wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Zespół Szkół nr 3 zaprasza absolwentów

Zespół Szkół nr 3 zaprasza absolwentów - 20.05W tym roku społeczność Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce będzie świętowała 100-lecie istnienia placówki. W związku z jubileuszem zaplanowano spotkanie z absolwentami szkoły. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wspólnych wspomnień oraz zwiedzenia budynku.


JBB

Śpiewające spotkanie we wsi Jemieliste

Śpiewające spotkanie w Jemielistem - 19.05Jeśli chcesz spędzić popołudnie w ciekawy i przyjemny sposób, zgłoś swój udział w rozśpiewanym spotkaniu, które odbędzie się we wsi Jemieliste (gm. Goworowo). Organizatorzy przewidują konkurs z nagrodami dla najbardziej muzykalnych uczestników.Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza - 19.05Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają wszystkich miłośników literatury na spotkanie z cyklu Dyskusyjny Klub Książki. Tematem przewodnim będzie Księga Hioba (z najważniejszej księgi świata - Biblii).


JBB

Skrzynka skarg: nikt nie chce matki z czwórką dzieci

Skrzynka skarg: nikt nie chce matki z czwórką dzieciSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji. Wynajmuję od dłuższego czasu parter domu przy jednej z ostrołęckich ulic. Niestety, dom idzie do sprzedaży, a ja nie mogę znaleźć mieszkania, chociaż ogłoszeń jest bardzo dużo.

Dwie kolizje

Dwie kolizjeDo dwóch kolizji drogowych doszło ubiegłej nocy na terenie miasta. Około godz. 3.00 w nocy na starym moście kobieta kierująca osobowym autem wjechała w zapory dla tirów. Pół godziny wcześniej do niewielkiej kolizji doszło na ul. Stacha Konwy.


Door TechJWJB

Skrzynka skarg: wadliwe oświetlenie na Przemysłowej?

Skrzynka skarg: wadliwe oświetlenie na Przemysłowej?Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chcę się dowiedzieć dlaczego na ulicy Przemysłowej w miejscowości Ławy (gmina Rzekuń) nie ma oświetlenia ulicznego? Jednego dnia latarnie świecą, natomiast przez kolejne pięć dni nie.Siatkarki Nike o II ligę powalczą w Wojciechowicach

Siatkarki Nike o II ligę powalczą w WojciechowicachSeniorki Nike wciąż pozostają w walce o awans do II ligi. Drużyna złożona z zawodniczek prowadzonych przez trenerów Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakiełę stanie przed szansą dużego sportowego awansu w kolejny weekend i to przed własną publicznością.

  •  
  • 09:35, 13.05.2017 r.


Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo)

Konkurs. Weź udział i zgarnij nagrody (wideo) Wspólnie z siłownią Forma5 Club zapraszamy do konkursu w naszym serwisie sportowym. Do wygrania tym razem aż pięć karnetów. Pogoda nie sprzyja treningom na świeżym powietrzu, dlatego warto dołączyć do zajęć na siłowni. Jak zdobyć upragnioną nagrodę?

  •  
  • 09:35, 13.05.2017 r.Nowe grupy OST już trenują (zdjęcia, wideo)

Nowe grupy OST już trenują (zdjęcia, wideo)Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe chce, aby coraz więcej dzieci i młodzieży garnęło się do uprawiania tenisa ziemnego. W tym celu władze klubu zdecydowały się powołać nowe grupy szkoleniowe dla dzieci, które trenują pod okiem Daniela Dąbrowskiego i Jakuba Noska

  •  
  • 09:34, 13.05.2017 r.Unia Basket ze złotem w łomżyńskim turnieju

Unia Basket ze złotem w łomżyńskim turniejuKoszykarki Unii Basket Ostrołęka prowadzone przez trenera Mariusza Mierzejewskiego bardzo udanie zaprezentowały się w turnieju rozegranym w Łomży. W gronie dziesięciu zespołów z kilku województw ostrołęczanki okazały się bezapelacyjnie najlepsze.

  •  
  • 09:34, 13.05.2017 r.


Kamila

Zaprojektuj pomnik-nagrobek dla Żołnierzy Wyklętych

Zaprojektuj pomnik-nagrobek dla Żołnierzy WyklętychNa cmentarzu parafialnym w Ostrołęce powstanie nagrobek dla poległych żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Projekt pomnika upamiętniającego Żołnierzy Wyklętych stworzy podmiot, który wygra konkurs ogłoszony przez dyrektora powstającego w naszym mieście muzeum.JBB

Festiwal piosenki harcerskiej w Goworowie

Festiwal piosenki harcerskiej w GoworowieW Zespole Szkół nr 1 w Goworowie zostanie przeprowadzony I Festiwal Piosenki Harcerskiej "Watra 2017". W konkursie mogą wziąć udział soliści, zespoły zuchowe oraz harcerskie zrzeszone w Hufcu ZHP w Ostrołęce, a także w sąsiednich powiatach.Dziwna Para

WUP zaprasza na bezpłatne szkolenie

WUP zaprasza na bezpłatne szkolenie -19.05Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce zaprasza na bezpłatne szkolenie na temat zakładania, prowadzenia, a także zarządzania własną działalnością gospodarczą. Ilość miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
"Niebieska Linia" dla ofiar lub świadków przemocy domowej

'Niebieska Linia' dla ofiar lub świadków przemocy domowejOgólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" oferuje całodobową pomoc osobom doznającym przemocy, świadkom przemocy oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska i sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie.


CKZiU

Zabezpiecz swój nowo budowany dom przed włamywaczami

Zabezpiecz swój nowo budowany dom przed włamywaczami -szkicRozpoczął się sezon prac budowlanych. Nowo budowane, niezamieszkałe jeszcze domy bardzo często są pokusą dla amatorów cudzej własności. W związku z tym ostrołęcka policja apeluje do właścicieli o prawidłowe zabezpieczenie swoich nieruchomości.
Doradcy emerytalni w ZUS już od lipca

Doradcy emerytalni w ZUS od lipca - szkicOd lipca w całej Polsce ZUS uruchomi nowe stanowisko - doradcę ds. emerytalnych. W związku z obniżeniem powszechnego wieku emerytalnego zakład przewiduje wzmożoną liczbę obsługiwanych klientów, zawczasu więc chce usprawnić system pracy.
Poznaj rolki - zanim zaczniesz jeździć!

Poznaj rolki - zanim zaczniesz jeździć!Jazda na rolkach to świetny sposób na ćwiczenie równowagi, zabawę z przyjaciółmi, a nawet na zaimponowanie innym i samemu sobie. Wspaniałą rzeczą w jeździe na rolkach jest to, że prawie każdy, kto jest w stanie chodzić, może również wybrać dla siebie parę rolek i zacząć jeździć.


Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.83 zł

4.24 zł

1.86 zł

Sprawdź szczegóły

Polecamy