środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Zarządzaj temperaturą w swoim domu zdalnie dzięki głowicy termostatycznej wifi!

Temperatura w domu ma znaczenie nie tylko dla komfortu i odpowiedniej wilgotności powietrza, ale również dla naszego samopoczucia. Zarówno w okresie zimowym, jak i w pozostałych miesiącach, powinniśmy prowadzić stały nadzór nad warunkami, jakie panują w domowej przestrzeni.

Dzięki uważnemu śledzeniu potrzeb i przyzwyczajeń domowników, możemy bowiem stworzyć idealne warunki do życia i pracy, a przy tym sporo zaoszczędzić. Jak to zrobić? Korzystając z inteligentnej głowicy termostatycznej wifi, jaką oferuje nam Fibaro. Z nią zarządzanie temperaturą w domu będzie precyzyjne i łatwe, jak nigdy dotąd.

Reklama Zadbaj o komfort swoich bliskich
Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że dostosowanie ogrzewania do naszych potrzeb wpływa na jakość codziennego funkcjonowania, w tym zdolność do pracy i wypoczynku. Kluczowe jest zadbanie zarówno o odpowiednie zróżnicowanie temperatury w poszczególnych częściach domu, jak i dostosowanie jej do pory dnia oraz harmonogramu domowników. Aby osiągnąć stabilną temperaturę i jeszcze przy tym zaoszczędzić, konieczne jest przeanalizowanie specyfiki każdego z pomieszczeń oraz uwzględnienie dodatkowych źródeł ciepła. Jak to zrobić? Wystarczy zainstalować w naszym domu inteligentne głowice termostatyczne wifi, a one zapewnią nam idealny komfort, przy niespotykanym dotąd poziomie oszczędności.

Zainteresowani tym, w jaki sposób inteligentna głowica termostatyczna wifi może ułatwić nam dostosowywanie temperatury w domu do naszych potrzeb, zapytaliśmy twórców marki Fibaro o możliwości tego innowacyjnego urządzenia. Okazuje się, że potrafi ono więcej, niż się spodziewaliśmy.

Reklama Idealna temperatura w domu na wyciągnięcie ręki
Twórcy głowicy termostatycznej wifi FIbaro połączyli podstawową funkcjonalność urządzenia z najnowszą technologią, oddając do naszej dyspozycji urządzenie, które w oparciu o kubaturę pomieszczenia obliczy czas, jaki potrzebuje, aby osiągnąć pożądaną przez nas temperaturę. Wszystko dzięki wykorzystaniu możliwości pionierskich algorytmów, które pozwalają na inteligentne zarządzaniu ciepłem. Pozwólmy urządzeniu precyzyjnie mierzyć temperaturę w całym domu, co pozwoli nam uniknąć przegrzania lub niedogrzania - nie zapominajmy, że inteligentna głowica termostatyczna wifi sama dopasuje poziom i rodzaj ogrzewania do danego pomieszczenia. A oszczędności? Skala redukcji oszczędności może wynieść nawet 42%.

Dom dostosowany do Twoich potrzeb
Z głowicą termostatyczną wifi sterowanie ogrzewaniem nie sprawi nam żadnych problemów - możemy nim zarządzać za pomocą mobilnej aplikacji lub komend głosowych. Planujemy wrócić do domu wcześniej i chcemy podnieść temperaturę tak, aby salon był gotowy na nasz przyjazd? A może wracamy z mroźnego spaceru i marzymy o ciepłej kąpieli w nagrzanej łazience? Dzięki aplikacji możemy zdalnie podnieść temperaturę w naszym domu - z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Wystarczy ustawić preferowaną temperaturę i poczekać - wartość rosnącej temperatury odczytamy za pomocą kolorów.

Łatwość w instalacji i design, który pokochasz
Producenci głowicy termostatycznej wifi Fibaro dołożyli wszelkich starań, aby urządzenie współpracowało na szeroką skalę z większością dostępnych na rynku produktów. The Heat Controller obsługuje najbardziej popularne typy zaworów grzejnikowych - dzięki specjalnym adapterom dołączonym do zestawu, można go zamontować aż na 98% kaloryferów.

A sama instalacja? Zainstalowanie głowicy termostatycznej wifi od Fibaro nie sprawi nam żadnych trudności i zajmie dosłownie chwilę. Nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi - wystarczy jedynie wykonać prostą konfigurację, przez którą poprowadzi nas aplikacja mobilna. Jeśli zależy nam na skorzystaniu z zaawansowanych opcji, to wystarczy zajrzeć do panelu konfiguracyjnego Systemu Fibaro. W razie potrzeby możemy oczywiście skorzystać z pomocy profesjonalnego instalatora należącego do sieci partnerów Fibaro.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach płynących z zastosowania głowicy termostatycznej wifi w Twoim domu? Odwiedź stronę producenta Fibaro i poznaj szerokie zastosowania tego inteligentnego urządzenia!

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 1205 komentarze: 0
22.05.2019, 21:30r. Drukuj
Powrót