środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

AktualnościSeniorki zaprezentowały "Karnawał w Rio" (zdjęcia, wideo)

Na deskach klubu "Oczko" wystawiono spektakl pt. "Ostrołęcki karnawał w Rio". Ciekawe przedstawienie zaprezentowały panie z Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które w barwny sposób opowiedziały o polskich zwyczajach karnawałowych z brazylijską sambą w tle.


KredytOK

Potrącenie 59-latki na przejściu dla pieszych

59-letnią mieszkankę naszego miasta zabrano do szpitala na skutek potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Rodziny Ulmów w Ostrołęce. Poszkodowana została uderzona przez samochód marki Renault Trafic, którym kierował 44-latek.Paranienormalni w Ostrołęce (zdjęcia)

W Ostrołęce wystąpił kabaret Paranienormalni. Artyści zaprezentowali licznie zgromadzonej publiczności wyśmienity humor w skeczach z nowego programu VIP Tour. Na scenie wystąpili Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny - Bogusław Kudłek.Gala firmy Łuk-Dach (zdjęcia)

W Centrum Bankietowo-Usługowym Warszawska 34 bawili się pracownicy i współpracownicy firmy Łuk-Dach oraz grono zaproszonych gości. Okazją do świętowania był bal integracyjny przygotowany przez Łuk-Dach - znaną w regionie markę z branży dekarskiej i ciesielskiej.


KamilaMeble

Kolejni "Misiewicze" w Enerdze!

Miękkie lądowanie zapewnili sobie Ewa Waszkiewicz-Sznyter (była skarbnik w ostrołęckim ratuszu) oraz miłośnik klubu Korona Ostrołęka, były dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz. Działacze Prawa i Sprawiedliwości wyjątkowo szybko znaleźli pracę w spółce Energa Serwis Ostrołęka.


Świat Okien

Zderzenie osobówek na al. Jana Pawła II (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś rano na alei Jana Pawła II w Ostrołęce. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji, przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Pieniądze na sport od starosty. Złóż wniosek

Zgodnie z uchwałą zarządu powiatu w Ostrołęce kluby i stowarzyszenia sportowe mogą ubiegać się o dotację z zakresu kultury fizycznej. Do podziału jest podobnie jak w ubiegłym roku kwota 70.000 złotych. Jakie projekty mają największe szanse na wsparcie starostwa?

  •  
  • 10:59, 05.03.2019 r.


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Zenon Dobrowolski, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 5 marca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 13.00.


CKZiU

Nike bez straty seta w stolicy! O krok od finału

Siatkarki Nike Ostrołęka zrobiły wielki krok na drodze do finału III ligi. W poniedziałkowy wieczór, podopieczne trenera Tomasza Pakieły wygrały 3:0 w wyjazdowym meczu z Iskrą Warszawa. Mecz rewanżowy w sobotę w hali przy ZSZ nr 1 w Ostrołęce.

  •  
  • 10:58, 05.03.2019 r.


Ludwiczak: To dla mnie duże wyróżnienie (wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018. Wyróżnienie trafił do rąk prezesa Uczniowskiego Klubu Fight Academy Ostrołęka podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

  •  
  • 10:58, 05.03.2019 r.


Niewiadomska: To motywacja do rozwoju (wideo)

Po raz kolejny podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie nagrodzone zostało Sportowe Odkrycie. W sezonie 2018 kapituła uznała, że na wyróżnienie zasługuje zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandra Niewiadomska.

  •  
  • 10:57, 05.03.2019 r.

NOVDOM

Delegacja z białoruskich Mostów w Ostrołęce (zdjęcia)

W miejskim ratuszu wizytę złożyła delegacja z białoruskiego miasta Mosty. Celem wizyty oraz spotkania z władzami Ostrołęki było podpisanie umowy o wzajemnym partnerstwie i współpracy. Mosty są partnerem Ostrołęki w projekcie transgranicznym, w ramach którego powstanie Multicentrum.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Dachowanie w Jazgarce

Do dachowania samochodem osobowym doszło w minioną sobotę w Jazgarce (gm. Kadzidło). Według ustaleń funkcjonariuszy policji 22-latek kierujący mercedesem, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na lewą stronę jezdni, wjechał do rowu i dachował.


JBB

"GP": ostrołęcka elektrownia pod kontrolą

Dwie dymisje prezesów związanych z ostrołęcką elektrownią, to pokłosie artykułu "Gazety Prawnej", która ujawniła, że w latach 2005–2010 firma Krex dostarczyła ponad 800 tys. ton rosyjskiego węgla do należącej do Grupy Energa elektrowni w Ostrołęce. Sprawie przygląda się też NIK.


Essentia

Ostatki, zapusty czyli koniec karnawału

Zapustny wtorek to ostatni dzień karnawału, poprzedzający Środę Popielcową, która rozpoczyna 40-dniowy Wielki Post. Ostatki łączyły się z barwnymi obrzędami i tradycjami ludowymi, które mocno kultywowano także w naszym regionie i na terenie Kurpiowszczyzny.Promocje na odkurzacze Dyson

Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się produkcją odkurzaczy. Ogromną popularnością wśród polskich klientów cieszą się odkurzacze znanej na całym świecie firmy Dyson. Marka szybko zdobyła serca klientów. Nowoczesne odkurzacze są odpowiedzią na tradycyjne rozwiązania.


JBB

Kolekcja damska Lavard

Nie ma kobiety, która nie kocha ubrań. Większość kobiet wychodzi z założenia, że im więcej tym lepiej. Jednak kupując ubrania warto zwracać uwagę na ich jakość. Tutaj z powodzeniem można postawić na markę Lavard. Kolekcja damska tej firmy to kwintesencja dobrej jakości i stylu.Na jakiej podstawie przetwarzamy dane w monitoringu szkolnym

Dopuszczalne - pod pewnymi warunkami - jest stosowanie monitoringu wizyjnego w szkołach i placówkach oświatowych. Istotne z punktu widzenia obowiązku informacyjnego jest to, na jakiej podstawie przetwarzane są dane osobowe w związku ze stosowaniem monitoringu.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8