niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

AktualnościPrzymusowa przerwa od prowadzenia auta dla kierowców, którzy ignorują ograniczenia prędkości. Raport policyjnej akcji "Prędkość"

Policjanci ostrołęckiej drogówki podsumowują wyniki działań "Prędkość". Wielu kierowców zupełnie ignoruje znaki ograniczeń prędkości. Ostrołęccy funkcjonariusze zatrzymali ponad stu kierowców, którzy jechali stanowczo za szybko. Niektórzy z nich przymusowo odpoczną od prowadzenia pojazdów.

Młody kierowca z młodą pasażerką. Dachowanie w Czarnowie (zdjęcia)

Młody kierowca nie zdołał pokonać łuku drogi krajowej przebiegającej przez Czarnowo (gm. Goworowo). Kierowany przez niego ford wypadł z drogi i dachował. 23-latek podróżował z młodą kobietą. Mieli dużo szczęścia. Nikomu nic się nie stało, choć samochód w zdarzeniu został mocno uszkodzony.Sprawdziany Patrycji, Joanny i Oliwii

Trzy zawodniczki UKS Clan Ostrołęka wzięły udział w mitingu lekkoatletycznym, który odbył się 10 lipca w Olsztynie. W zmaganiach zaprezentowały się podopieczne Haliny Pierzchały: Patrycja Tusińska, Joanna Milewska i Oliwia Prachniak. Pierwsza z nich pobiła rekord życiowy.


CKZiU


Kto był najlepszym zawodnikiem Narwi?

Zgodnie z tradycją rozpoczętą w 2000 roku, po zakończeniu sezonu kibice Narwi wybierają najlepszego zawodnika. Tym razem nominowanych zostało dziewięciu zawodników, kierując się klasyfikacjami ilości występów, ilości bramek i ilości asyst. Głosy będą zbierane do 15 lipca. 


Essentia

OstbrukNovdom

Kwiatowe laki


Najlepszy internetowy sklep spożywczy to Albert Fresh

Zakupy online to wygodna forma zakupu towarów, która umożliwia dokonanie transakcji o dowolnej porze. Zakupy spożywcze online w przypadku sklepu Albert Fresh dostępne są w całej Polsce. Wystarczy zapoznać się ze szczegółową ofertą obejmującą produkty z różnych kategorii, określić ilość produktów i przejść do zamówienia zakupów.


PWSIP

Dachowanie 20-latki. Miała dużo szczęścia (zdjęcia)

Młoda, zaledwie 20-letnia kobieta, zakończyła piątkową przejażdżkę w przydrożnym rowie. Kierowane przez nią auto dachowało, ale młodej mieszkance powiatu przasnyskiego na szczęście nic poważnego się nie stało. Skończyło się na pouczeniu.Bezpardonowo zajechał na rondzie! W Ostrołęce to już chyba norma (wideo)

Po raz kolejny na kanale Stop Cham, który piętnuje niebezpieczne zachowanie kierowców na polskich drogach, pojawiła się Ostrołęka i sytuacja z ronda im. NSZZ "Solidarność", u zbiegu ulic Witosa i Hallera. Kierowca osobowego auta bezpardonowo wymusił pierwszeństwo i zajechał drogę zjeżdżając z ronda.


JBB
Skrzynka skarg: Nie wycinajcie drzew w mieście!

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Miasto planuje wyciąć drzewo w pasie chodnika przy ulicy Prądzyńskiego w Ostrołęce. Powodem podawanym przez Urząd Miasta jest piętrzący się chodnik, co widać na zamieszczonym zdjęciu. Powód usunięcia drzewa wydaje się jednak mało przekonujący.
StopkaKamilaMeble
"Startuj z Mazowsza". Konkurs dla innowacyjnych przedsiębiorców

Samorząd województwa ogłosił nabór do konkursu dla startupów "Startuj z Mazowsza". Trzecia edycja rozpoczęła się po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Do wygrania jest nawet 30 tys. złotych na rozwój nowych projektów, produktów i usług. Zgłoszenia można przesyłać do 16 lipca br.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

23°C, 1009 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

19
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 11 µg/m³

Pył PM10: 14 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.54 zł

5.82 zł

5.11 zł

2.61 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8