środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dobry materac 180x200 to optymalny wybór do sypialni. Zapytaliśmy eksperta z Hilding Anders, jak dobrać właściwy?

Szukasz idealnego materaca 180x200, ale przytłacza cię ilość opcji dostępnych na rynku? Dzięki temu artykułowi dowiesz się, jak dobrać właściwy materac oraz jakie cechy wyróżniają najlepsze produkty w tej kategorii.

Jak dobrać idealny materac 180x200?

 

Szukając materaca, zależy nam przede wszystkim na tym, żeby był wygodny. Jak to osiągnąć? Przede wszystkim musimy dobrać odpowiednią twardość materaca, dopasowaną do naszej wagi. Lekkim osobom polecane są materace miękkie, a im jesteśmy ciężsi, tym twardszy musi być nasz materac. Warto zwrócić uwagę na to, że twardość materacy jest absolutnie subiektywna - odpowiednio dopasowana sprawi, że będziemy otuleni przez wygodną powierzchnię i będziemy budzić się wypoczęci.

Reklama

Materac 180x200 zwykle użytkowany jest przez pary - jeśli występuje między wami znaczna różnica wagi, koniecznie zwróćcie uwagę na materace Hilding wykonane specjalnie dla takich osób. Na Senna Materace znajdziecie wiele modeli, których uniwersalna konstrukcja gwarantuje komfortowy wypoczynek każdemu użytkownikowi, niezależnie od jego ciężaru ciała.

Zdrowie przede wszystkim

 

Równie ważne jest wybranie materaca, który będzie dla nas bezpieczny i zdrowy. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, z czego jest wykonany. Jeśli ty albo twój partner macie wrażliwą skórę lub jesteście na cokolwiek uczuleni, z pomocą przychodzą wszystkie materace z wierzchnią warstwą wykonaną z pianki lateksowej. To polecany przez zdrowykregoslup.pl materiał, który nie tylko posiada właściwości antyalergiczne, ale jest również bardzo elastyczny i odpowiednio podpiera kręgosłup.

To, czy materac jest dobry dla naszego zdrowia, potwierdzą odpowiednie certyfikaty. Gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa jest przyznanie danemu modelowi statusu produktu medycznego. Jednak nie dajmy się zmylić nazwie - takie materace przeznaczone są nie tylko dla schorowanych osób! Każdy użytkownik odczuje pozytywne skutki korzystania z takiego materaca. Co więcej, wszystkie materace Hilding poddawane są złożonym testom i badaniom, na podstawie których wyróżnione zostały prestiżowym Znakiem jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH.

Reklama

Najlepsze rodzaje materacy dla par

 

Wybierając nasz idealny materac 180x200 musimy też zdecydować, z czego ma być wykonany. Niezmiennie od wielu lat najczęściej wybieranym rodzajem są materace piankowe. Występują one w wielu wersjach, a każda posiada unikalne właściwości. Poza wspomnianą wcześniej pianką lateksową, szczególnie warta uwagi jest m.in. pianka termoelastyczna. To niezwykle innowacyjne tworzywo, które pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się perfekcyjnie do kształtu ciała użytkownika, gwarantując absolutny komfort obu śpiącym osobom.

Reklama

Szczególnie polecane dla par są również materace z konstrukcją ze sprężyn kieszeniowych. Dzięki temu, ze każda sprężyna schowana jest w materiałowej kieszonce, zapewniają one miejscową izolację drgań. Oznacza to, że śpiąc na tym materacu, już nie obudzisz się przez niespokojny sen partnera, ponieważ jego ruchy nie będą odczuwalne po drugiej stronie łóżka.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 814 komentarze: 0
08:22, 16.09.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót