poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Jak pozbyć się tłuszczu z okolic ud?

Wiele kobiet cierpi na nadwagę bardzo utrudniającą zaakceptowanie siebie. Nie tylko o wygląd chodzi, lecz także o lepsze samopoczucie. Dlatego dobrze jest zatroszczyć się o własne zdrowie, a nim jest także wygląd. Najtrudniej usunąć tłuszcz z brzucha i ud.

Mimo to każdy ma możliwość zatroszczyć się o własne zdrowie, stosując kilka zasad.

Jak pozbyć się tłuszczu z ud?
Z pewnością należy działać kompleksowo, ponieważ samo pozbycie się tłuszczu z ud, nie sprawi, że będziemy lepiej wyglądać, jeśli pozostałych miejscach będziemy mieli wszystkiego za dużo.

Działanie kompleksowe powoduje, że powoli ale stopniowo zrzucamy tłuszcz z każdego miejsca, w tym z ud, ale ponadto zaczynamy dbać o zdrowie. Jak zatem najlepiej o nie zadbać?

Reklama Dieta
Oczywiście absolutnie nie chodzi o diety cud, ponieważ one nie działają, a jeśli nawet, to na krótko. Przy takich dietach cud będzie, jeśli nie przytyjemy potem od nowa. Dieta oznacza, że całkowicie zmieniamy sposób żywienia.

Należy bazować na zdrowej żywności. Warzywa, owoce, mąką pełnoziarnista, kasze itd. Gotowanie i pieczenie powinno zastąpić dotychczasowe smażenie.

Dzięki zbilansowanej diecie, każdy następny krok będzie łatwiejszy i skuteczniejszy. Warto także ustalić sobie posiłki co 2-3 godziny. Dziennie powinni się jeść 5 posiłków, stosunkowo małych.

Na początku może być odczuwanie lodu, jednak organizm szybko się przyzwyczai do niewielkich ale regularnych porcji i w pewnym momencie zaczynamy odczuwać sytość i nie potrzebujemy już tak wielkich porcji.

Stopniowo można także zmniejsza porcje, by faktycznie ilość posiłków była nieduża. By jednak dostosować posiłki, należy je ustalić w konkretnych godzinach i tego się trzymać.

Reklama Ćwiczenia
Aby nie doprowadzić do obwisłej i mało apetycznej skóry, bardzo ważne są ćwiczenia, które należy stosować codziennie.
Obecnie można znaleźć bardzo wiele rodzajów ćwiczeń, które ukierunkowane są wyłącznie na nogi, w tym uda. Jeśli jednak zwykle ćwiczenia sprawiają trudności, warto wyposażyć się w steper lub orbitrek, dzięki któremu ćwiczenia będą przyjemne i skuteczne.

Tabletki na odchudzanie
Suplementy takie jak tabletki na odchudzanie to bardzo dobry sposób na przyspieszenie schudnięcia. Nie wolno jednak zapominać, że same tabletki niczego nie zrobią, jeśli nie pomożemy jej np. ćwiczeniami.

To preparaty o wysokiej skuteczności, jednak muszą być połączone z ćwiczeniami oraz odpowiednim sposobem żywienia. W obecnej chwili na rynku istnieje wiele doskonałych preparatów, które z powodzeniem może stosować niemal każdy, gdyż bazują one na naturalnych składnikach, takich jak:
- jagody Acai,
- zielona herbata,
- pieprz cayenne,
- zielony jęczmień.

Odpowiednie stosowanie tabletek oraz właściwa dieta często faktycznie czyni cuda, powodując, że nie tylko uda, ale cała sylwetka staje się piękniejsza.

Reklama Jak zabrać się za dbanie o uda?
Zdrowa osoba może sięgnąć po tabletki na odchudzanie i jednocześnie zacząć planować sobie posiłki oraz ćwiczenia.
W przypadku osób chorych przewlekle, na początku bardzo istotne są konsultacje z lekarzem, by dopasował leki, czy w ogóle możemy je stosować, czy nie zrobimy sobie krzywdy. Dostosowanie diety jest bardzo proste.

W sieci jest bardzo wiele informacji, w jaki sposób ustalić sobie zdrowe posiłki, jednak dla kogoś, kto ma z tym problemy, doskonałym rozwiązaniem jest wizyta u dietetyka, który dopasuje wszystko, co jest potrzebne do zadbania o siebie.

Jakie ćwiczenia są dobre na mięśnie ud?
Z pewnością steper załatwi wiele problemów, ale nie jest jedyny, Doskonałym sposobem na ćwiczenia ud są przysiady, które można robić w normalny sposób, lub w półprzysiadzie z kolanami na zewnątrz.

Należy pamiętać, żeby nie przesadzać z ćwiczeniami od razu, gdyż szybko odczujemy negatywne skutki i przestaniemy ćwiczyć.
Warto stosować je powoli i zwiększać ich ilość oraz intensywność, w miarę, jak będzie się poprawiać kondycja mięśni.

Dbanie o sylwetkę musi być bardzo skrupulatne, stosując wszystkie elementy zgodnie z zasadami oraz działaniem organizmu. Dzięki temu szybko i zdrowo zadbamy o piękne uda, oraz całą sylwetkę.

Oczywiście w ostateczności można zafundować sobie zabieg odsysania tłuszczu, jednak należy pamiętać, że szczególnie wtedy, o uda wyjątkowo trzeba będzie dbać.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1948 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 13.02.2019, 03:36r. Drukuj
Powrót


maczek @ 22:03, 18.02.2019

IP: 87.205...172

Ja z ud się pozbyłam dopiero jak odchudziłam cały organizm na tabsach iqgreen, zszedł mi też cellulit wreszcie z którym się męczyłam od ciązy czyli już ładnych pare lat. Tego efektu się nie spodziewałam bo producent nie wspominał ale to mega pozytywne zaskoczenie i bardzo mi się pdooba.

Emcia @ 14:28, 20.02.2019

IP: 37.47...137

Ćwiczę, jestem na diecie lightdiet i jestem zadowolona. Powoli nowe ćwiczenia wdrażam. W domu już stoi rowerek do ćwiczeń, hantle tak samo. I ćwiczę różne partię mięśniowe.