niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Aktualności

Obejrzyj teledysk nakręcony w Ostrołęce (wideo)

Zespół Fisher nakręcił w Ostrołęce teledysk do najnowszego utworu pod tytułem "Urodziłem się". W klipie możemy zobaczyć pasaż przy "Kupcu", most kolejowy, plac Bema, wieżowce. Głównymi bohaterami są Fisher czyli Piotr Stawowczyk i piękna modelka.


JBB

Koncert Kamila Bednarka w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Kilka tysięcy ostrołęczan i mieszkańców regionu wzięło udział w koncercie Kamila Bednarka, który był gwiazdą wieczoru podczas sobotniej imprezy z okazji Dnia Energetyka. Swoją radością i postawą młody artysta wciągnął do zabawy tłumy i młodych u starszych fanów.


NOVDOM

"Brunetki, Blondynki..." w Myszyńcu (zdjęcia, wideo)

Kolejny interesujący koncert w ramach tegorocznych Operaliów odbył się w sobotę w Myszyńcu. W Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu zabrzmiały najpiękniejsze utwory męskiej literatury wokalnej w koncercie zatytułowanym "Brunetki, Blondynki...".Piesza pielgrzymka do Dąbrówki (zdjęcia, wideo)

Kilkaset osób od samego rana wędruje pieszo do Sanktuarium św. Anny w Dąbrówce. Pątnicy dotrą do celu przed południem, by o godz. 13.00 wziąć udział w uroczystej mszy świętej i tzw. odpuści Matki Bożej Siewnej. Kościół wspomina dziś narodziny Matki Bożej.Światowy Dzień Serca w Ostrołęce (zdjęcia)

Uczestnicy programu "Szkoła Promocji Zdrowia" zaprosili w sobotę ostrołęczan i mieszkańców regionu na piknik z okazji Światowego Dnia Serca. Na placu przed Szkołą Podstawową nr 10 promowano profilaktykę, zdrowe odżywianie i bezpieczne zachowania.


KamilaMeble

Kasa Biletowa Jerzego Grabowskiego (zdjęcia, wideo)

Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski zaprosił w sobotę mieszkańców miasta i okolic do zwiedzenia jego niewielkiego muzeum w budynku dworca PKP. Uczestnikom spotkania opowiadał o kolejarskich pamiątkach, które zbierał przez lata pracy na kolei.


KwiatoweŁąki

Gdzie się podziali Kajtek i Kapsel? (aktualizacja)

Czytelniczka Karolina prosi o pomoc w odnalezieniu dwóch psów, które zaginęły w piątkowy wieczór w okolicy osiedla Leśne w Ostrołęce. Czworonogi są czarnej maści, noszą czerwone obroże. Większy wabi się Kajtek, mniejszy nazywa się Kapsel.


PWSIP

KS CK Troszyn lepszy od Mazowsza (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Mazowsze Jednorożec 4:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego zapisali na swoim koncie ważne zwycięstwo i wywalczyli komplet punktów.

  •  
  • 10:17, 09.09.2018 r.


Jędrzej Nowak zwyciężył w IX Warsaw Cup 2018

Jędrzej Nowak wciąż imponuje na kortach ziemnych i pokonuje rówieśników w kategorii +80 lat. Tym razem pierwszy prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego wygrał zawody z cyklu Warsaw Cup by Lexus 2018, prezentując wysoką dyspozycję.

  •  
  • 10:16, 09.09.2018 r.


To chodnik czy miejsce parkingowe? (zdjęcia)

Kierowca fiata uno w prosty sposób rozwiązał swój problem z brakiem miejsc postojowych - na parking wybrał sobie fragment chodnika dla pieszych, blokując całkowicie możliwość przejścia. Ludzie, omijając auto, zmuszeni są wchodzić na jezdnię.
WSAP2018

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Plama oleju i kolizja

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W Łysych na ul. Topolowej o godz. 13.43 usuwano plamę oleju z jezdni powstałą wskutek wcześniejszej kolizji drogowej. Zadysponowano zastęp OSP Łyse.Powakacyjny bilans - sprawdź swoje punkty karne

Wakacje 2018 za nami. Ile was kosztowały? Nie chodzi o cenę wczasów, a o liczbę punktów karnych, które zarobiliście latem. Oby jak najmniej! Sprawdźcie to za darmo i przez internet. A w trasie jedźcie tak, by nie zdobyć nowych - informuje Ministerstwo Cyfryzacji.Bieg dla prawdziwych twardzieli (zdjęcia, wideo)

Ponad setka zawodniczek i zawodników z całego kraju, ale także goście z Białorusi, Litwy i Ukrainy rywalizują w Mistrzostwach Polski w Biegu 24-godzinnym w Łysych. Na trasie nie brakuje znakomitych lekkoatletów, którzy podjęli to niezwykłe wyzwanie i walczą o nowe rekordy.

  •  
  • 18:56, 08.09.2018 r.

CKZiU

Korona bez punktów w starciu z Huraganem

Piłkarze ostrołęckiej po raz kolejny nie potrafili odnieść zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Drużyna prowadzona przez trenerów Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela musiała uznać wyższość wołomińskiego Huraganu ulegając 0:1.

  •  
  • 15:12, 08.09.2018 r.

JBB


Zlot hufca ZHP w Ostrołęce rozpoczęty (zdjęcia)

Spotkaniem przy ognisku obrzędowym oraz śpiewankami na Fortach Bema rozpoczął się zlot hufca ZHP w Ostrołęce. Przez cały weekend w naszym mieście świętować będą harcerze. W programie m.in przegląd piosenki patriotycznej oraz defilada ulicami miasta.Ale grzyby! (zdjęcia czytelników)

Coraz więcej naszych czytelników wybiera się do lasu na zbieranie grzybów. Wycieczka to nie tylko okazja do zaczerpnięcia świeżego powietrza i aktywnego spędzenia czasu. Oprócz grzybów warto z lasu zabrać ze sobą zalegające śmieci.Cztery urocze małe koty szukają nowego domu (atualizacja)

Czytelniczka Magda prosi o pomoc w znalezieniu nowego domu dla czterech małych, słodkich czworonogów. Dwie kotki i dwa koty mają po około sześc tygodni. Jak pisze Magda "kociaki są kochane, oswojone i nauczone czystości". Wszystkie czekają na nowy dom.Rzekuń - gmina do likwidacji

"Nieszczęsny Rzekuń" - mówimy między sobą w redakcji "Mojej Ostrołęki", gdy na jaw wychodzi kolejna sztuczna afera mająca skłócić mieszkańców, a pomóc lokalnym politykom zyskać stabilne źródło utrzymania z gminnej kasy na najbliższe pięć lat...


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.04 zł

5.32 zł

5.02 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić