czwartek, 26 kwietnia 2018 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

O bezpieczeństwie z nauczycielami i rodzicami

Ostrołęccy policjanci co raz częściej podejmują szereg inicjatyw profilaktycznych skierowanych zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych. Ostatnie z takich szkoleń miało miejsce w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Doskonalenia Nauczycieli Wydziału w Ostrołęce z kadrą pedagogiczną.Dzień regionalny w "metalówce" (zdjęcia)

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce obchodzono po raz trzynasty dzień regionalny. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia były przygotowania i obchody Świąt Wielkanocnych na Kurpiach. Uczniowie zaprezentowali piosenki i tańce ludowe.Rozstrzygniecie konkursu czytelniczego w III LO

W III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Europejskiej w Ostrołęce odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom szkolnego konkursu czytelniczego pn. "Czytam, więc jestem". Nagrody zostały przyznane z podziałem na klasy gimnazjalne i licealne."Za rogatką grand zabawa" w OCK (zdjęcia)

Za rogatką grand zabawa" - to tytuł kolejnego wydarzenia zorganizowanego w Ostrołęckim Centrum Kultury w ramach cyklu pt. Spotkania z muzyką. Tym razem najmłodsi z ostrołęckich szkół przenieśli się do trzech największych miasta II Rzeczypospolitej - Warszawy, Wilna i Lwowa.

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach. Czas na grilla! Ćwiartka z kurczaka po 3,29 zł/kg, pomidory malinowe za 4,99/kg, śmietankowy smak z Ostrołęki tylko 4,29 zł za opakowanie 200 g.


EUROTUR

AutoNet

20-latek z impetem uderzył autem w ogrodzenie (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na osiedlu Stacja. Młody kierowca jadąc wspólnie z pasażerem stracił panowanie nad volkswagenem i z impetem uderzył w ogrodzenie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.Wyjazdowa sesja rady powiatu (porządek obrad)

To będzie kolejna w tym roku wyjazdowa sesja rady powiatu. Obrady XLIV sesji przeprowadzone będą nie w siedzibie Starostwa Powiatowego, ale w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle przy ulicy Słonecznej 2. Przed radnymi szereg ważnych uchwał do podjęcia.

Z wizytą wielkanocną u Hiszpanów

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądają przygotowania do świąt w innych krajach. Czy jest tak samo jak u nas, podobnie, czy całkiem inaczej? Na moment wyruszymy w podróż do Hiszpanii, by zapoznać się z ich obyczajami świątecznymi.Konferencja o zawodzie kierowcy w OCK (zdjęcia)

W małej sali Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie z lokalnymi transportowcami i przedstawicielami firm spedycyjnych. Uczestnicy zapoznali się m.in. z kierunkami kształcenia na kierowców pojazdów ciężarowych oraz sposobami nawiązania współpracy z firmami.


CKZiU

Pijany ostrołęczanin kierował motorowerem

Funkcjonariusz ostrołęckiej komendy policji, w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę motoroweru, który poruszając się zygzakiem stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Ostrołęczanin miał w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu."Tańce z przedszkolakami Kurpikami" w OCK (zdjęcia)

W Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się trzecia już edycja konkursu tanecznego "Tańce z przedszkolakami Kurpikami". Jego celem jest krzewienie kultury regionalnej i narodowej, integracja dzieci z różnych przedszkoli oraz wspieranie ich rozwoju przez aktywność fizyczną i kulturalną.Nekro-lans ostrołęckich samorządowców

Dużym nietaktem wykazali się przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i wiceprezydent Grzegorz Płocha. Ostrołęccy samorządowcy najpierw złożyli kwiaty na grobie dr. Józefa Psarskiego, a następnie zrobili sobie zdjęcia w otoczeniu pomników. Pochwalili się nimi w internecie.


JBB


Rusza sezon w wyścigach kartingowych (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Chcesz spróbować swoich sił na torze?

  •  
  • 11:18, 11.04.2018 r.

NOVDOM

Łasiewicki i Zienkiewicz triumfowali w Sulejówku

Kolejne sukcesy na swoim koncie zapisali reprezentanci Fight Academy Ostrołęka - Karol Łasiewicki i Aleksy Zienkiewicz. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka świetnie zaprezentowali się podczas Gali Sportów Walki Tae w Sulejówku.

  •  
  • 11:18, 11.04.2018 r.


Ważne zwycięstwo Korony w Ożarowie Mazowieckim

Piłkarze Korony Ostrołęka w zaległym spotkaniu szesnastej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 2:0. To bardzo ważne zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego w perspektywie walki o awans do III ligi.

  •  
  • 11:17, 11.04.2018 r.


Dzień koszuli w SP nr 1 (zdjęcia)

W ramach kolejnego etapu zadań "Zgranej paki", uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce obchodzili dzień koszuli. Uczestnicy mieli przy tym bardzo dużo radości i zabawy. Bardzo modne okazały się być także koszule w kratę.


KamilaMeble

"Emigranci" Mrożka na scenie klubu "Oczko"

Ostrołęcka Scena Autorska zaprasza mieszkańców miasta na kolejny spektakl według dramatu Sławomira Mrożka pt. "Emigranci". Przedstawienie - jak zawsze - będzie można obejrzeć w klubie "Oczko" przy ulicy Sikorskiego w najbliższy piątek.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić