wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
Jesienne klasyki od Taranko!

Dni stają się coraz chłodniejsze, my jednak mamy sposób na jesienną niepogodę. Miękkie oraz otulające płaszcze i kurtki od Taranko, które z pewnością zapewnią nam ciepło.


Nowy tor i przystanki na linii kolejowej Ostrołęka-Chorzele

Modernizacja linii kolejowej Ostrołęka-Chorzele weszła w kolejną fazę. Na całym blisko 60-kilometrowym odcinku specjalne maszyny szlifowały nowy tor. Na stacji Ostrołęka i Grabowo oraz przystankach Parciaki i Raszujka wykonano nawierzchnię peronów.

Sylwestra Miejskiego w Ostrołęce w tym roku nie będzie

Smutne wieści dla imprezowiczów z Ostrołęki i okolic - Sylwestra Miejskiego w tym roku nie będzie. Kto czekał, że zakończy rok 2022 z przytupem, fajerwerkami i muzyką podczas miejskiej imprezy - będzie zawiedziony. Wszystkiemu winna wszechobecna drożyzna.
Dolina Bursztynu


Renault na dachu. Kierowca zniknął (zdjęcia)

Do strażaków z KP PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie dotyczące samochodu, który wpadł do rzeki w miejscowości Karwacz (powiat przasnyski). Po przyjeździe okazało się, że auto leży w polu na dachu. W pojeździe oraz na miejscu zdarzenia nie było kierowcy. Tężnia solankowa zamknięta w sezonie zimowym

Od poniedziałku 7 listopada do kwietnia przyszłego roku tężnia solankowa w Rzekuniu będzie wyłączona z użytkowania. Obiekt zostanie zabezpieczony przed zimą i przygotowany do kolejnego sezonu. 

Droga osiedlowa już gotowa (zdjęcia)

Miasto odebrało już od wykonawcy drogę dojazdową wybudowaną od ul. 11 Listopada do bloków numer 16, 18, 19 i 21. Wraz z uliczką wybudowno także miejsca postojowe oraz ciągi dla pieszych. Inwestycja była bardzo oczekiwana przez mieszkańców osiedla.

"Musiałem odebrać, przecież to tylko chwila". Za to grozi mandat!

Ostrołęccy policjanci obserwują zwiększoną ilość wykroczeń popełnianych przez kierowców, polegających na korzystaniu w sposób niezgodny z przepisami z telefonu. Oprócz rozmów i pisania SMS-ów, można dodać także korzystanie podczas jazdy z portali społecznościowych.


KamilaMeble


Ola, Kornelia, Patrycja, Miłosz i Dominik blisko kadry Polski!

Pięcioro przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zostało zaproponowanych do szkolenia na sezon 2023. - Miejmy nadzieję, że wszyscy zostaną powołani i będą mogli uczestniczyć w zgrupowaniach kadry narodowej B. Nasi zawodnicy w sezonie 2022 uzyskali bardzo wartościowe wyniki oraz wysokie miejsca w zawodach rangi mistrzostw Polski - mówią trenerzy.

Krewni Wyszomirskich z Czarnowca poszukiwani

Przed laty w dworku w Czarnowcu mieszkała rodzina Wyszomirskich. Wojenna zawierucha i późniejsze, komunistyczne rządy sprawiły, że rodzinę wypędzono z rodzinnego domu. Jak potoczyły się ich losy? Czy ktoś zna ich historię, a może ma zdjęcia lub pamięta opowieści?


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

2°C, 1027 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Zła jakość powietrza!

Rzekuń

Zła jakość powietrza!

Różan

Wspaniała jakość powietrza!

Myszyniec

Przeciętna jakość powietrza

Kadzidło

Przeciętna jakość powietrza

Olszewo-Borki

Dobra jakość powietrza

Baranowo

Zła jakość powietrza!

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.48 zł

7.19 zł

7.35 zł

2.83 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8