środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jak oszczędzać z kuponami rabatowymi?

Kupony rabatowe to nie lada gratka dla każdego łowcy promocji i przecen. Niekiedy pozwalają zaoszczędzić od kilku do kilkunastu procent. Kupony rabatowe to nic innego jak karty zawierające kody zniżkowe, dostępne dla każdego aktywnego konsumenta.

Dowiedz się jak oszczędzać z kuponami rabatowymi.

Reklama Gdzie ich szukać?
Gazetki promocyjne, ulotki reklamowe oraz magazyny - te nośniki jako pierwsze przychodzą nam na myśl, gdy zastanawiamy się skąd wziąć aktualne kupony zniżkowe. Kupony dodawane są regularnie, choć nie zawsze na te produkty, które znajdują się w obszarze naszych zainteresowań. Jeśli jesteśmy zainteresowani konkretną marką lub produktem warto śledzić strony internetowe producenta. Sklepy internetowe często aktualizują bazę kuponów rabatowych, dzięki czemu możemy być na bieżąco z promocjami obowiązującymi na interesujące nas produkty. Co więcej, część firm prowadzi internetowe kampanie promocyjne, dzięki czemu z pomocą smartfona i specjalnie przygotowanych aplikacji możemy uzyskać dostęp do kuponów rabatowych znacznie obniżających finalny koszt zakupów.

Reklama Strony internetowe
Jeśli wszystkie sposoby pozyskania kuponów zawiodą, dobrym rozwiązaniem wydaje się być wyszukanie kuponów na stronach internetowych zestawiających wszystkie dostępne na rynku oferty. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością uzyskamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych kuponów, oferowanych przez duże sieci sklepów spożywczych, odzieżowych oraz sprzedających sprzęt AGD i RTV.

Kupony rabatowe w USA
Prawdziwa popularność kuponów rabatowych ma miejsce w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Amerykanie zupełnie stracili głowę dla prawie darmowych zakupów robionych dzięki papierowym kuponom rabatowym. Każdego roku drukuje się tam ponad 330 miliardów kuponów. Choć tylko niewielka część z nich jest wykorzystywana przez konsumentów, to pozwala to na zaoszczędzenie w sumie około 5 miliardów dolarów rocznie! Te olbrzymie sumy pozwalają przypuszczać, że kupowanie produktów objętych rabatem jest bardzo opłacalne. Dlaczego więc nie przekonać się na własnej skórze? Wiele sklepów działających na polskim rynku oferuje coraz więcej kuponów, z których warto skorzystać.

Reklama Papierowe kupony w Polsce
Polscy konsumenci nie są przyzwyczajeni do papierowych kuponów promocyjnych i zdecydowanie chętniej korzystają z rabatów oferowanych drogą internetową. Intuicyjne aplikacje zawierające kody rabatowe sprawdzają się na naszym rynku dużo bardziej niż tradycyjne, papierowe kupony rabatowe. Często jednak polski konsument nie może skorzystać z promocji, jeśli nie należy do programu lojalnościowego sklepu. Klient jest w ten sposób zachęcany do częstego robienia zakupów w konkretnym sklepie, dzięki czemu może liczyć na rabaty, promocje i zniżki. Będąc członkiem programu lojalnościowego dostajemy od sklepu specjalną kartę, która skanowana podczas każdych zakupów pozwala na zbieranie punktów oraz daje możliwość korzystania z oferowanych przez sklep promocji.

Materiał przygotowany przez Terdeals.com.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 556 komentarze: 0
19.05.2018, 07:27r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
PWSIP

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Kangurek
Ynet.pl
Sklep Enter