czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Jak wybrać system alarmowy do biura

Biuro jest sercem firmy. To miejsce, w którym nie tylko wykonujesz lwią część pracy, ale i przechowujesz cenne dokumenty oraz wartościowy sprzęt. Choćby dlatego warto zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie. Zastanawiasz się, jakie funkcje powinny oferować systemy alarmowe dla biur?


CKZiU

"I Dni Integracji Dla Rodziców" w SP nr 10 (program)

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce zaprasza na "I Dni Integracji Dla Rodziców" pod hasłem "Z miłości do Inności". Adresatami tego przedsięwzięcia są rodzice dzieci niepełnosprawnych, a także ze specyficznymi trudnościami oraz nauczyciele.Przysięga terytorialsów w Węgrowie (zdjęcia)

Na Rynku Miejskim w Węgrowie kolejni żołnierze 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. st. sierż. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. "Rój" złożyli przysięgę. To już piąta przysięga w tym roku. Terytorialsów wciąż przybywa.


WSAP2018

W Rzekuniu dzieje się historia (zdjęcia, wideo)

Wspaniałą wystawę o tematyce wojennej można oglądać w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu. Ekspozycja to nie tylko eksponaty - tam, na oczach widzów, dzieje się historia, a zwiedzający mogą odczuć klimat tamtych niespokojnych i dramatycznych czasów.


Agrometal

Rodzinne warsztaty wycinankarskie w muzeum (zdjęcia)

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce odbyły się rodzinne warsztaty wycinankarskie pn. "Firanecka do okienecka". Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość poznania technik wykonywania wycinanek kurpiowskich i wykonania własnych.


JBB


Truszkowski: Rywale mieli dobre sytuacje, ale...

Dla szkoleniowca Korony Ostrołęka Marcina Truszkowskiego sobotni finał Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka był wyjątkowym meczem. Po ponad dwuletniej pracy w klubie bardzo ambitny trener opuszcza zespół seniorów, aby podjąć się nowego wyzwania.

  •  
  • 12:43, 26.11.2018 r.

JBB

Mazurkiewicz: Nie robimy z tego tragedii

Szkoleniowiec MKS Przasnysz Paweł Mazurkiewicz po raz drugi z rzędu musiał przełknąć gorycz porażki w finale Pucharu Polski w okręgu. Doświadczony trener pogratulował zwycięstwa gospodarzom i pochwalił bardzo dobrą dyspozycję Andrzeja Łyzińskiego.

  •  
  • 12:43, 26.11.2018 r.

Kwiatowe Łąki

Świercz: Mogę dać tej drużynie wszystko...

Przemysław Świercz jest kapitanem reprezentacji Polski AMP Futbol. Po mistrzostwach świata, w których nasi piłkarze zajęli siódme miejsce ostrołęczanin rozmawiał w wywiadzie dla Przeglądu Sportowej o roli kapitana i sportowych celach z Robertem Lewandowskim.

  •  
  • 12:42, 26.11.2018 r.

EUROTUR
Kartka świąteczna z motywem kurpiowskiej wycinanki

Związek Kurpiów zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą: "Pocztówka bożonarodzeniowa z motywem wycinanki kurpiowskiej". Dla autorów najciekawszych prac przewidziano wyróżnienia i nagrody. Prace można zgłaszać do 30 listopada br.Pierwsza sesja w nowym składzie w Kadzidle (zdjęcia)

W Kadzidle zainaugurowano nową kadencję samorządu. Podczas uroczystej sesji wójt Dariusz Łukaszewski oraz nowo powołani radni odebrali nominacje, złożyli ślubowanie. Rada, w tajnym głosowaniu, wybrała prezydium - przewodniczącego i jego zastępców.Inauguracyjna sesja Rady Gminy Łyse z nowym wójtem (zdjęcia)

W gminie Łyse również zwołano pierwszą w nowej kadencji sesję. Podczas obrad wójt elekt Grzegorz Fabiszewski otrzymał zaświadczenie o wyborze na włodarza, a następnie złożył ślubowanie. To samo uczynili radni. Ponadto wyłoniono w tajnym głosowaniu przewodniczącego rady i jego zastępcę.Jubileuszowe Slajdowisko Podróżnicze w "Oczku" (zdjęcia)

Po raz dziesiąty w klubie "Oczko" spotkali się miłośnicy dalekich wypraw, by wspólnie słuchać i opowiadać o ostatnich przygodach. Podczas jubileuszowego spotkania swoje doświadczenia z podróży przedstawili Adam Dobrzański, Krzysztof Modzelewski i Daria Piersa.


PWSIP

Szkolny Dzień Pluszowego Misia w SP nr 10

W Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce, w ramach kalendarza dni nietypowych odbędzie się Dzień Pluszowego Misia. Ma on na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci na przerwach i nie tylko oraz skierować dziecięcą energię na inne formy aktywności.


NOVDOM

Andrzejki w "Łubudu" Bowling & Good Time

Andrzejki są doskonałą okazją, by spędzić je ze znajomymi grając w kręgle, smakując specjałów baru, w nowoczesnym wnętrzu. Co roku, w listopadzie, miliony Polaków ruszają na imprezy. Zabawy andrzejkowe organizowane są czasem w formie tzw. "domówek".Kolej to służba społeczna

Święto Kolejarza obchodziliśmy w niedzielę 25 listopada. Tego dnia wspomina się także świętą Katarzynę Aleksandryjską, która patronuje kolejarzom. Wszystkim, dla których kolej to nie tylko służba, ale także życiowa pasja, życzymy zawodowej satysfakcji i samych zielonych świateł.Ogień strawił wszystko, co posiadali. Pomóż poszkodowanym

W nocy 22 listopada br. wybuchł pożar drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Głażewo-Cholewy (gmina Młynarze). Ogień całkowicie zniszczył dom. Rozpoczęła się pomoc poszkodowanej rodzinie. Potrzebne jest naprawdę wszystko, od ubrań po meble.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić