środa, 18 lipca 2018 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Aktualności

Lipiec w kinie Jantar

W lipcu będą wyświetlane filmy dla młodszej i starszej widowni. Kino Jantar przygotowało szereg ciekawych produkcji, między innymi "Na głęboką wodę", "41 Dni Nadziei", "Książę Czaruś" czy "Drapacz chmur". Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.Dwie akcje krwiodawcze w Ostrołęce (zdjęcia)

W weekend odbyły się dwie akcje krwiodawcze na terenie Ostrołęki. Pierwszą była stacjonarna akcja w szpitalu pod hasłem "Krwawy Piątek z Legionem", drugą - mobilna akcja pn. "Oni przelewali krew za wolną ojczyznę, my przelewamy dla wolnych Polaków".


tarcza

Łyse "Mazowiecką Gminą Roku 2018" (zdjęcia)

Gmina Łyse po raz pierwszy odniosła sukces na skalę ogólnopolską. Wójt Jerzy Ksepka odebrał statuetkę Orzeł Polskiego Samorządu oraz tytuł "Mazowiecka Gmina Roku 2018" podczas gali X edycji Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Polskiego Samorządu.


ZSP Troszyn

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in rodzajem silnika i rokiem produkcji."Serc uwodzicielka" od Power Boy'a (wideo)

"Serc uwodzicielka" - to tytuł kolejnej piosenki z gatunku disco polo, której autorem jest Artur Suchcicki występujący jako Power Boy. Produkcja łączy ze sobą mocne dźwięki i bardzo prosty tekst do zapamiętania. W teledysku oprócz wokalisty występuje zjawiskowa dziewczyna.


PWSIP

Energa Elektrownie Ostrołęka ostrzega przed hałasem

Energa Elektrownie Ostrołęka informuje, że w dniach 2-8 lipca br. w związku z prowadzonymi w pracami modernizacyjnymi przewiduje tzw."dmuchanie kotła". Pomimo zastosowania specjalistycznych tłumików, istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia podwyższonego poziomu hałasu.


JBB

Kadzidło z lotu ptaka (wideo)

Lotem ptaka zwiedziliśmy Kadzidło w powiecie ostrołęckim. Miejscowość uważana jest za stolicę Kurpiowszczyzny. Leżąc w samym sercu Puszczy Kurpiowskiej, gmina zaprasza w swoje progi, oferując zwiedzającym wiele pięknych i urokliwych miejsc oraz zabytków.


EUROTUR

Dwa wypadki

Podczas minionej doby strażacy byli wzywani do dwóch wypadków drogowych.
1. W miejscowości Czerwin o godz. 15.38 usuwano skutki wypadku drogowego przy ul. Mazowieckiej. Do działań zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.Czas na 1/8 finału mistrzostw świata w Rosji

Duże emocje towarzyszące fazie grupowej mistrzostw świata 2018 już za nami. Połowa zespołów pożegnała sie już z mundialem. Wśród nich była także reprezentacja Polski. Teraz na kibiców czekają najciekawsze spotkania. Sprawdź terminach 1/8 finału.

  •  
  • 09:47, 01.07.2018 r.


Kluczowe imprezy sezonu letniego przed OST

Najważniejsze imprezy sezonu letniego organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zostaną rozegrane w najbliższych tygodniach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Już w najbliższy weekend czas na III Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego.

  •  
  • 09:46, 01.07.2018 r.

JBB

Macioch: Chcę powalczyć o wyjściową jedenastkę

W ostrołęckiej Koronie nie brakowało w rundzie wiosennej piłkarskich objawień. Kolejnym zawodnikiem, który poczynił bardzo duże postępy jest z pewnością Karol Macioch, który w ostatnich meczach sezonu otrzymał swoją szansę i potrafił ją wykorzystać.

  •  
  • 09:46, 01.07.2018 r.


Przedwakacyjny sukces Dąbrowskiego w Platerowie

Przemysław Dąbrowski startem w Platerowie zakończył drugą część sezonu. W zawodach na dystansie 10 km reprezentant gminy Rzekuń uzyskał najlepszy wynik w 2018 roku 31 minut i 18 sekund. Drugiego Alexa Sanko z Białorusi wyprzedził o trzy sekundy.

  •  
  • 09:45, 01.07.2018 r.


Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu 2018, w której nie zabrakło sukcesów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła startowali z powodzeniem na arenie krajowej, ale także międzynarodowej zdobywając kolejne medale.

  •  
  • 09:44, 01.07.2018 r.


Amadeusz Mirgos w piosence "Mało wiecie" (wideo)

Amadeusz Mirgos, 20-letni ostrołęczanin, opowiedział o swoim trudnym życiu w piosence. Raperski tekst i klip do utworu pokazują, jak niestabilne, pełne przemocy, patologii, alkoholu i narkotyków było jego dojrzewanie. Dziś o swoich problemach chce mówić głośno.Wakacyjne poranki filmowe dla dzieci (program)

Ostrołęckie kino Jantar - wzorem lat ubiegłych - zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta na wakacyjne poranki filmowe. Projekcje będą wyświetlane w środy i czwartki o godzinie 11.00 w dużej sali. W programie m.in. "O czym szumi las", "Gang Wiewióra 2", "Między nami wampirami".

Konkurs "Najpiękniejszy ogród w gminie Baranowo"

Do 11 lipca mieszkańcy mogą zgłaszać się do konkursu na "Najpiękniejszy ogród w gminie Baranowo". Inicjatywa ma na celu podniesienie walorów estetycznych gminy, wzbogacenie i uatrakcyjnienie jej wizerunku, a także propagowanie działań proekologicznych.


WSAP2018

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić