżycku

Pływaczki UKS Piątka z medalami w GiżyckuBardzo udanie zaprezentowały się zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka w XIV Wiosennych Zawodach Pływackich w Giżycku. W rywalizacji o puchar burmistrza ostrołęczanki zaprezentowały wysoką dyspozycję i wywalczyły kolejne w obecnym sezonie medalowe lokaty.

  •  
  • 10:15, 16.04.2017 r.Inwestycje w Strzałkach ukończone (zdjęcia)

Inwestycje w Strzałkach ukończone (zdjęcia)W miejscowości Strzałki w gminie Kadzidło prowadzone były prace remontowo-budowlane wokół remizy strażackiej. Dotychczas teren ten nie był wystarczająco dobrze wykorzystany. Teraz udało się jeszcze przed świętami teren zagospodarować i uporządkować.Dziwna Para

Prelekcja "Komiks - sztuka czy kicz?" w muzeum

Prelekcja 'Komiks - sztuka czy kicz?' - 20.04Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na prelekcję pt. "Komiks - sztuka czy kicz?", którą wygłosi Stanisław Orłowski. Oferta skierowana jest do klas gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz grup zorganizowanych.
Oddział Kardiologii Interwencyjnej będzie świętował

Oddział Kardiologii Interwencyjnej będzie świętował - 20.04Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce będzie obchodzić uroczystość z okazji 15-lecia Oddziału Kardiologii Interwencyjnej. W związku z wydarzeniem placówkę odwiedzą zacni goście. Przewidziano również poczęstunek.
Wystawa grafik Konrada Kucza

Wystawa grafik Konrada Kucza w galerii - 20.04Galeria Ostrołęka zaprasza na wystawę grafik Konrada Kucza, grafika i kompozytora specjalizującego się w muzyce elektronicznej. Artysta jest też autorem okładek płytowych, a także oprawy muzycznej czołówek programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i sztuk teatralnych.
Konferencja "Droga z autyzmem do dorosłości" w OCK

Konferencja 'Droga z autyzmem do dorosłości' w OCK - 19.04Nowoczesne metody pracy z osobami z autyzmem będą przewodnim tematem bezpłatnej konferencji pod hasłem "Droga z autyzmem do dorosłości". Spotkanie jest głównie skierowane do rodzin, terapeutów, nauczycieli, lekarzy, logopedów czy pracowników oświaty.


Skontaktuj się z dzielnicowym przez aplikację mobilną

Skontaktuj się z dzielnicowym przez aplikację mobilną Dzielnicowy jest policjantem pierwszego kontaktu - każdy może prosić go o pomoc, czy też poradę. Zadaniem dzielnicowego jest pomoc w sprawach drobnych, począwszy od nieprawidłowego parkowania do spraw bardzo poważnych, jak przemoc w rodzinie.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MissMazowsza
Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.29 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy