Quantcast

środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policja poszukuje właściciela roweru

Ostrołęccy policjanci poszukują właściciela roweru górskiego marki Scott aspect 630 koloru czarno-szarego. Jednoślad został odnaleziony w sobotę 4 czerwca bieżącego roku w rejonie ulicy Łąkowej w Lelisie. Kolejne życiówki zawodników UKS Clan

W ostatnich dniach trója zawodników UKS Clan Ostrołęka uczestniczyła w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Białymstoku. Po raz kolejny nasi zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, rekordy klubu, rekord szkoły i zajęli punktowane miejsce liczące się w klasyfikacji województw.
korona


Dwóch kierowców zderzyło się z sarnami

Tylko w ciągu minionego weekendu policjanci odnotowali dwa zdarzenia z udziałem dzikiej zwierzyny. Na szczęście nikt nie został ranny. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach lasów, ale także łąk i pól.

Bieg Kolejarza już wkrótce. Pobiegniesz?

Na 12 czerwca zaplanowano siódmą edycję Biegu Kolejarza. Zmagania odbędą się na osiedlu Stacja w Ostrołęce. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji. W rywalizacji wezmą udział dzieci i młodzież oraz dorośli.Cztery medale Zuzi Zecer. Dwa Antka Golana

W miniony weekend zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Antoni Golan uczestniczyli w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Pływackich Dzieci 10-11 lat, które odbyły się w Parku Wodnym w Łomży.

Ukrywali się przed karą więzienia. Już są za kratkami!

Dzięki sprawnym działaniom ostrołęckich policjantów, dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary więzienia nie uniknie odpowiedzialności. Poszukiwani zostali zatrzymani i doprowadzeni do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe miesiące.


Novdom


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-33-77.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Andrzej Domian, lat 53, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 8 czerwca o godz. 10.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.
KamilaMeble

Czy plotka może być przestępstwem? Rozmowa z adwokatem Kamilem Pieńkowskim

Adwokat Kamil Pieńkowski mówi nam: czy plotka może być przestępstwem; kiedy opowieści przestają być sąsiedzką wymianą informacji, a stają się pomówieniami;  jak nie popełnić przestępstwa w rozmowie. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku odsyła także do konkretnych artykułów kodeksu karnego.

Sensoplastyka w Kolorowej Szkole. Na czym polega? (zdjęcia)

Naturą dziecka jest wielozmysłowe poznawanie świata już od najmłodszych lat, doświadczanie go poprzez działanie. Dzieci potrzebują środowiska bogatego w bodźce i wyzwania. Sensoplastyki jest u temu idealną metodą i stosowana jest w Kolorowej Szkole.

Zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla Pomian

Trwają zebranie sprawozdawcze rad miejskich osiedli w Ostrołęce. Większość już się odbyła, rady złożyły sprawozdania z działalności za miniony rok oraz wydatkowane kwoty w 2021 roku. Przed mieszkańcami zebranie Rady Osiedla Pomian.Będzie ciepło i burzowo. Pogoda na najbliższe dni (wideo)

Wtorek przyniesie duże i umiarkowane zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu o sumie 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Od Małopolski, poprzez Ziemię Łódzką i Mazowsze, aż po Mazury i Suwalszczyznę wystąpią intensywniejsze opady rzędu 10-15 l/mkw., a w godzinach popołudniowych i wieczornych - burze.


Fachowiec
Diana Oleszczak wygrała finał "Ajdola" na Kortowiadzie

Diana Oleszczak z gminy Olszewo-Borki została zwyciężczynią konkursu "Ajdol", organizowanego w ramach olsztyńskich juwenaliów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Nagrodą był występ na głównej scenie Kortowiady podczas koncertów gwiazd.Wypadek w Damiętach. Zderzyły się dwie osobówki (zdjęcia)

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek przed południem w miejscowości Damięty (gm. Goworowo)  Według wstępnych ustaleń ostrołęckich policjantów przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

7.83 zł

8.42 zł

7.74 zł

3.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8